Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 PUTHJET

Shko poshtë 
+3
Beton
shkodrani_1
shaban cakolli
7 posters
AutoriMesazh
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: ÇELËSAT   PUTHJET EmptyMon Sep 10, 2007 6:43 pm

Petriti duke u kthye nga shkolla po lozte me çelsa dhe padashmas e gelltiti çelesin e shtepise.I merakosur ishte me teper se do taqortonte nena,sesa qe kishte gelltiti çelesin!
Duke denesur e ftoi nenen ne telefon te vendi ku punonte dhe i rrefeu:
-Me fal mami,duke lozur me qelsa,padashur e kam gelltitur çelesin e shtepise!
-Mos qaj i tha e ema,po provo te hyshe per dritarje!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: PUTHJET   PUTHJET EmptyMon Oct 08, 2007 12:31 am

SHKOI PLAKU PREJ THELLESISESE MALEVE;NE TREG TE PRISHTINES,per te ble disa gjera.Ne drejtim te qendres pa nje djale dhe vajze kapo putheshin.!Plaku i pamesuar ne malesi per tepa gjera te tilla,u ndal dhe i veshtroi nje qast.VAJZA I BERI NJE VESHTRIM dhe iu drejtua:Plak!Oj upergjegj plaku:Aeshte puthja dashuri bre axhe?-e pyeti vajza:Ndegjo axhes,sa per dashuri nuk e dij,se atehere i thojshim nryshe,veq pashamixhen nje gje edin axha,lisi si lis,me t krueme nuk rrezohet,se mekane me urrzue lisat tu i krue,moti i kishin rrezua gjaja e katunit.Me rrezue lisin mixho,jaduhet me ja shti sharren,ja motorin,u pergjegj plaku dhe vazhdoj rrugen,vajzambeti gojehapur e po i thote te dashurit:Ik more kishk,se boll um krove e asgje s´me bere. kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shkodrani_1
Përjashtuar
Përjashtuar
shkodrani_1


Numri i postimeve : 27
Registration date : 16/03/2008

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyMon Mar 17, 2008 5:54 pm

tlumt shaban se ne puthje mir paske shkru

kur ka dasht plaka me than se pus un e pus plaku , ajo skishte dhembè dhe kishte than puth unè e puth plaku, pra me 50 vjet gati se edhe puthjet te jesinn veç mi shkru se me gojè o shtir mi theksu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyMon Mar 17, 2008 5:57 pm

o shkodrani_1 eshte nder me puthje te bejshe plaken nuse,se nusja nuse eshte ,,,prandaj nuk paske fare njohuri se ç'fare eshte puthja futj vrapin lal.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatarPUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyMon Mar 17, 2008 5:59 pm

kiss puthjet jan te ebla po edhe te zjarrta kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shkodrani_1
Përjashtuar
Përjashtuar
shkodrani_1


Numri i postimeve : 27
Registration date : 16/03/2008

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyMon Mar 17, 2008 6:01 pm

Beton shkruajti:
o shkodrani_1 eshte nder me puthje te bejshe plaken nuse,se nusja nuse eshte ,,,prandaj nuk paske fare njohuri se ç'fare eshte puthja futj vrapin lal.

kjo zonè qenka e humorit o lalooooooooooooooooooo

qeli sytè nese puthesh dhe shikoje se nuk je ne enderr...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyWed Mar 19, 2008 11:19 am

Njëri që urrente Rexhep Qosjen,kishte vendosur ta kundërshtonte por si!Intelektualiteti dhe urrejtëja nuk shkojnë së bashku,sepse strinca nuk matet dot me skyfterin!Qosja foli drejt dhe qiltër,por urryesi i Qosjes tha:Nuk është ashtu!Mirë,për të vertetuar se nuk është ashtu,na e argumentoni si duhet të jetë,që të bindemi se Qosja nuk ka të drejtë.Nuk e di si është,por nuk është ashtu si flet Qosja,tha kundërshtari i Qosjes dhe fytyra iu ndez zjarr.Ajo që flitni ju nuk është hiq gjë iu drejtuan intelektualët.Kur të kundërshtosh një mendim se nuk është i saktë,duhesh të argumentosh me saktësitë tuaja intelektuale,ndryshe vetëm sa për të kundërshtuar pa njoheje argumentesh,kanë prirëje analfabetët!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
valdrini
Fillestar/e
Fillestar/e
valdrini


Male
Numri i postimeve : 15
Age : 29
Vendi : doberqan
Registration date : 18/09/2008

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyFri Sep 26, 2008 6:40 pm

shume e qart valla qekjo per plakun ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARJAN T RAMAJ
Anëtar i ri
Anëtar i ri
MARJAN T RAMAJ


Male
Numri i postimeve : 101
Age : 59
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyFri May 28, 2010 6:50 pm

MJAFTON ME KAQ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARJAN T RAMAJ
Anëtar i ri
Anëtar i ri
MARJAN T RAMAJ


Male
Numri i postimeve : 101
Age : 59
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyTue Jun 01, 2010 5:29 pm

PO VESA PUTHJA ASHT E AMEL E ZJARRT DHE E NGROHT,PA PUTHJE NUK KA DASHURI.PUTHJA ASHT ZJARRI I DASHURIS ASHT TERAPIA KRUESORE E RELAKSIMIT.TE GJITH NJERZIMIT PRA KET TERAPI TA PERDORIM SA MA TEPER QE TERELAKSOMI SA MA SHUM.PUTHJE PUTHJE NPUTHJE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARJAN T RAMAJ
Anëtar i ri
Anëtar i ri
MARJAN T RAMAJ


Male
Numri i postimeve : 101
Age : 59
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyTue Jun 01, 2010 5:44 pm

Vesa shkruajti:
kiss puthjet jan te ebla po edhe te zjarrta kiss
PO PO EDHE UN JAM I SIGURT QE ASHT NJASHTU SI THONI JU. POR PO JU TREGOJ NJI ANEKDOT TE MALSIS SE KARADAKUT.NJANIT TE DUNAVIT TE KARADAKUT I VDES GRUJA E MERZITET SHUM ,SHKOJN MIQET E VET ME PA KY ZOTNIA KAJKE SHUM PO E PYT MIGHA IGRUS SE PSE PO KAN KAQ SHUM KY JU PERGJEGJ PO KAJ PER DY SENE POE PYT KY PSE PER DY SENE PO KAJ QE ME VDIQ GRUJA DHE PO KAJ PER NI SEN QE SKAM DIT KURR ME PUTH ESHKOJ NE AT DUNJA PA EPUTH KURR ZOTI PER QAT ARSYE MEKA DENUE MA MURR KREJT PRA PUTHN SA MA TEPER SE ZOTI NA DENON MOSMU PUTH E KUR TE PUTHMI ZOTI NA DON E NA SHPERBLEN . ME RRESPEKTPER ANAKDOTEN.PUTHJE PUTHJE PITHJE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyWed Jun 02, 2010 12:19 am

po nji vic interesant MARJANI po shkrun nonstop me gerrma kapitale dhe spoj thojn asgje,ky qenka vlla kallazi , ev ev!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptyWed Jun 02, 2010 5:45 pm

xhema shkruajti:
po nji vic interesant MARJANI po shkrun nonstop me gerrma kapitale dhe spoj thojn asgje,ky qenka vlla kallazi , ev ev!
Po i kujton dite e rinis ky prandaj PUTHJET Icon_sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARJAN T RAMAJ
Anëtar i ri
Anëtar i ri
MARJAN T RAMAJ


Male
Numri i postimeve : 101
Age : 59
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptySun Jun 06, 2010 6:49 pm

po xhem HE XHEM HE XHEM, ju jeni aj xhemajlia i morines qe dun te mbroj veten prej akuzave ne gjelozi dhe injoranc vazhdo injoro gjelozo e fantazo se te dus se i til jeni dhe i til do te mbetni dhe i till do te vdesesh. aq sa kie vet die edhe paraqitesh , suksesi i juaj vlen vetem aq se shkrun ju faliminderit per kritiken e juve. sukses ,qe te jeni sa ma gjeloz dhe sa ma injorus .se vetem me gjelozi ,injoranc dhe mosvlersim ju mburreni e rriteni,vetem rritu me ket mendim se ke suksese te evitushem , pea edhe nji her sukses gjelozin dhe injorancen e juaj , .triumfovt mbi ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARJAN T RAMAJ
Anëtar i ri
Anëtar i ri
MARJAN T RAMAJ


Male
Numri i postimeve : 101
Age : 59
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptySun Jun 06, 2010 6:53 pm

hu hu xhemo kuku xhemo shka po thu.he kuku per mu shk po thu he xhemo hu.kuuuukkkkuuuu, per ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARJAN T RAMAJ
Anëtar i ri
Anëtar i ri
MARJAN T RAMAJ


Male
Numri i postimeve : 101
Age : 59
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET EmptySun Jun 06, 2010 7:01 pm

po fjona shpresa,dhe vllneti nuk vdesin kurr. ne qoft se ato vdesin jeta ska kuptim pa dashuri. te jetojsh po dashuri asht te jetojsh si pa drit ,gjithmon ne terr. pra dashuria asht dritae jetes. ta kujtosh te kalueren dhe ta mendojshn ta ardhmen to te thot ta jetosh te sodshmen.un po i kujtoj te kalueren per me shiju te ardhmen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

PUTHJET Empty
MesazhTitulli: Re: PUTHJET   PUTHJET Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PUTHJET
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme :: Humor-
Kërce tek: