Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 32
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyThu Apr 23, 2009 2:54 am

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Faqe1
Me rastin e 10 vjetorit te renjes heroike te Komandant Shemsi Ahmetit (Shemit) ftoheni qe te merrni pjes ne akademin perkujtimore me 25 prill 2009 ne ora 16:00 ne sallen e fakultetit filozofik ne Prishtine , ndersa me 26 prill behet zbulimi i shtatores se komandan Shemit ne Mitrovice ne oren 14:00 te tregu (Sh.f "Andon Zako Çajupi") Mitrovice
Ftoheni qe te merrni pjese .

Ardhja e juaj nderon deshmoret e kombit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 32
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyThu Apr 23, 2009 2:55 am

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Faqe1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 58
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyThu Apr 23, 2009 11:30 pm

aty do jemi te gjithe te bashkuare me te miret e kombit shqiptare per shqiperin etnike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 58
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyThu Apr 23, 2009 11:31 pm

pershendetje ferat a po ta merr mendja qe ky tipi xhiti eshte ai dilaveri ajo kurva plak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyThu Apr 23, 2009 11:32 pm

LAVDI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 32
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyFri Apr 24, 2009 1:04 pm

Per shkak te nje gabimi po e shkruaj perseri kisha lutur moderatoret qe ta fshiejn pjese e par .

_________________________________________________________
Me rastin e 10 vjetorit te renjes heroike te Komandant Shemsi Ahmetit (Shemit) ftoheni qe te merrni pjes ne akademin perkujtimore me 25 prill 2009 ne ora 16:00 ne sallen e fakultetit filologjik ne Prishtine , ndersa me 26 prill behet zbulimi i shtatores se komandan Shemit ne Mitrovice ne oren 14:00 te tregu (Sh.f "Andon Zako Çajupi") Mitrovice
Ftoheni qe te merrni pjese .

Ardhja e juaj nderon deshmoret e kombit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 58
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyFri Apr 24, 2009 5:46 pm

po ferat te gjithe do jemi aty veq edhe mysafiret nga tiran kane mbrrijt ne mitrovice sot ishim ne kullen e isa boletinit dhe mysafiret special jan mysafiret nga vlora
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 32
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyFri Apr 24, 2009 11:22 pm

kan ardhur agim nga te gjitha trojet e shqiperis natyrale dhe pritet te vijn aq shum sa qe nuk do ti zer salla

Lavdi te gjithe deshmoreve qe u flijuan per Clirim dhe Bashkim te trojeve te Shqiperis Natyrale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 92
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptyFri Apr 24, 2009 11:37 pm

Dëshmorët nuk kanë vdekur vëllezër të mi
Ata janë flijuar që ne t'jetojmë në liri
Lavdi përjetë të gjithve me radhë
Ata rilindën,sërish janë të gjallë.


Lavdi Komandant Shemit dhe të gjithë dëshmorëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 32
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit EmptySat Apr 25, 2009 3:30 pm

Lavdi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
Sponsored content
Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty
MesazhTitulli: Re: Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit   Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Akademi perkujtimore ne 10 vjetorin e komandant Shemit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: