Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shallom ...................................

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RabbiShllomo
Fillestar/e
Fillestar/e
RabbiShllomo

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 50
Vendi : USA
Registration date : 13/09/2010

Shallom ................................... Empty
MesazhTitulli: Shallom ...................................   Shallom ................................... EmptySun Sep 19, 2010 5:43 pm

Shallom dhe mazelltof te gjithe Shqipeve te ketij forumi lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Shallom ................................... Empty
MesazhTitulli: Re: Shallom ...................................   Shallom ................................... EmptySun Sep 19, 2010 5:46 pm

Pershendetje juve .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Shallom ................................... Empty
MesazhTitulli: Re: Shallom ...................................   Shallom ................................... EmptyMon Sep 20, 2010 6:26 pm

Rabbi Shllomo duhet te jesh krenar qe je hebre se populli juaj i ka dhene shume kesaj bote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shallom ................................... Empty
MesazhTitulli: Re: Shallom ...................................   Shallom ................................... EmptyMon Nov 01, 2010 11:27 pm

Cito :
Rabbi Shllomo duhet te jesh krenar qe je hebre se populli juaj i ka dhene shume kesaj bote.


Cfare te mire paskemi trashigu nga hebrejt ? sote ndegjoj per here te pare ket !!!!


PO ky emer cesht ?


Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Shallom ................................... Empty
MesazhTitulli: Re: Shallom ...................................   Shallom ................................... EmptyTue Nov 02, 2010 8:55 pm

prej hebrenjeve bota e ka kuptuar qe eksiston vetem nje KRIJUES hebrenjte i dhane gjeniun botes A>AJNSHTAJNIN per gabimin qe e bene prifterinjte e hebrenjeve me jezusin duke e intriguar deri ne vdekje te tmerrshme ata paguan nje qmim te madh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shallom ................................... Empty
MesazhTitulli: Re: Shallom ...................................   Shallom ................................... EmptyWed Nov 03, 2010 12:56 am

of te lutem hebrejt jan edhe nga Zoti te denuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shallom ................................... Empty
MesazhTitulli: Re: Shallom ...................................   Shallom ................................... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shallom ...................................
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: