Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Xhiro mahnitëse rreth Tokës

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Xhiro mahnitëse rreth Tokës  Empty
MesazhTitulli: Xhiro mahnitëse rreth Tokës    Xhiro mahnitëse rreth Tokës  EmptyThu Nov 24, 2011 12:10 am

Me foto të marra nga rreth 400 km largësi është formuar një video e cila tregon një xhiro rreth botës. Edhe nga kjo distancë dallohen qartë qytet kryesore dhe dritat. Videoja është realizuar nga artisti gjerman Michael Konig. Pamjet në video janë vërtet mahnitëse që të lënë pafrymë.
Fotot me të cilët është realizuar video janë marrë nga Stacioni Ndërkombëtarë Hapësinorë, cili do të qëndrojë në orbitë deri në vitin 2020.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 52
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Xhiro mahnitëse rreth Tokës  Empty
MesazhTitulli: Re: Xhiro mahnitëse rreth Tokës    Xhiro mahnitëse rreth Tokës  EmptyFri Nov 25, 2011 9:23 pm

Techika ka arritur shum larg , ku di se qka do te vjen ne te ardhmen e afert .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Xhiro mahnitëse rreth Tokës  Empty
MesazhTitulli: Re: Xhiro mahnitëse rreth Tokës    Xhiro mahnitëse rreth Tokës  EmptyMon Dec 05, 2011 10:17 pm

Pas nje kohe te gjate do te vije nje dite ku hapesira do te jete atraksion turistik,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Xhiro mahnitëse rreth Tokës  Empty
MesazhTitulli: Re: Xhiro mahnitëse rreth Tokës    Xhiro mahnitëse rreth Tokës  Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Xhiro mahnitëse rreth Tokës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Planeti X dhe rreziku që i kanoset Tokës
»  Hëna i afrohet më së shumti Tokës !!
» RRETH HOMOSEKSUALIZMIT
» NJË VËSHTRIM RRETH TRUPIT
» RRETH DHIKRIT dhe URTISË SË TIJ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: