Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shes & Blej !

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyTue Jun 24, 2008 2:26 am

Te nderaur antar te forumit ''bashkimikombetar'' mendova se beje mire te kemi nje teme te till ,ka shume antare ne kete Forum ,sidoemos nga Kosova Student etj ..

Mendoj qe ne kete teme te mundemi te ndimojme njeri-tjetrin ,po qe keni gje per te shitur sjellni ne kete teme ,apo per te bjel njeashtu kerkoni ne kete teme pse jo .?

Pse jo te perfshihen gjitheça qe keni ,e gjithçka qe kerkoni per te ndimuar njeri - tjetrin ,te faillojm nga librat qe shume mire e dime qe sdudentet kan nevojen e tyre ,ne filim te viteve shkollore etj

Pse jo edhe Tokë kush shet ,apo blene , Banesa ,Lokale ,Shtepia,Makina,Kompjutera,etj etj,pse jo edhe nga e gjithe Bota te sillen informata Lokale ,banesa ,shtepia,makina nese kane ne shitje....apo blerjen e tyre ...

gjith ajo qe mendoni tek ju eshte teper ,eshte e mundur qe dikush te kete nevoje per ate qe tek ju eshte e teper .

shpresoj se ja vlen nje teme e till te jete ne kete Forum .


Edituar për herë të fundit nga Beton në Tue Jun 24, 2008 2:38 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 27
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyTue Jun 24, 2008 2:34 am

ide e mire Very Happy

vq mos te shesin mend disa nga antaret ahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyTue Jun 24, 2008 9:35 am

Jam i interesum te blej nje banes ne Shqipri,Durres,Sarande..,jo shume large Detit,te jete panorama e shikimit ne dete.

Me nje fjal siç thote populli

Mire e lirë ha ha ha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rroni
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyTue Jun 24, 2008 10:52 am

E une Beton jam i interesum me i shit nja tre ari truall ne sofali te Prishtines , kush don me u be banus i prishtines lajmronu , se un se kam ndermend .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyTue Jun 24, 2008 6:18 pm

edhe une do te shitja troje ne Gjilan te laxha e spitalit,te interesuarit mund te lajmerohem mes mesazhit privat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 107
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyTue Jun 24, 2008 7:00 pm

Beton shkruajti:
Jam i interesum te blej nje banes ne Shqipri,Durres,Sarande..,jo shume large Detit,te jete panorama e shikimit ne dete.

Me nje fjal siç thote populli

Mire e lirë ha ha ha
Lokacioni : Sarande.

Shiko ketu :
http://www.lajmerime.com/?view=showad&adid=2950&cityid=26&lang=sq

Edhe ketu :
http://www.lajmerime.com/?view=showad&adid=4031&cityid=26&lang=sq

Shitesi me sa duket eshte nje kompani .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rroni
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyTue Jun 24, 2008 7:18 pm

po tash me ra ne mend shes nje kamionet tipi fave II Viti 1990, motorri para bllokimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyWed Jun 25, 2008 1:35 am

Mergimtari

Te falemenderoj shume shoku per keta linqe (informata),sepse Saranda me pelqen Flm shume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyWed Jun 25, 2008 9:14 pm

Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 27
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyWed Jun 25, 2008 9:19 pm

edhe une Very Happy

nese dini ku munem me gjete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyWed Jun 25, 2008 9:30 pm

Qy edhe ti, ti hiq, hahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyWed Jun 25, 2008 11:37 pm

beton un shes tri verura ni shkod viti 2003, dhe ni benve viti 1998, dhe ni vekter viti 2000, po dhe ni jaguvar viti 2000, kush asht interesum te me lajmron me mesazh,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyThu Jun 26, 2008 12:27 am

guximi shkruajti:
Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA

Guximi, vetem tri maica me Che Guevaren i kam. Mos me thuaj edhe njeher, se ta jape cilen do. Apo nese do te re, prit deri ka gushti se i kam porosit ja dy, me mi pru prej Anglis.

A te kam shtete?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyThu Jun 26, 2008 1:42 am

guximi shkruajti:
Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA

guximi

Do te mundohem te gjej une e ta dergoj deri ne Kosovë shoku mos ke dert do ta kem ne mende kete sa te gjeje dikun !

Shpresoj qe sa ma shpejt do ta keshe kete maic te CHE GUEVARA .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyThu Jun 26, 2008 6:54 pm

o faleminderit Beton vec per mundin e neqofse ma gjen ta di per nder.

Mbetesh shum i respektuar shoku Beton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyThu Jun 26, 2008 6:56 pm

Premtimi shkruajti:
guximi shkruajti:
Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA

Guximi, vetem tri maica me Che Guevaren i kam. Mos me thuaj edhe njeher, se ta jape cilen do. Apo nese do te re, prit deri ka gushti se i kam porosit ja dy, me mi pru prej Anglis.

A te kam shtete?

O faleminderit edhe ty Premtim se e pash me von kete mesazhin tende, do te kisha pas qejf, per pritje nuk ka fort lidhje, se ne shqiptaret jemi mesuar te presim haha. Faleminderit o shtet.

Mbetesh shum i respektuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 34
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyThu Jun 26, 2008 8:04 pm

guximi shkruajti:
Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA

Guximi Dhe Rolling te sigurohem edhe njehere te shikoj tek disa lokale qe jane te "Sllovenia e Sportit" kam pare maica te tilla me figuren e Che Guevara do shikoj ketyre diteve dhe te bindem plotesishte dhe do ju tregoj ne Pm se si quhet edhe lokali dhe ku saktesishte i kam pare...

Kaloni bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyThu Jun 26, 2008 8:12 pm

guximi shkruajti:
Premtimi shkruajti:
guximi shkruajti:
Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA

Guximi, vetem tri maica me Che Guevaren i kam. Mos me thuaj edhe njeher, se ta jape cilen do. Apo nese do te re, prit deri ka gushti se i kam porosit ja dy, me mi pru prej Anglis.

A te kam shtete?

O faleminderit edhe ty Premtim se e pash me von kete mesazhin tende, do te kisha pas qejf, per pritje nuk ka fort lidhje, se ne shqiptaret jemi mesuar te presim haha. Faleminderit o shtet.

Mbetesh shum i respektuar.

Guximi, te thashe me prite deri ne ate kohe, sepse me vijn prej Anglis, dhe dallojne ato prej ketyre qe jane ketu ne Kosove. Ka edhe ne Pr, tek tre sheshirat, e kam ble nje aty, por jane shume te dobeta. Per kete te thashe me prite. Nese tu ka bo aq ne qejf, te jap nje me te miren qe e kam, te cilen poashtu nga Anglia ma kan pru, veq se te kam Shtete, ahhaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyThu Jun 26, 2008 8:45 pm

haha faleminderit Premtim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyFri Jun 27, 2008 3:23 pm

Guximi maica ke more, vetem se duhet te kerkosh. Mua maicat mu ben te zakonshme, dhe dikur vendosa te bej nje tuatuazh me Che-n, ah ah ah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptyFri Jun 27, 2008 3:28 pm

hahaha ka kohe qe sjam dal ne pr, ka ndoshta, nuk e di, do te kerkoj pa dyshim.

Pershendetje per ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptySat Jun 28, 2008 1:21 am

Une deshiroje ta kem nje bluze me foton e Enver Hoxhes.
Dua te kete shkrimin "Kosova eshte Shqiperi" ose "nuk jem 3 po jem 6 milion".

Ta kem afer librave te enverit ne bibloteke.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptySat Jun 28, 2008 1:33 am

Kerkoj kete Liber po qe e keni lajmrohuni flm

Materializmi Dialektik dhe Historik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 27
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptySat Jun 28, 2008 1:51 am

Kosovarja shkruajti:

Guximi Dhe Rolling te sigurohem edhe njehere te shikoj tek disa lokale qe jane te "Sllovenia e Sportit" kam pare maica te tilla me figuren e Che Guevara do shikoj ketyre diteve dhe te bindem plotesishte dhe do ju tregoj ne Pm se si quhet edhe lokali dhe ku saktesishte i kam pare...

Kaloni bukur
flm shume ksovaare se bash kjo po me nevoitet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! EmptySat Jun 28, 2008 1:54 am

Beton shkruajti:
Kerkoj kete Liber po qe e keni lajmrohuni flm

Materializmi Dialektik dhe Historik

Beton, kete liber edhe une e kam kerkur. Sot me thane se gjendet ne Prishtine, neser nese mundem do ta kerkoj dhe nese e gjeje, te lajmeroj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shes & Blej ! Empty
MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Shes & Blej ! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shes & Blej !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Ekonomia-
Kërce tek: