Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh Empty
MesazhTitulli: Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh   Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh EmptyWed Apr 11, 2012 1:06 am

Ndodh,qe shpesh here ndodhemi para situatave te veshtira ,qe nuk dim si ti perballojm ato,duke mos te qen te forte qe ti perballojm keto situata perpiqemi ti largojm.

A mendoni se ai njeri qe iken nga realiteti eshte
i mundur nga jeta?A mendoni se cdo gje bie nen hijen e personalitetit tone ,
kur ne nuk mund te luftojme me gjerat qe na rrethojne dhe nuk mund te
armatosemi me ato arme te forta si: kurajoja, guximi, vullneti….qe mund t’ju
bejne balle ketyre sfidave?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shume me mire eshte te perballesh me te verteten sa te ikesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: