Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Gentleman
Fillestar/e
Fillestar/e
Gentleman


Male
Numri i postimeve : 17
Age : 35
Vendi : Shqiperia e Bashkuar
Registration date : 27/12/2008

Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision Empty
MesazhTitulli: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision EmptyWed Mar 18, 2009 11:58 pm

https://www.youtube.com/watch?v=2KHsID9ORcA

si ju pelqen?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-world.ch
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision Empty
MesazhTitulli: Re: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision EmptyThu Mar 19, 2009 1:36 am

me e bukur ka dal ne gjuhen angleze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 110
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision Empty
MesazhTitulli: Re: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision EmptyThu Mar 19, 2009 1:50 am

Shume muzike e dyshimte po me duket.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gentleman
Fillestar/e
Fillestar/e
Gentleman


Male
Numri i postimeve : 17
Age : 35
Vendi : Shqiperia e Bashkuar
Registration date : 27/12/2008

Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision Empty
MesazhTitulli: Re: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision EmptyFri Mar 20, 2009 12:35 am

veq fitore duam Razz

votoni kudo qe jeni ne evrop per Shqiperine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-world.ch
Sponsored content

Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision Empty
MesazhTitulli: Re: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiperi apo Albani?
» Albania ne Kaukaz
» LNPSHA “Pegasi” Albania
» INFORMIM I LNPSHA "PEGASI" ALBANIA
» PICARI Gazeta Nr.1 PEGASI ALBANIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Muzikë-
Kërce tek: