Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbeni24
Anëtar
Anëtar
arbeni24

Male
Numri i postimeve : 246
Age : 35
Vendi : Slloveni (Lublan)
Profesioni/Hobi : Biznisman
Registration date : 13/04/2009

KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!!   KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Jun 04, 2009 9:29 pm

PER GJDO DIT PO DALIN TEMAT KUSH ESHT AI DHE KUSH ESHT KY HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA A SPO JU VJEN TURP A???


SHUM NJERZI PER ME KESH PO DOKNI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!!   KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Jun 04, 2009 9:37 pm

Jo Arben po metevertet ky ishte kali .
Po edhe kali ka pak logjik ky agimi fare.
Mund te me kritikoi te me shane une nuk e kam gajle.Po te hap tema per anetaret e forumit turp.
PO ky skishte fare karaktere.
Atehere edhe une kam me hap tema special per te.
Ja lete kerkon ti fshine.
Nuk po di qfare karakteri ka ky njeri.
Po mundohet qe mendimet e veta me zore te naj imponon shumices.
Secili shkruan ate qe mendon!
Edhe ti nganjehere shkruan gjera qe nuk kum pelqejne po une nuk mund te bindi te shkruash sipas qefit tim.
Po jesim shoke.
Kritikat jane te mira (po ruaju prej lavdatave.
Po ky skish lidhje me kurgja ,me te vertet ishte naj sakaqagji naj primitiv.
A i ke ndegjue pleqt tuj thane o bire shkollen e kryen po gomare .
njeri veshtire me qen.
Ky eshte forum mendimesh ,se kurgja nuk zgjidhim ne internet.
PO me kalu kohen me mesu diqka qe eshte ne dobi per ne. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 31
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!!   KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Jun 04, 2009 11:13 pm

jo gabim bre eshte me i sha antart tjer nuk duhet te qeshen dhe te quhen tradhtar apo udbash nuk e njihni agimin se besoj qe vetem pak me njoft kishit pas tjera fjal per te se une e njoh agimin dhe e di qfar djali eshte eshte gati i vetmi qe nuk ka pranuar marrveshjen e rambujes kumanoves e ka kundershtuar shperberjen e UCK-se ne Tmk e shum qera te tjera Agimi ne Mitrovice eshte ne syt e udbashve se aj asnjeher nuk ju nenshtrua asni sistemi dhe asniher nuk po pranoj qe te futet ne partit servile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!!   KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Jun 04, 2009 11:56 pm

Ferat ky vete hapi tem per ne pa nevoje.
Po ky ka kritika nga shume ketu.
Sepse del ne perkrahje te saliviqeve fazliqeve.Ata qe perkrahin Miqt e fazliqit jane te dyshimt.
patrioti nuk perkrah dhendoret serbe as fazliqat.
ne qoftese ke luftue per qka per faliqin me mbrojte.
per kosoven multietnike .
per planin e Ahrtisarit per rez 1244.Ky Agimi po i mbrone keto plane kushtetut antishqiptare.
E patriotet nuk i mbrojne po jemi kunder dhe dote jemi deri vete populli te vetvendose.
Mos te vazhdon me sharje te njerezve me te mire qe kane punue dhe punojne jo per partit politike po per komb.Se partit individet shkojne evijne. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!!   KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KUSH ESHT KUSHIIIIII????!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: