Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove   Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove EmptyTue Aug 04, 2009 3:59 pm

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove

Abonohuni për lajmet në e-mail:


Shkruani emailin tuaj:

Gjatë 24 orëve, ju do të pranoni vetem një e-mail me 10 lajmet e funditRritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Mail Dërgoja një miku
Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Printo
Version i printueshëm
Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove KomentKomento këtë lajm:
Komentuar 0 herë.


Emri Mbiemri:
E-maili:Më kujto |
Më Harro


CNreadCookie();


03.08.2009

Të dhënat statistikore të raportit gjashtëmujor i Policisë së
Kosovës për gjysmën e parë të vitit 2009 tregojnë se ka rritje të
vetëvrasjeve krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit 2008.

per kete PDK apo LDK luftuan qe sot popullit ja kan prue gjendjen me ba vetevrasje,ma zi se kur e kishim shkaun e zi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Re: Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove   Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove EmptyTue Aug 04, 2009 9:02 pm

Normal që rritet numri i vetëvrasjeve
sepse vetëm pas Luftes në Mitrovicë kan ndodhur tri raste
dy kan qenë kur dy te rinje kan kercy nga teracat e Ndertesave te qytetit
dhe njeri rast ishte mu ne lagjen time kur nje 43 vjeqar me pistolet te vellaut te vet i cili ishte Polic vrau veten mu ne oborrin e shtepise
te gjitha kto raste kan ndodhur vetem nga skamja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Re: Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove   Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove EmptyWed Aug 05, 2009 11:22 am

Pse e pavaresuan kosoven njerezit e serbise ?Per me ua prue punen me ba vetevrasje shqiptaret apo me ua prue punen qe shiptaret ma mire ta pranoin shtetesin e shkaut ,siq lajmruan te RTK sa shqiptar jan ka kerkojn shtetesi serbe e pasaporta mbi gjysme milioni gjere me tani !!!!Mu kon shtet kosova kish lulezue papunesi nuk kishte me pase as vetevrasje,pos knaqesi lezet mirekuptim mes shqiptareve!Kush eshte bektesh e merr vesh,apo tupani(daulla)rren per kon merr vesh !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Re: Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove   Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove EmptyWed Aug 05, 2009 12:38 pm

po de sepse tash e kan marr vesh mas 10 viteve se shka asht tuj gjet,shekulli 21 e skan gjerat ma elementare ne rruzullin toksor buk, uj, tjerat mos te folim dhe sa interesant kush nuk i bashkohet albin kurtit, se vetmi momentalisht qe asht ne anen popullit,por shkojn e bajn vet vrasje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Re: Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove   Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove EmptyWed Aug 05, 2009 1:28 pm

varferia dhe papunesia ben te rritet numri i vrasjeve ne Kosove
por ka edhe shume nga ata njerez te cileve sjau do zemra punen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Re: Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove   Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove EmptyThu Aug 06, 2009 12:15 am

Puna sjau don Thaqeve e limajve me bosat e tyre sepse jan mesue parazita,dhe me iju kercnue atyre qe i kundershtojne pse nuk e quan amanetin e Adem Jasharit ne vend!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Re: Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove   Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove EmptyThu Aug 06, 2009 12:20 am

rugova ia pruri varferin popullit e thaqi ja vazhdon amanetin e rugoves! e njejta poezi pos melodin e kan ndryshue sipas evulimit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Re: Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove   Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rritet numri i vetevrasjeve ne Kosove
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse rritet numri i muslimaneve ne bote?
» Pse po ndodhin shumë shkurorëzime?
» Pavarsia e Kosoves
» PKK NE KOSOVE?
» Une jam Kosovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: