Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shkruaj Poezi per ndonje Antar

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Shkruaj Poezi per ndonje Antar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkruaj Poezi per ndonje Antar   Shkruaj Poezi per ndonje Antar - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 12:57 pm


Nje poezi per gjithe anetaret e forumit Bashkimi Kombetar

Nje varg gjithe anetareve se e mertoni
Ne kete forum pa perjashtim dua t’iu dhuroj
Sepse nje varg diamantesh formoni
Sa here ju gjej ketu nuk me behet te shkoj

Vertet online, virtuale, por te afert shume
Dhe kur qeshni dhe kur shani, prape iu respektoj
Sepse jemi bashke, te njejte apo te ndryshem nga une
Per me te rendesishme mendojme dhe ndjejme njesoj.

Ju uroj te gjitheve qe jeta t’iu buzeqeshe gjithmone
Qe ditet t’iu sjellin gjthmone mbaresi
Qe kurre mos te mungoje dashuria mes nesh
Keshtu sic nuk mungon ne keto caste, tani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 109
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Shkruaj Poezi per ndonje Antar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkruaj Poezi per ndonje Antar   Shkruaj Poezi per ndonje Antar - Faqe 2 EmptyFri Oct 24, 2008 1:30 pm

Deshira mor bukuran
Flladitu te ato stane
Kndo kece e ha e pi
Me nick tjeter rriktheu perseri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Shkruaj Poezi per ndonje Antar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkruaj Poezi per ndonje Antar   Shkruaj Poezi per ndonje Antar - Faqe 2 EmptyWed Nov 19, 2008 1:01 am

Eva, Eva e le vet Adamin
Ne boten e amshuar ai po ben namin,
Harroje ate kohe qe ka shkua
Eja te jetosh tash me mua!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shkruaj Poezi per ndonje Antar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkruaj Poezi per ndonje Antar   Shkruaj Poezi per ndonje Antar - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkruaj Poezi per ndonje Antar
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: