Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shes & Blej !

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptySat Jun 28, 2008 1:55 am

Sofra shkruajti:
Une deshiroje ta kem nje bluze me foton e Enver Hoxhes.
Dua te kete shkrimin "Kosova eshte Shqiperi" ose "nuk jem 3 po jem 6 milion".

Ta kem afer librave te enverit ne bibloteke.

Sofra, ta bejme te mundshme edhe kete. Kur te pim cafe keto dite, te tregoje me mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptySat Jun 28, 2008 1:59 am

Beton, kete liber edhe une e kam kerkur. Sot me thane se gjendet ne Prishtine, neser nese mundem do ta kerkoj dhe nese e gjeje, te lajmeroj.

Te kam shtet Premtimi shume te falemenderoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 12:27 pm

Me ne fund e bleva, hahhh Very Happy .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 1:01 pm

guximi shkruajti:
Me ne fund e bleva, hahhh Very Happy .


ç'fare ke bjel guximi ?

Nuk ma kapi ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 1:20 pm

Maicen me Che Guevaren bre, haha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 1:21 pm

guximi shkruajti:
Maicen me Che Guevaren bre, haha.

Ne rregull vetem doja te jete nje ''surpriz'' se edhe une ta kam blej ,por nuk ka te keqe i ke 2 tashe hahahahha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 5:25 pm

ok beton mir te pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 5:51 pm

hahaha Beton faleminderit fillimisht per kete perkushtim , po si te ja bejme tash, hahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
lilu
Moderator
Moderator
lilu

Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 41
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 6:27 pm

kam deshire te shes nje unaze me 7 gure diamati, ka ndonje te interesuar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 11:35 pm

lilu shkruajti:
kam deshire te shes nje unaze me 7 gure diamati, ka ndonje te interesuar?

lilu pershendetje

Eshte per meshkuj apo per Femra Unaza dhe sa e ka çmimin ?

---------------------------------------------------------------------

Ju lutem shume potime ne kete teme fshiva nuk shesmi mixhoka e tete ketu e as nuk blejem ,mbajuni temes.Flm.

Stafi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
STUPCAT
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 626
Age : 39
Registration date : 17/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 11:50 pm

shes ni trull matiqan 5 hektar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kroki
Fillestar/e
Fillestar/e
kroki

Male
Numri i postimeve : 9
Age : 34
Vendi : gjilan
Profesioni/Hobi : fizioterapeut
Registration date : 15/09/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyThu Sep 18, 2008 3:24 am

ej pe shs kerrin kom ni kikirez kush do em ble os boj ndrrim em ni telefon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyMon Sep 22, 2008 1:27 pm

Ago Muji, kishe dy postime bosh dhe t'i fshiva, nuk e ke problem besoj?1. Une jap pese genjeshtra per nje te vertete, kush ka te verteta per te shitur?2. Une kam libra per te shitur, kush eshte i interesuar? Ai qe eshte te me nisi mesazh personal.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyTue Sep 23, 2008 4:06 pm

Shok qe kane qene bosh mire ke bere qe i ke fshire, mirepo dikush ka vene dore mbi shenimet e mia duke ua hequr tekstin, si ketu si tek tema ceshtje taktiko-luftarake ne betej. Ju propozoj moderatorve dhe adminve ta shqyrtojn kete rast
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyMon Sep 29, 2008 8:36 pm

Shes nje qen i cili eshte 1 muajsh. Eshte mjaft i hijshem dhe i mencur.Me duhet ta shes meqe nuk po mund te kujdesem per te aspak.Cmimi eshte fare i lire. I interesuari mund te me kontaktoje ne mesazh privat dhe pastaj mund te flasim edhe me MSn me gjeresisht ku mund t'ju sjell ca foto te tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 2:06 pm

STUPCAT shkruajti:
shes ni trull matiqan 5 hektar


per sa asht pazari a??hahahahahahaha
je i papame
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyMon Nov 10, 2008 5:57 pm

Shes gjëra Ushqimore në Dyqanin tim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyTue Nov 11, 2008 1:00 am

Blej gjera ushqimore ne dyqanin e Xilit, hahahahahahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyWed Nov 12, 2008 3:41 am

Leka i Madh shkruajti:
Shes nje qen i cili eshte 1 muajsh. Eshte mjaft i hijshem dhe i mencur.Me duhet ta shes meqe nuk po mund te kujdesem per te aspak.Cmimi eshte fare i lire. I interesuari mund te me kontaktoje ne mesazh privat dhe pastaj mund te flasim edhe me MSn me gjeresisht ku mund t'ju sjell ca foto te tij.
Leka i Madh, po tani ai kerkon dhe me martu e sene vene, me mire mos me ble hiq, hahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptyWed Nov 12, 2008 11:20 pm

[quote="BiBiKiM]Leka i Madh, po tani ai kerkon dhe me martu e sene vene, me mire mos me ble hiq, hahaha.[/quote]

hahahhahahahhaha. Paj qe besa e humba ate ne nje vend afer Germise, e ktheva ne gjirin e nenes natyre dhe i thashe 'je i lire' edhe me u martu hahahahaahahahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 11:21 pm

Leka i Madh shkruajti:

hahahhahahahhaha. Paj qe besa e humba ate ne nje vend afer Germise, e ktheva ne gjirin e nenes natyre dhe i thashe 'je i lire' edhe me u martu hahahahaahahahh
Hahahahahah, tani do e zgjedh sipas deshires se tije nje nuse te bukur, hahahaha. Shpresoje te gjeje shpirtin binjak, hahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 11:22 pm

Shes kompletin e librave te Enver Hoxhes, te perbere prej 60 vellimesh, kush eshte i interesuar le te me kontaktoj ne PM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptySun Nov 16, 2008 3:52 am

Shes dashnoren time prej 56 vjetësh për dy prej 28. Po doni lajmëroheni cdo kohë !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 EmptySun Nov 16, 2008 8:07 pm

Ri postoj:

Shes kompletin e librave te Enver Hoxhes, te perbere prej 60 vellimesh, kush eshte i interesuar le te me kontaktoj ne PM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shes & Blej !
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Ekonomia-
Kërce tek: