Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nje..!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:13 am

Nje cik shpres
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:14 am

shpresa e mban njeriun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:16 am

Nje synim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:17 am

nje pershendetej per nate te mire dhe neser nje dite me sukses..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:19 am

Nje nate qe do ta kuijtoi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:20 am

nje nate qe mos te harroshe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:27 am

Nje nate te mir me endrra shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:27 am

nje nate te qete pa endrra po me reaLITETE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 2:33 am

NJE CIOA PER TE GJHITHE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 4:08 am

nje syfyr te shijshem te uroj Fionaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 12:38 pm

Nje dit e mir me shum Gezime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 3:16 pm

nje mbasditje te mire...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 3:18 pm

Nje bukuroshe siper qenka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyMon Sep 07, 2009 4:19 pm

Nje iftar te begate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 12:35 am

Nje pershendetje arberia, mir se na erdhet, shpresoi se nuk ta prishem gjumin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 5:04 am

një miremengjes te kendshem ju deshiroj te gjitheve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 8:30 am

Nje mirmengjesi edhe per ty xili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 10:12 am

Nje miremengjes te gjitheve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 11:53 am

Nje dite te mire krejve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 11:55 am

Nje pershendetje Luki mir se na erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 11:58 am

nje buzeqeshje per ty vesa dhe mire se ju gjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 12:03 pm

Nje falminderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 12:04 pm

Nje pyetje vesa a bene, a jane ende ketu eva, drilona, fjona zeriatdheut,edhe disa moderator ponuk po me bien mend tash emrat e tyre, po mendoj qekan qen ne kah mesii vitit 2008
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 2:24 pm

Nje ta dishe Luki se une gjalle jame dhe i Lumtur dhe te pershendes shoku ketu jemi pershendetje nga Zeriatdheut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 EmptyTue Sep 08, 2009 3:50 pm

Nje dite te mire ty o zeriatdheut, divsha veq mireper ty o burre i dheut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nje..!! - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 21 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 21 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: