Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 kimi

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
manjola cerri
Fillestar/e
Fillestar/e
manjola cerri


Female
Numri i postimeve : 1
Age : 23
Vendi : durres
Registration date : 07/01/2013

kimi Empty
MesazhTitulli: kimi   kimi EmptyMon Jan 07, 2013 8:15 pm

kam nevoje qe te me zgjidhni kete ushtrim..
ushtrimi vijon keshtu:
sa litra ajer ne vojiten per djegien e 5litrave metan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota


Female
Numri i postimeve : 219
Age : 27
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

kimi Empty
MesazhTitulli: Re: kimi   kimi EmptyTue Jan 08, 2013 7:10 pm

Sa me larg kimis!!.....E di ndokush ketu ne forum kimin?!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
kimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zgjidhja e detyrave ne kimi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: