Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Edhe un jam Kosov?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? EmptySun Sep 04, 2011 3:30 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? EmptySun Sep 04, 2011 11:34 pm

Respekte per kafshet,se njerezimi po e tregone veteveten No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? EmptyMon Sep 05, 2011 2:41 pm

SHUM BUKUR E KE THEN:kjo tregon sa bejm ne per vallain se kemi ke pragu i ´deres e jo te qajm drrasa permes ekranit kinse un e du shtetin dhe kombin(BROQKULLA)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? EmptyMon Sep 05, 2011 10:15 pm

Keto vargje qe i adhuroje:

-Te jesh i pashem eshte privilegj...
Po linde ndryshe eshte mos me keq...

-Diku ne bote parat ndizen...
Ne anen tjeter per buke vdiset...

-Dy gjera jane tani ne bote ...
Te jesh mbret ose njeri pa rroge...

-Ai qe ka,larte vleresohet,e i varferi as qe p
o numrohet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? EmptyMon Sep 05, 2011 10:41 pm

Po kush i ka shkru keto vargje se vertet paskan vler shum te madhe .

vertet eshte per keqardhje , per klasen me te ulte se si e vlerosojm ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? EmptyThu Sep 08, 2011 12:06 am

te qenurit kosové tash per tash,=lesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? EmptyThu Sep 15, 2011 6:54 pm

Lesh e pertej Leshi

Pa shtet pa fe pa dinjitet pa marre pa njerzi pa frig nga zoti , pa nder ndaj njeriut Sod te jesh ne Kosov asht veten per hajna matrapaz dhe tradhar mir se ju ka ra shiu ne kallamoq ,pse vdesin te tjert per buk kujt nuk i han palla hiq fare .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? EmptyFri Sep 16, 2011 9:53 pm

ska asgja valla bre naj hjeken qka ka edhe historine e na flejme
Popull tallava dhe udheheqesa tallava ,kurr skemi me fitue...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Edhe un jam Kosov? Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe un jam Kosov?   Edhe un jam Kosov? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe un jam Kosov?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: