Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Eshte mire te kemi armiq.!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
AULONA tttt
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 8
Age : 35
Vendi : ATHINĖ
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: Eshte mire te kemi armiq.!   Sat Jan 30, 2010 11:00 am

Zoti te na mbroi nga miqte se armiqte i dime kush jane....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arbnorr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 20
Vendi : Drenas
Registration date : 10/01/2014

MesazhTitulli: Esht mire te kemi armiq.!   Fri Jan 10, 2014 9:58 pm

Nese skish me pas Armiq nuk kishmi dit kush o miku !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eshte mire te kemi armiq.!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Psikologji-
Kėrce tek: