Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

  URIME FESTA E 22 NENTORIT!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

 URIME FESTA E 22 NENTORIT! Empty
MesazhTitulli: URIME FESTA E 22 NENTORIT!    URIME FESTA E 22 NENTORIT! EmptyTue Nov 22, 2011 9:56 pm
Urime gjith Shqiptarve kudo se ce jan 22 Nentori.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
URIME FESTA E 22 NENTORIT!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: