Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ndonjehere!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 10:40 pm

feride per nje qen te mire nuk e rendesishme vetem lehja bile ajo eshte me pak e rendesishmja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 10:52 pm

Qent e urte ja pafshim armiqeve Voglushja
Qeni qe len antaret e vete si han .
Tek e fundit nuk kemi nevoje te shahemi edhe atehere kur dikush jep sygjerime qe na prekin,por duhet duhet te bejme analize e pastaje ti pergjigjemi secilit pa nervozizem .
Me nervozizem kemi pasur raste ti pergjigjemi,por nuk na mbajke e kur iku fortuna tane behen kinse jam dikush !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 10:56 pm

nganjehere voglushe ,hajni kritikon jo hajnat,qe thojne te verteten,qe te shpetojne veten!
e verteta te vret...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 10:57 pm

e vret ata qe e ka mizen nder kesul e jo gjithkanin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:00 pm

po si ju ,e e dine dunjaja,u knaqt me pare te popullit,do tju jesin ne fyte..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:26 pm

Ndonjehere behm nervoz pa lidhje hahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:28 pm

si flet pa fakte o i mjere e kuku per ty e kuku per neve shqiptareve se qfare krijesa kemi dhe e quajn veten shqiptare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:29 pm

uksh
kasapi me fal qe u vonova me pergjigje por me kupto se kam shum pun dhe jam shum i ngarkuar rreth UKSH-se pergjigjia ime eshte kjo.

gafurr adili eshte shpallur si tradhtar dhe i gjith klika e ti ne shqiperi ne kosov ne ilirid ne preshev jan shpall tradhtar kombi dhe ata nuk kan ven.
kasapi une prej deklarates perfundimtare apo qysh ma heret kam hulumtuar personat qe jan drejt shkatrrimit te fbksh-se une e kam dit qe gafurr adili do ta shuaj fbksh ne dhe e kam parajlamruar ate se nese e shkatrron fbksh atere eke shkatrruar edhe veten une te them te drejten i kam disa persona ketu ne list dhe me emer dhe me mbiemer jam duke hulumtuar shum edhe per disa persona te tjer qe ne antarsim ne fbksh kan dhen identitet te rrejshem sepse kete gafurr adili i ka lejuar po ju ka nderruar emrat pasi i kam regjistruar ne server apo ne arkiv dhe i dim disi dhe keta nuk kan vend ne UKSH.Ne e kemi parajlamruar zotin adili se do te vim ne tiran dhe kemi shkuar por ka ikur ka shkuar ne vlor edhe atje ka ikur dhe nuk e dim ku eshte.
dhe nuk ak vend per tradhtor ketu .
te them te drejten me kordinatorin e shaibk ne diaspor nuk kemi kontakte sepse jemi ne formim e siper dhe se shpejti do te kemi kontakt.
ketu pyti dikush kur ka antarsim antarsim do te ket por pas themelimit te uksh-se sepse tash eshte ne themelim e siper dhe nuk po km deshir te kepi gabime siq kemi pasur me aksh-ne sepse shum tradhtar na ken hyr qysh ne fillim.
Ndegjoni nje aksion qe u be i fundit ne ilirid kohen e fundit kemi qen ne por nuk kemi mujtur qe te marrim persiper ne emer te askujt sepse aksh nuk funksjonon uksh eshte ne themelim dhe e lam pa emer se murrem persiper.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:31 pm

ndonjeher dhe gjitheher ti ben copy paste se gjdoher boll me se na lodhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:32 pm

jo nuk ja ngjesmi, po pro aß jane Largue njerezit nga ju.
ka komunikata aksh fbksh shaibk te gjithe jane larguar nga ju.keni tun Komunista te lkj udbashe do qe i mashtroni jo jo patriotet dhe jeni nje grushte ne gishta mir ju ne.
UKSH
qka po thotë! krejt shqiptaret budall sipas die q eu larguan vetem ju 4, 5 veta te menqem haaaa.
po mu kan qe sju njofin patriotet ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:33 pm

po kush po te thot une i takoj ketyne formacioneve o i mjere une si takoj asnje formacioni o i mjere,por ti je vertet i papermiresueshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:39 pm

jo ndegjo qka thojne komandantet e aksh apo spo ta kana, po ne ju njofim oj e mjere!
mos rre ne Forum fare se nuk te shitet ..
ja Prof.pse spo hyne me te te folesh aj ja rrenat di e marifetet e juaja .....
DDHE shpeshe ti na zevendeson me te, Herzog e njollose mich Propaganda adilqe e jo sdi mir shkrue jo seshte prof, a me pare ne kembe i keni ne ti dhe ata te shoke felliqur analfabet,
dhe te gjithe u larguan nga ju, se ju jeni qmende nuk leni ken pa e etiketue pa njollos, vetem ju, flisni dy persona
dhe te gjithe i Shani, se Mendon sju njef populli partit politike organizatat qlirimtare, turp pro ty qe ofendon intelektualet atdhetaret pershkak se nuk pranuan qe ju te manipuloni ..
leji te lutem Keto muhabetete, budalleqe tua ..
shkruaj diqka interesant pro Bashkim e mos ofendo njerez kure Sjan Ketu!
Se te gjithe kena punue kohe te gjate bashke e ju njofim shume Schlamm ..... po spo aufgrund zgjate mir ma ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyMon Dec 28, 2009 11:41 pm

hehehehhehee une e pyeta profesorin por ai spo pergjigjet ja ku jam,une skam qka e pyes diqka tjeter profesorin se jam ne njohuri per punen e ti nese ai don te me pyes diqka ja ku jam sja kam friken njeriu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyTue Dec 29, 2009 12:06 am

hajt se te njofin te gjithe mos na shtine te hyjme me felle,vet po provokon...
une thashe ska njeri qe ste njef ,jo per patriotizem po per genjeshtar dhe manipulime ...
po leji keto muhabete ,te gjithe po thojne vazhdo punen tende ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyTue Dec 29, 2009 12:07 am
uksh
kasapi me fal qe u vonova me pergjigje por me kupto se kam shum pun dhe jam shum i ngarkuar rreth UKSH-se pergjigjia ime eshte kjo.

gafurr adili eshte shpallur si tradhtar dhe i gjith klika e ti ne shqiperi ne kosov ne ilirid ne preshev jan shpall tradhtar kombi dhe ata nuk kan ven.
kasapi une prej deklarates perfundimtare apo qysh ma heret kam hulumtuar personat qe jan drejt shkatrrimit te fbksh-se une e kam dit qe gafurr adili do ta shuaj fbksh ne dhe e kam parajlamruar ate se nese e shkatrron fbksh atere eke shkatrruar edhe veten une te them te drejten i kam disa persona ketu ne list dhe me emer dhe me mbiemer jam duke hulumtuar shum edhe per disa persona te tjer qe ne antarsim ne fbksh kan dhen identitet te rrejshem sepse kete gafurr adili i ka lejuar po ju ka nderruar emrat pasi i kam regjistruar ne server apo ne arkiv dhe i dim disi dhe keta nuk kan vend ne UKSH.Ne e kemi parajlamruar zotin adili se do te vim ne tiran dhe kemi shkuar por ka ikur ka shkuar ne vlor edhe atje ka ikur dhe nuk e dim ku eshte.
dhe nuk ak vend per tradhtor ketu .
te them te drejten me kordinatorin e shaibk ne diaspor nuk kemi kontakte sepse jemi ne formim e siper dhe se shpejti do te kemi kontakt.
ketu pyti dikush kur ka antarsim antarsim do te ket por pas themelimit te uksh-se sepse tash eshte ne themelim e siper dhe nuk po km deshir te kepi gabime siq kemi pasur me aksh-ne sepse shum tradhtar na ken hyr qysh ne fillim.
Ndegjoni nje aksion qe u be i fundit ne ilirid kohen e fundit kemi qen ne por nuk kemi mujtur qe te marrim persiper ne emer te askujt sepse aksh nuk funksjonon uksh eshte ne themelim dhe e lam pa emer se murrem persiper.

Ndonjehere!! - Faqe 13 Arrow_up Ndonjehere!! - Faqe 13 Arrow_down


Ndonjehere!! - Faqe 13 Icon_user_profile Ndonjehere!! - Faqe 13 Icon_contact_pm Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyTue Dec 29, 2009 12:08 am

ndonjeher lejohet copy paste por jo gjdo here
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyTue Dec 29, 2009 12:10 am

nganjehere a po te pengon e verteta a....
shume e meqme po behesh....jo po te argumentoj se qka thojne te tjeret ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyTue Dec 29, 2009 12:12 am

ndonjeher edhe gjdoher shkrimet e juaja te pa sharje jane gjdo here copy paste ndrsa ato me sharje jane te tuajat sban me ta hup mundin jo hahahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyTue Dec 29, 2009 12:20 am

turp ske kulture ske ,ska koment me psikopata...
me ke te rrishe ashtu behesh!
Me beso je e qmendur...shume na kane thene qe je e qmendur po se kem besue ,po shyqir qe vet keni tregue me gjestet e tua,
dhe qdo njeri shqiptare anetare qe kemi qen se bashku eshte gzue qe eshte largue nga njerez te llojit te juaj,me te vertet keni luajt menq..budalleku ska kufi,se ste vjen turp te qeshin gjithe shqiptaria me ju...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyTue Dec 29, 2009 12:22 am

hajt beje nje nik tjeter se je specialist per kete gje se ste shkon kjo pune per bese sdo te kesh klientur sepse n gjithqka je gabim hahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyTue Dec 29, 2009 12:23 am

ska koment...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyThu Dec 31, 2009 6:59 pm

ndonje here mendoj se te mira te vine gradualishte. Ndonjehere!! - Faqe 13 Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyThu Dec 31, 2009 9:39 pm

Ndonjehere edhe viti i ri vjen pa debore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptyFri Jan 01, 2010 4:57 pm

ndonjëherë është mirë te Festohet në kohën e ngrohtë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 EmptySat Jan 02, 2010 1:06 pm

Ndonjehere edhe merzija te hape syt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 13 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndonjehere!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 13 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: