Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT

Shko poshtë 
5 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT - Faqe 2 EmptyMon Aug 24, 2009 10:50 pm

Udbashet jeni ju qe ma populli nuk ju do..
Ne kurre skemi qen me udbashet po ja kemi lujte ***** dhe do tja lujme te gjitheve tradhtareve dhe atyre qe naj hiqen kombin e flamurin etnik.
edhe atyrev qe pallen pas ketyre servileve.
Ne punojm ngadal e me mend...
Ku kam qen e dijne shoket dhe shumica e popullit ne kosove .
Nuk ka nevoj agim bajra me dijte .
Se sje kerkushi fare,je i vogel per keto pune..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT - Faqe 2 EmptyMon Aug 24, 2009 11:33 pm

AS NUK JAM I INTERESUM PER ME DIJT SE KUSH JENI JU SE JENI NJE NJERI I PA VLER SKA RENDESI UNE TE JU DIJ JUVE O DETEKTIV SE SJE ASKUSHI ASE NUK KE ME QEN MERR VESH SHQIP
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT - Faqe 2 EmptyTue Aug 25, 2009 4:43 pm

agim barja

Po ta njef detektivin ti tjera fjale do ti perdorosh!!!!!!I lumi ti i lumi !!!!

mlidhe veten dhe vazhdo drejte BK sa nuk eshte bere voneeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Demostratat e shqiptarve për liri në Jugosllavi
» Prejardhja e Vitit të Ri
» Prejardhja e Vitit të Ri
» Personaliteti i vitit
» PREJARDHJA E VITIT TË RI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: