Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Serbia po e tepron!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! EmptyThu Apr 23, 2009 3:03 pm

Gjithe ato krime qe jane bere ne Kosove, gjithe ato gjenocide, shkatrrime, dhunime, perdhunime, vrasje, masakra etj. Serbia e poshter ende vazhdon politiken e saj, madje edhe me te eger, ndaj Kosoves e ndaj shqiptareve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Re: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! EmptyThu Apr 23, 2009 3:39 pm

Paj titulli eshte pa lidhje,jo serbija po Politikanet servil po teprojne.. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
valmir9
Anëtar i ri
Anëtar i ri
valmir9

Male
Numri i postimeve : 141
Age : 29
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Re: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! EmptyThu Apr 23, 2009 5:02 pm

xhavo_

Ma shum pe tepron Qeveria e Kosoves se Serbia, a din qysh?

Serbia ala po na thrret "Albanci" e Thaci "Kosovaret".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 107
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Re: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! EmptyThu Apr 23, 2009 5:35 pm

Armiqte tane kryesor jane politikanet servile , "miqet" tane nderkombetare e tani serbet , greket , makobullgaret ,...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Re: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! EmptyThu Apr 23, 2009 11:13 pm

Jo vetem politikanet, por edhe qytetaret e shoqeria civile po tregohen matrapaz, duke bere biznese me serb e Serbine. Ftesa qe te bojkotohen produktet serbe kane rene ne vesh te shurdher. Ende pa mbaruar lufta e deri me sot tregtia me e madhe behet me serbine.
Keta pisa duhet te diskreditohen dhe te denohen!

Perse ky popull eshte kaq i pavetedijshem?
A mos valle e ka marr malli dikend qe t'i vritet familja e tere? T'i dhunohet gruaja apo vajza para syve te tij? Te marrohet e poshtrohet e te mos i mbete fije ftyre e burrerije? T'i digjet shtepia e te mbete si zagar rrugave? Te merr boten ne sy, t'i merr malet apo bllacen?

Historia qe harrohet, perseritet!

Ky shtet i poshter serb duhet te gjykohet, te urrehet, te luftohet, derisa nuk e ndryshon politiken e vet raciste, diskriminuese, armiqesore, urrejtjenxitese ndaj shqiptareve.

çdo serbi duhet t'i behet e qarte se po deshen te jetojne ne Kosove, duhet ta respektojne kete shtet, duhet ta respektojne sakrificen tone, lirine tone, te drejtat tone, qe te mund te jetojne edhe ata si njerez, perndryshe le t'ia mbathin kah te done.

Europa po ben nje politik shume te poshter ndaj rastit te Kosoves. Kjo Europe e cila i perndoqi jahudite me shekujt, sot i mbron e nuk guxon ta hap gojen kunder tyre, ndersa holokaustin e Kosoves nuk e marrin parasysh.

Populli i Kosoves duhet te perkujtoj vazhdimisht planet serbe te "patkoit" per zhdukjen e popullit shqiptar. Ne sguxojme ta shesim lirine per paqe. Paqja pa liri eshte e pakuptimt dhe nuk vlene.

Si ka fytyr Serbia qe ende te shpresoj ne marrjen e Kosoves? Serbia jo qe kurr ska kerkuar falje per krimet ne Kosove e ndaj shqiptareve ne pergjithesi, por as qe i vritet mendja per ate pune. Kerkimi i faljes eshte kushti i pare per pajtim. Keta pisa sa e sa krime kane bere dhe ne fund shiten viktima duke akuzuar Uçk-ne per krime.

Ku jemi ne qe nuk shkruajm kurr ne mediat e huaja per historine tone, per perjetimet tona te tmerrshme, per luften tone te pabarabarte karshi nje armiku agresor?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 92
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Re: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! EmptyThu Apr 23, 2009 11:56 pm

Serbët dhe serbinë askush nuk i njef më mirë se ne shqiptarët që jetuam shumë gjat me ta,me nje fjalë e them se edhe aj serb qe posa ka lindur sot eshtë armik i jonë!

Qeverinë e zgjedh populli,kjo sdo koment se populli eshte i knaqur me qeverine e tyre!

Molla ben molla e dardha kurrrrrr!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Re: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! EmptySun Apr 26, 2009 2:42 pm

Detektivi fjalet e tua se luajn hiq !Sa per serbi rrini deshur por kjo qeveri e qelbur pa shkije nuk kan shanca me jetue !!!!!!!Po te pavaresohet kosova kjo qeveri duhet me kerkue azol ne serbi !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Re: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! EmptySun Apr 26, 2009 5:26 pm

PO perbes Haxhi!
Ashtu eshte1
Detektivi shume me vend e ka-leje ti keto servile kinse te UCK-se
Mutat qe kan met gjalle e tashe thirren ne emer te UCK.se.
keta sote bashkpunojne me udbashet tradhtaret bejne biznis me shkije ne kosove beograd.Vetem dil naten shiqoi neper kafene serbe e i njef se si pijne bashk dhe bejne tregti!
Kurse diten kinse,,patriot!
Shiqo ne veri Politikanet si hajn pijn me shkije dhe bejne qmos pune te flliqura,neper pufe serbe maqedonase etj.
Sju vjen turp..
populli po vetdijesohet ngadal dhe ka kuptue se kushe luftoi per atdhe dhe kushe per karrig!
Nje dite dote sulmon keta tradhtare servile si vershima e ujit dhe doti merr para vetes keta servil dhe do ti hudhe atje ne serbi! Ku e kan vendin tradhtaret si Rrahman Morina!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Serbia po e tepron! Empty
MesazhTitulli: Re: Serbia po e tepron!   Serbia po e tepron! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Serbia po e tepron!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: