Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A do ta ringjallë ekonominë Barack Obama?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arberkyqyku
Fillestar/e
Fillestar/e
arberkyqyku

Male
Numri i postimeve : 32
Age : 27
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : Futbollist,IT Computer
Registration date : 21/09/2008

A do ta ringjallë ekonominë Barack Obama? Empty
MesazhTitulli: A do ta ringjallë ekonominë Barack Obama?   A do ta ringjallë ekonominë Barack Obama? EmptyThu Mar 26, 2009 2:19 am

A do të rimëkëmbet Ekonomia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës,nga Barack Obama?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ajaxitc.com
 
A do ta ringjallë ekonominë Barack Obama?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Ekonomia-
Kërce tek: