Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 RnB,Rap,Hip Hop

Shko poshtë 
+4
anjesa
Lea_uk
alissa
Riki30
8 posters
AutoriMesazh
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 46
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Sep 08, 2007 12:04 pm

RnB,Rap,Hip Hop Default
te dy:https://www.youtube.com/watch?v=RjJnst5PdbU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: elvana gjata "mames"   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Sep 08, 2007 12:08 pm

RnB,Rap,Hip Hop Default
"mames" yeahhh Wink
https://www.youtube.com/watch?v=HnxL10zkkTM


Edituar për herë të fundit nga në Sat Sep 08, 2007 1:43 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 46
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Sep 08, 2007 12:09 pm

RnB,Rap,Hip Hop DefaultCiljeta&tingulli3 feat
Dridhe B.....:
https://www.youtube.com/watch?v=v_fyS_73bAo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Flori   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Sep 08, 2007 12:47 pm

RnB,Rap,Hip Hop Default
BABYy
https://www.youtube.com/watch?v=dc04ZOfJh-8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: **GenTa**   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Sep 08, 2007 1:01 pm

RnB,Rap,Hip Hop Default
Krejt-E-Din
https://www.youtube.com/watch?v=qenprdPYz-0


RnB,Rap,Hip Hop Default
PoSesiV
https://www.youtube.com/watch?v=NT9kf6RFucw
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: '' BLERO ''   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Sep 08, 2007 1:07 pm

RnB,Rap,Hip Hop Default
FalMa
https://www.youtube.com/watch?v=Lbf1V_OmsXM

RnB,Rap,Hip Hop Default
Se-Di
https://www.youtube.com/watch?v=ZXgpZXEA71Y

RnB,Rap,Hip Hop Default
cant u see
https://www.youtube.com/watch?v=F62W-FILzKU

Shake Shake
https://www.youtube.com/watch?v=s_tPsBh8-hs
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Oct 13, 2007 11:36 pm

50 Cent, Justin Timberlake and Timbaland - AYO Technology
RnB,Rap,Hip Hop Default
---> https://www.youtube.com/watch?v=6H3E7doTdZo <---
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lea_uk
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Lea_uk


Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySun Oct 14, 2007 9:50 pm

Alissa qika mue po ti pelqen kengetaret qe une i pelqej :-)


50 Cent, Justin Timberlake and Timbaland - AYO Technology


Per R&B and hip hop of course
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Nov 10, 2007 2:17 pm

Chris Brown
- Wall To Wall
..........................
RnB,Rap,Hip Hop Default
https://www.youtube.com/watch?v=1Hcd4ryjS-U
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Nov 10, 2007 2:24 pm

Akon
-I wanna love u
RnB,Rap,Hip Hop Default
https://www.youtube.com/watch?v=9cKtjClArgM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Nov 10, 2007 9:21 pm

Flori dhe Soni Malaj
- Fluturimi 3470
RnB,Rap,Hip Hop Default
https://www.youtube.com/watch?v=yWdwNnJM1Eg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 33
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Elvana Gjata - Ku Jeton Dashuria   RnB,Rap,Hip Hop EmptyTue Nov 13, 2007 10:31 pm

RnB,Rap,Hip Hop Default

https://www.youtube.com/watch?v=ezNO_If4CyM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
Gjuetari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Gjuetari


Male
Numri i postimeve : 748
Age : 110
Vendi : neper Male dhe pyje.
Profesioni/Hobi : Gjuetar valla :)
Registration date : 20/06/2008

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptyMon Jun 23, 2008 5:28 pm

Rihanna - Please Don't Stop The Music (dance mix)


https://www.youtube.com/watch?v=d-yP7s7vVKw&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GocPejone
Anëtar
Anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 102
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptyWed Jun 25, 2008 4:50 am

Arta Bajrami ft. Locco - Asnje Milimeter

https://www.youtube.com/watch?v=LS8PrlMmdws&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptyWed Jun 25, 2008 6:12 am

Duda feat Double G Army - Jeta Jem
https://www.youtube.com/watch?v=H_Z2-oShc6s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptyWed Jun 25, 2008 6:14 am

Drog Vdekje Arkivol
https://www.youtube.com/watch?v=xy9VA-GiK70
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GocPejone
Anëtar
Anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 102
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySat Jul 05, 2008 3:42 pm

Jay-Z ft. Rihanna & Chris Brown - Cinderella (umbrella rmx) Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kacimix
Anëtar i ri
Anëtar i ri
kacimix


Male
Numri i postimeve : 104
Age : 44
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop EmptySun Nov 02, 2008 1:37 am

Gold Ag - Shqiperi Etinke


https://www.youtube.com/watch?v=VC2wafhHgQg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

RnB,Rap,Hip Hop Empty
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   RnB,Rap,Hip Hop Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
RnB,Rap,Hip Hop
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Muzikë-
Kërce tek: