Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySat May 30, 2009 2:19 am

detektivi nuk e luan topi çka me thua.
Te fala ashtu dhe juve,e luften e nisim bashk !Dreqi na bjen ne fije,apo edhe ky nuk a ka na merr vesh :!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySat May 30, 2009 4:42 am

Topi i Shqiperis apo i Allamanit!
Haxhiu me thuaj cila dukuri njerzish Lufton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 07, 2009 2:35 am

.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyWed Jun 10, 2009 1:37 pm

agim bajra
po teuta per shqiperin natyrale ne te gjallet e
kemi borgje tere jeten deri ne frymen e fundit te punojmi pa u ndale
edhe naten ta bejmi dite ti ngrisume intelektualet tane ti afrojmi
njerezit e mire te bashkohemi njeri me tjetrin tja duami edhe te
tjereve ate cfare ja dojmi vehtes por une mendoi se ne si kombe jemi ne
kete rruge bijt e bijate e shqiperise etnike jan duke punuar pa u ndale
dhe lufta jone kunder servileve e shpijuneve te serbis ka ardhe ne
fitore me laps e me pene dhe ma spo kan mun desi askund te depertojn
ase te propagandojn per sa njerez edhe ata do e kuptojn realitetin dhe
duhet te kthehen ne rrugen e shejt se bashkimi i trojeve shqiptare
eshte i pashmangeshem dhe kjo eshte e drejt e jona dhe kete europa dhe
disa miq tan kan fillue ta kuptojn te verteten dhe padrejtesin qe na e
kane bere
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!More i pafetyre
Spiun jeni vete me emra e mbiemra,dhe ne qeverin e kosoves a nuk i ke njerezit e serbise qe ishin ata qe na denuan kur kerkuam republiken e kosoves ?Tokat shqiptare po ndahen edhe me teje e ti o ogurezi thua se Eduardi paska thene se padrejtesisht jan ndare tokat shqiptare per te venue qesi ne ballkanin e kurvave!Dhe tani ka ardhur koha qe per ta qetsue ballkanin duhet ti bashkojna tokat shqiptare!!Ti o i marr a nuk shef me sy e me mend apo kush te jep lemosh ?Per çka luftuat per kete pavaresin e tradhetareve ne kosove ?Per çka u betua uçk ?Per bashkim apo per qeshtu ?Per çka luftuan shqiptaret ne maqedoni,a per ri roberin e poshtersirave ?!I ke shtie briret ku nuk ke me pasur mundesi mi nxjerrur kurr mbaje mend !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyWed Jun 10, 2009 2:09 pm

O Haxhi keta tradhtareve i thojne patriota udbasheve.
Patriotav tradhtare.
Keta humbjeve i thojne sukses.
keta hajnave i thojne te mire.
Keta ketij statusi nen serbi pa komb i thojne i mire.
Keta jane vet shpijuna dhe i mbrojne shpijunat.
Une kurre nuk kam vrapue pas njerezve po pas trimave.
Lideret tradhtojne .
Mund te jet i mire nje kohe po kure te hyp ne karrig tradhtojne.,
Kjo ndodhi te ne.
Te gjithe ata qe na perkrahin e perkrahin rez 1244.
keta thojne se po na njohin ,sa lapera sa te thjeshte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyWed Jun 10, 2009 7:03 pm

OHAXHIU NJERI I KRISURE NE KOKE TI JE UDBASHE PO KUSHE JE TI QE NA PASKE QENE I DENUARE POLITIKISHIT PO TI PASKE QENE NE BURGE PER MBRENDA ME I ZBULUE DJELMOSHAT TANE E ME I MARRE NE CAFE PO TI MOS JE NJEFARE PSIKOPATI XH-F
EH MORE UDBASHE PO TY STE KA MBETE TJETER VEQ ME LEHE KESHTU SIQ TE KA MESUARE KUZHINA SERBE KUNDER SHQIPTAREVE
NE KOSOVE ESHTE JETA E MIRE
INSTITUCIONET JANE DUKE FUNKSIONUARE
POLICIA E KOSOVESE SHUME PROFESIONALE
POLITIKANET TANE JANE DUKE E DREJTUARE VENDIN SEQ DITE MIR E ME MIRE
ESHTE PER LAKMI
KJO ESHTE KOSOVA SOT
GJITHQKA PO MERR FRYM SHLIRE
NE KOSOVEN TONE TANI DO E BEJMI EDHE KOPSHTIN ZOOLOGJIKE PER SHOQIN TENDE SIQ JE TI E DO TI IZOLOJMI VETEM MBRENDA TELI ME XHEMBA DO TI MBAJMI
PO TI JE NJERI I PADESHIRUARE PER TEK NE SHQIPTARET
TI JE NJERI I SERBISE I PERBETUARE
HAHAHAHAHAH O TI PO DO ME PLASE NGA INATI
ZEMERA TE PLAST E SHPIRTI TE LESHOFT SE KOSOVA KTHIM MBRAPA NUK KA KURREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SE KETU JEMI KUR DO QE KA NEVOJE NE PER TI DAL ZOT KOSOVESE KURDO QE E KERKON NEVOJA
LAVDI TE GJITHE DESHMOREV TE SHQIPERISE ETNIKE
ZOTI SHENDET E LUMTURI TE GJITHE ATYRE QE JA KTHYEN PUSHKEN SERBISE
E TRADHETAREVE SI TY PLUMBIN NE KOKE E KRYET NE m***
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyWed Jun 10, 2009 7:20 pm

Haxhia eshte trim shqiptare e jo laper si ti dezertore.
Ju qe dhate armet shkijeve dhe i vrate djemt me te mire komandantat shqiptare qe te jeni sote gjalle dhe te manipuloni me deshmoret.Po ju njofim dhe keni me pague shtrejt tashe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyWed Jun 10, 2009 8:15 pm

HAHAHAHAHAAA
PO TI JE NAIV NJERI PO UNE SKAM DAL TINXA KETU NUK JAM UNE SI TI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyWed Jun 10, 2009 9:57 pm

Jo more po te shofim me vone se kushe ka te drejte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 14, 2009 2:21 pm

o agim qeni
une kurr nuk jam perqitur me shkije veq kam rrahur sa kam pasur kyvet po besa dhe shqiptar tradhetar ua kam shkerdhyr mamicat kur rrihshin se jemi te forte me shkije!
Me pas punue pes perqin i shqiptareve sa kam punue per komb moti ish bashkue kombi im i dashur,e per ty jan llofe qajtoresh,kur thua e dua kombin shqptar!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyThu Jun 18, 2009 10:57 am

O haxhi ,ky shpijuni i thot shpijuna patrioteve .Po a se sheh kushe eshte patrot.
Ai qe thot skemi shtet a ai qe thote kemi shtet me enklava serbe me coptimin e tokave me heqjen e identitetit kombetare te flamurit.Kosoven pa ushtri pa sovranitet pa asgje shqiptare.
Ky eshte Agimi me do pak shok ketu qe ne emer te luftes pasunohen per veti.
Shiqo qfare gjuhe ka se pari .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Thyama
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Thyama

Male
Numri i postimeve : 91
Age : 42
Vendi : ngat juve
Registration date : 09/02/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyFri Jun 19, 2009 6:17 pm

ulni ulni e pine kanji qaj e kallxoni qka keni ber vet per bashkimin shqiptar e leni qent anash se duke e thirrur njeri tjetrin qen nuk bani bashkim po shkatrrim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySat Jun 20, 2009 11:25 pm

Ne lufte perhere jan kacafytur dy a ma shume parti njera tradhetin e tjetra lirin,por liria kurr nuk eshte arritur sidomos ndere shqiptaret vajto neno kete popull te budallem qe u shkon mbrapa tradhetareve pse o zot a mos eshte edhe populli vete si keta ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Thyama
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Thyama

Male
Numri i postimeve : 91
Age : 42
Vendi : ngat juve
Registration date : 09/02/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 21, 2009 1:07 am

jo, populli nuk eshte si keta, por perbirohet unazave te fildishta, e skutave qorr politike, derisa ta sheh vertet flakadanin dhe populli mbeti ne mjergulle e huti te gjate, kur iu prene krahet e flakadajve te vertete, e qe pasojat po i mbajme deri sot e ata qe jane vertet stoik tregon puna e tyre

ne lufta u kacafyten ata te verber, qe nuk iu permbajten qellimit te caktuar - lirise se vertete, qe ishte ne fillim te luftave, sepse nuk kishin nji organizim te mbrendshem korrekt, me nji moto - te gjithe kunder pushtuesit e pastaj shihet kush beri e kush don te arrij pa mund e sakrifica ne emer te lirise - per ate deri sot perfitoi politika e huaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 21, 2009 9:27 am

Thyama
Hipoteze te qelluar ke o njeri,mire se na u bashkove ore trim.E lumja nene qe te ka bashk me neve shoket e tu .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 21, 2009 11:32 am

Haxhi ky fare THYAMA pasi po mbron qe adilin dhe nje kurve te tije teuta gjiken (mona) qe tere diten rrin me shkina.
Me dual hujit se eshte i paguar qe te propogandon per ata qena qe kushe si do ma.
Pera kete me dul hujit.
I kam tullusum njerezit e shitur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 21, 2009 1:24 pm

Detektivi cka don me then fjala "tullusum".
Hahahaha me kuiton ate thenjen komuniste.
Kushe nuk eshte per ne, eshte kunder neshe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 21, 2009 1:41 pm

jo drinii detektivi une kerkund nuk pe shoh qe po thot ejani me ne .
Po po thot realitetin.Po thote mos u beni vegel e individeve!
une keshtu po e kuptoi.Dhe une kam thene dhe them mos shko pas individit po punes.
ne qoftese tradhton largov menjehere mos te shkojm mbrapa sipas komunisteve dhe i.Rugova .
tani Thaqi apo ai tjetri.
Punon perkrahe spunon tradhton thuaj menjehere se tradhtare.Kjo na mbyti ne shqiptareve se bejme idol njerezit.
Ka punuar mire lavderoe bene keq demaskoje!
Te ne eshte bere shprehi po pse deri dje e lavderove!
PO se deri ne ate moment ke mendue se ka punue mire .
Po tashe punon kunder interesave shqiptare po shiten shqiptaret si gjithmon qe jena shit.
Akuzo...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 21, 2009 1:41 pm

jo drinii detektivi une kerkund nuk pe shoh qe po thot ejani me ne .
Po po thot realitetin.Po thote mos u beni vegel e individeve!
une keshtu po e kuptoi.Dhe une kam thene dhe them mos shko pas individit po punes.
ne qoftese tradhton largov menjehere mos te shkojm mbrapa sipas komunisteve dhe i.Rugova .
tani Thaqi apo ai tjetri.
Punon perkrahe spunon tradhton thuaj menjehere se tradhtare.Kjo na mbyti ne shqiptareve se bejme idol njerezit.
Ka punuar mire lavderoe bene keq demaskoje!
Te ne eshte bere shprehi po pse deri dje e lavderove!
PO se deri ne ate moment ke mendue se ka punue mire .
Po tashe punon kunder interesave shqiptare po shiten shqiptaret si gjithmon qe jena shit.
Akuzo...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptySun Jun 21, 2009 11:12 pm

Mos e ka me qellim me na nxjerr fjale ma teper po mendoj keshtu!Mjeri ai shqiptar qe nuk eshte ka e shef mengjezin a eshte me dill,apo vranesira !Koha nuk pret ma teper dhe trumbetat per shqiptarin veq sa nuk jan ka rrahin e pastaj mos britmoni ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyMon Jun 22, 2009 11:28 am

qka pot intereson qfare qellimi ka.
Sa qellime kane ketu e jashte skena llogari te mendojm.
Ne perpara haxhi kunder servileve dhe udbasheve.
Ne po thojm te verteten e everteta eshte e idhet per shpijunat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 EmptyTue Jun 23, 2009 12:04 am

per tradhetarin eshte helem e drejta sikur drita per dhampirat !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?   Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare ke bere ti per Shqiperine e Bashkuar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: