Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT

Shko poshtë 
5 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyFri Aug 07, 2009 2:05 pm

EMRI DHE MBIEMRI KOMUNA
1HASAN FERIZI-FERIZAJ
2.SHKELZEN GJONI-DECAN
3.SAMI TAHIRAJ-DECAN
4.OSMAN FERIZI-DECAN
5.ISUF IMAILI-PRISHTINE
6.MUHARREM BOBI-PRIZREN
7.HILMI PECI-MITROVICE
8.RAMADAN BEGU-MITROVICE
9.NAZMI BAJRAMI-MITROVICE
10.EJUP MURSELI-MITROVICE
11.SHAHIN BEJTULLAHU-MITROVICE
12.LUTFI JONUZI-MITROVICE
13.FADIL KADRIA-SKENDERAJ
14.ILJAZ KADRIA-SKENDERAJ
15.ADEM JASHARI-SKENDERAJ
16.MURAT JASHARI-SKENDERAJ
17.AVNI RAMA-SKENDERAJ
18.SAHIT JASHARI-SKENDERAJ
19.SHAQIR SALIHI-SKENDERAJ
20.XHEMAJL KELMENDI-F.KOSOVE
21.NAIM GUBETINI-PRISHTINE
22.SHEMSI ZEQIRI-PRISHTINE
23.XHAVIT GUBETIN-PRISHTINE
24.FATOS GAJTANI-PRISHTINE
25.DRITON RESTELICA-PODUJEVE
26.EKREM SHEHOLLI-PODUJEVE
27.QENAN AZIZI-TETOVE
28.FERIZ XHEMAILI-TETOVE
29.NURI BEXHETI-TETOVE
30.BUJAR ZENELI-KUMANOVE
31.ORHAN IBRAHIMI-KUMANOVE
32.JAKUP LIMANI-SHKUP
33.HALIL PALLOSHI-SHKUP
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyFri Aug 07, 2009 2:06 pm

NE DHJETORE TE VITIT 1991
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyFri Aug 07, 2009 7:51 pm

i paske harrue disa te tjere,qe sot disa jane ne gjermani e disa i ke ne malisheve polic !police rrugaqa invalida kurgja!
E ti agim ke mbete pa pune vetem shetit neper forume bile me te pague dokushi !!!!ani por po shkruan e kerkush nuk te ndegjon hiq edhe keshtu nuk ke luftue pasha dajen azem beta
Une jam nipi i hasan prishtines dhe shqiptaret as tij e as mua spo ma fusin sa ty !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyFri Aug 07, 2009 7:54 pm

a ka ndonje olluri
ndonje bellopoja
i ke harrue shoket e pare te Ademit !!!!heee a e shef qe i di te gjitha e ti vetem çka ke ndegjue !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySat Aug 08, 2009 12:33 am

Si kish pas thone ajo , mbama gazin mamit ti them sa nuk me ka thane.
Mjafton te ja hedhish nje sy forumit B.K dhe do ta shohish te mbushur cdo cep me te njetata mesazhe te ktilla nga i njeti person.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySat Aug 08, 2009 5:00 pm

o haxhi ski nevoj ti me u mirre me shkrimet e mia sje person i rendesishem ti e ase nuk ke vlere
se ti je njeri naiv mos shko ne darsem pa te thirre
se keto une cfare shkruaj jane shume te veshtira per ti kuptuare ti
kontrolloje vehten se cfare je ka shkruan ne kete forum
se je ba i tepert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySat Aug 08, 2009 5:45 pm

agim
keso fjale me thonin titistet,siq jane fadil hoxha,uke bytyqi,profesor fehmi agani e rugova e qeveritar te kosoves ne kohen e titos dhe me thojshin mos na u perzi ne dasmen tone !se ti nuk po behesh krah i yni mi shkel shqiptaret!
Edhe ne lufte nuk me pranuan sepse ua diktova se per çfare qellimi e nisen siq po shifet kjarte dhe kosoven po e ndajtet ne mes te IBRIT,ka peja eshte afrue kufiri me mala zeze e ne maqedoni sa hektar iu falen maqedoneve dhe ka gilani bane mend sa iu ka afrue ketij qytetit!Dhe ne maqedoni per çka e filluat luften ?Per me hyre prape nen sllave,nen sllave ken shqiptaret vetem e ripertritet roberin heee burri trimave,keshtu ndodhi edhe ne luginen e presheves mos po genjeje e burri mik sokoli!
Qe thuash qe i keni nxene gjashte serb nese e keni mundur serbin pse hyri nato dhe une jam ai qe e kam nxitur naton dhe kush paska kecyer ne dasmen time ?Kush ua beri kethimin e shqiptareve ne kosove ?Une e jo ti ti as Adem Jashari e as ushtaret e ardhur nga amerika!Por po ja la mallkimin per jete dhe driten e dites kurr mos e pafshit amin o perendi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySat Aug 08, 2009 9:51 pm

po kush je ti bre o njeri i smure kur edhe rrethi i ngusht i familjes suaj sju dojn askushe
e ju per cfare e akuzoni UCKne e vertet eshte se nuk te kane pranuare e di qe keni qen me u lajmerue
ne doberdolan keni qene me u kyq per ne UCK dhe ju eshte then se mbase nje jave keshtu qe keni qen te padeshirushem dhe i dyshuare edhe per ate skeni mundure te gjeni vend ne radhet e ushtrise clirimtare te kosovese
e ku tani ju po keni ate fuqi te komandoni ne nato kur vete shqiptaret sju deshten e ase rrethi i ngushte familjare edhe nuk ja vlen me te diskutohet me ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySat Aug 08, 2009 10:00 pm

se jeni njeri nongrada i qet ne gracke njerezit edhe per ate KOSOVA eshte e vdekur per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySat Aug 08, 2009 10:30 pm

Agim beterja
Ja rrofsh peles nga bishti
Edhe ata qe i permende jan si ju qe jan perqite me shkije ,rugoven e limat!!!Une kurr nuk kam ngrere me shkije ne sofer si ju e ata te mit,idite svi o sto piqke materine!
Rrofte kombi shqiptar i bashkuar e ju behunu qe keni luftue kundra shkive a i keni vrare patriotet!Nese te djege e verteta plasni ju me te mit a morre vesh se edhe nga ana jote pe njifke qe me njef ka nejte ne burg me Demaqin a shkerdhente shkina dhe ju perkulte para bytheve !Ma rrofshin te mit dhe ti me bosat e tu!Une e di veten qe kam kontribue per shqiptar dhe ska as nje shqiptar qe ka mundesi qe te rroket per qimet e mija qe kam punue nje sekonde kundra kombit shqiptar apo qe e kam tradhetue dike.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Ne deberdelan kush ka,,rin me ka ftue qe tu lajmrona ?Ore tradhetar qe e keni tradhetue popullin shqiptar keni qie femra me dhune e dini kush e di edhe une,ua keni qitur neper prita popullaten serbeve qe ti plaqkisin sidomos ne anen e senikut dhe tan me rend i keni dergue kinse eshte vend i sigurt dhe si jeni kethyer e ik menjeherit forcat serbe kan ba zi e terrrrrrr!Ne Reshtan kan qen 1850 ushtar te uçk dhe 17 ushtar i keni lene vetem e vete keni ik dhe kur kan hyre forcat serbe kan piskat Osmane jeli ste pobegli mater vam jebem dhe ata 17 kur i kan pare ne distanc prej 50 metrash skan pas kohe me gjuajte pos i kan hedhur granatat e dores dhe i kan sprapsur shkijet dhe ate nate kan hyre ne shtepin time ku qajshin ushtaret e gjoore dhe mu luten qe tu bashkohem dhe nese nuk me ndegjojn ti vrasi,por une u thash kur jam kan te ju Fatmir Limen pse e ndegjuat?Se kemi dite qe keshtu do na bejne komandantet!Qanin dhe me thojshin se 1850 ushtar me pas gjuajte tanken e kishim rrutullue e pse me ik e mos me na tregue neve !


Kjo as pese perqind e vuajtjeve te mija nuk jam ka e tregoi une jam historia e shqiptareve ku po ua shkruai te verteten e ju po e keqperdorni si komunistat se kush flete keq per UNçJ(sh) e pushkatojshit skeni dallim nga rankoviqat e serbise !Une nuk jam kundra shqiptareve pos ne çdo kohe e kam mbrojtur qeshtjen e shqiptareve dhe do e mbroje!Po agim tugjari une e kam ftue NATON ore kokederrri,une ju kam prue ushqime e barera popullit e juve e ju ja lijshit shkive siq ja dorezojshit armet me traktora!
Kam me tu zbraze edhe ma keq sa here qe te me japesh informata te rreme e e morret ne qaf tan popullin shqiptar e i knqaet shkijet bre jav prefshin kokat shkijet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySun Aug 09, 2009 10:29 am

tani une ua them edhe emrin e mbiemrin e juaj ju jeni HAXHI KUQI NGA SUHAREKA KUSH DO TE SHOHE KETE HAXHI KUQIN MUNDENI TA VIZITONI NE YOUTUBE KERKONE HAXHI KUQI DHE E SHIFNI SE KUSH ESHTE DHE CFARE GRACKASH BENE DHE CFARE BISED BENE NEPER TELEFONA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySun Aug 09, 2009 10:33 am

PO CFARE VUJTJE APO CFARE ATDHETARI JENI JU KUR KREJT DOLLOVERET I KE SILLE ME TAXI SA ISHIT DUKE PUNUARE
DHE TANI JENI GJITHQKA DUKE PROPAGANDUARE KUNDER KOMBIT TONE SHQIPTARE DHE NUK BESOHET SE QE NUK JENI EDHE NDONJE INFORMATORE I SHKIVE PER GJYKATEN E HAGES KUNDER ISH VETERANEVE TE UCK-SE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySun Aug 09, 2009 3:27 pm

agim

po çfare veterenar te uçk ,kush ka luftue kundra shkaut ?Hajgare je ka bane a i the ti do fjale qe i keni nxene gjashte serb dhe i keni lirue me i thene botes se ne nuk jemi luftetar terrorista !Pse e pritet NATON,pse nuk vdiqet te tan ne kosove por iket neper dimijat e grave neper bllaca e pertej shqiperise!!!!!A

Hyren shkijet me dhjetra km ne brendi te shqiperise ne TROPOJE dhe ku ishte ushtria e shqiperise qe e lavdroni ushtri moderne e shkarravitur!Ti nuk po me pergjigjesh ne as nje pyetje sepse ske te verteta !E une jam histori!
QSe thua kam punue si taxi ?Ti me çka je marr,vellau yt me çka e kusherit e tu me çka jeni marr ?Hajde ti e kradhen e per qe kam punue si taxi vete,bani pyetje kryetarit te prizrenit o i poshter,nese ke ndonje informacion te keqet ndaj meje trego kujt ja kam q....robet,kon e kam marr ne qafe ?Vete Rxhep Selimin kur ka hyp ne taxin tim ne suhareke pse me hypi qe ja kam rreh nje njeri te tyre qe u shkerdhente me shkije!Vete edhe Avdi Ibrahimin o pis mileti e te tregon mire se edhe ky ka qen komandant ne uçk ne zonen e hamamit tim,tradhetar qe te gjithe ma keni leshue bravoooooooooo


pergjigju ngadaldale agim daja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySun Aug 09, 2009 3:42 pm

ne varrimin e Avdyl Kucit isha kame pas rastin te rrija me antare shume te afert tu o i mjeri ti ne cfare gjendje ke ardhe nuk ja vlen me me ty te komentoje asgje me shume se kaq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySun Aug 09, 2009 5:05 pm

Zoti e past que ne parajsen e vertete,por parajsa e vertete eshte ne kete jete ai tek e fundit e ka shejue gjere diku por me plage dhe pa gjysmen e organeve qe ja shkatrroi shkau ne demostrata!Por djemt e migjallareve nga Bujar Bukoshi kan marr miliona euro per mme mrri ku jan !Une i pari ja kam nis kesaj xehe qe jan pasurue dhe ua lashe te gjitha ne disponim qe ta nxjerrin kafshaten e bukes dhe Avdiut babes se Bekimit dhe Bekimit i thash fitoje tani kafshaten por mos u mashtro tu behesh servil i shkive se behesh pasanik dhe vertete nuk me ndegjoi e u ba pasanik e me norma te se drejtes penale as nje njeri nuk ka mundesi te pasurohet ne kohen e okupimit pa bashkpunue me shkije!

agim dallaverja
secilen here po te zbuloi nga pakes
psi paske qen ne varrim dhe paske ba pyetje a ta treguan te verteten per mua pse llomotit e nuk shkruan se çka te thane a i shtina te NATOS qe ta shkatrrroin shkaun ?A u prura ndima popullit qe kishte ardhe ne suhareke nga bombardimet e shkaut qe i dhunonte femrat tona neper fshatrat e kesaj ane!Dhe ndihmat e mija i ndante spiuni yt i shkive dhe jo qe kishte pasur mundesi ky mi ndare por ma rrasi Uka me Malushin dhe kur ja kerkova nje thes mill qe skisha vertete ky spiun me tha shko te Milloshi te jep mill !A po e perkrahesh kete pis!Po se me keta je po shifet!
Femiun tim e kam qite para tankes vetem shqiptaret ti shpetoi e haram u kofte perjete mundi im,dhe kurr driten mos e shejofshit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptySun Aug 09, 2009 5:09 pm

agim beterja
kam mundur te behem pasanik dhe ta marri vendin e rugoves kam pas oferta te shumta!Kam mundur edhe te behem komandant i uçk,por e kam refuzue me ja qie ***** popullit tim ,a e kupton tani apo deshiron me gjeresisht me ta spjegue!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silit
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Male
Numri i postimeve : 7
Registration date : 13/04/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 3:55 am

Desha me te vete sinqerishte se cka ken ba keto 33 ushtar ne kosove cfar aksionesh kan bere kur njeri prej tyre jam vete une o AGIM patrioti i podrumeve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 10:22 am

Silit
Brravo te kofte se ky po menonte se se njo0fin populli shok e luftes se kushe eshte..
Po lavderohet vet se eshte bere servile i partivbe politike..
Ushtaret e uck te vertet nuk perkrahin partit politike qe tradhtuan amanetin e deshmoreve dhe betimin e uck..
Keta jane hajnate uck bandit qe perfituan ne emer te luftes..
Edhe ne kemi perkrahe me gjitha mjetet uck bile shume heret se sa Agimat e xilat e do jere.
PO ata na tradhtuan.
Dhe ishe uck patriot si Nuredin Lushtaku etj nuk perkrahin keta dezertore servil te huaj qe shkaterruan qka ka shqiptare..
Vetem ai qe ska gjak shqiptari pranon kete flamur multietnik dhe rez1244..
Po mire qe po ja qet marifetlleket se edhe ne e dijme ..
Te Lumte
Silit---
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 10:32 am

Agimi vetem paska ndegjue per ate Grup qe lidhje spahe..
Ne ate kohe Kan qen edhe te kaqanikut Fehmi Lladrovci etj.
Sala i ka perzan dhe disa ja ka derzue serbise.
Fehmiu me shoke iku per Gjermani.
Me 1996 organizoi grev urie per shkarkimin e berishes qe ofrojke autonomi ne france dhe hiqi embargon me serbine ..Kurse Rugoves doreheqje sepse edhe ky u takojke me Milloshin dhe sulmet e uck ndaj policive serbe i quajke banda dhe ofrojke nje lloj autonomije per kosoven..
Leji ato rrena o Agim se kena qen vet ne keto ngjarje dhe kemi pas shoke aty..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 2:45 pm

silit

Numri i postimeve: 7
Points: 1
Reputation: 0
Registration date: 13/04/2008


Titulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Today at 2:55 am
Desha me te vete sinqerishte se cka ken ba keto 33 ushtar ne kosove cfar aksionesh kan bere kur njeri prej tyre jam vete une o AGIM patrioti i podrumeve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 6:52 pm

e keto sene nuk jan per ty se nuk i kupton se gjithmon shpijunet kan deshir me dijt gjiecka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 6:57 pm

siliti nese ka qen ne kete formacion te uçk "atllantiku "pse nuk del me emer nga kush po frigohet e le ta thote troq!Troq vetem te verteten !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 7:03 pm

Po ne e dijme se kena pas shoket aty.
Ata shumica kan qen te organizuar nga Xhergj Rrapi Ish Minister ne Qeverine e Kosoves ish udbashi.
per ate Adem jashariu u largua nga ato forca.
Sala i Perzuni dhe disa i Burgosi!
Ti Agim as lidhje ske per keto pune -
Tu kan perzie me Te Ahmet Krasniqit e Rugoviqeve..
Kure ta permeni emrin e Adem Jasharit e fehmi Lladrovcit duhet me u ngrit ne kembe ju servilet.
Dhe me shperla gojen..
Adem jashari dhe ata qe ishin me ta nuk kan lidhje me ju servilet dhe te shiturit e uck..
Apo uCk-ja juve e Hajnave bananave..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 7:06 pm

SILITI

A ban bre shok te me shkruan ne privat,????Dhe trego se çka ke perjetue ne luften e uçk ?
Hajt e vella vetem perpara drejte bashkimit ton ,vdekje tradhetareve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT EmptyMon Aug 24, 2009 9:51 pm

detektiv ti e ke rrethin asi udbash qe kan vrare mbase shpine patriotet tone kombetare.ti i ke edhe disa njerez qe nuk kan patur mundesi ma ku te shkojn dhe jan futur ne UCK sa per sy e faqe ne vitin 1999
hahahaha o trimi me shoket e tu
ti detektiv je njeri hop hop her me shkije her me shqiptare te dij mire kush je se kam kete problem takohemi dhe do ta them ne kater sy
ty edhe informatoreve te tu qe veq i kemi me emer e mbiemer se ti per kete list i vogel je me dijt edhe smundesh me ndryshue asgje se kjo eshte grupi i par e i dyti eshte tjeter me emra tjer
po ku ke qen ti o bylbyl a filma po shkruan a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty
MesazhTitulli: Re: LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT   LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LISTA E 33 USHTAREVE QE HYNE NE KOSOVE NE DHJETORE TE VITIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Demostratat e shqiptarve për liri në Jugosllavi
» Prejardhja e Vitit të Ri
» Prejardhja e Vitit të Ri
» Personaliteti i vitit
» PREJARDHJA E VITIT TË RI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: