Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 JA KĖSHTU NA DO EVROPA!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid Yvejsi
Anėtar
Anėtar
Mexhid Yvejsi

Male
Numri i postimeve : 429
Age : 68
Vendi : Gjakovė, Kosovė
Registration date : 04/05/2009

JA KĖSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: JA KĖSHTU NA DO EVROPA!   JA KĖSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 2:01 am


JA KĖSHTU NA DO EVROPA!

E PYET AGIMI - BASHKIMIN

-Bashkim, bre, kam dėgjuar se je homoseksual. A ėshtė e vėrtetė”?
-Po si tė them, e vėrtetė ėshtė” – i pėrgjigjet ky.
- JA KĖSHTU NA DO EVROPA!E kam dėgjuar se edhe vėllai yt ėshtė”?
- Po , edhe ai ėshtė”?
- Kam dėgjuar se edhe djalin e axhės e ke homoseksual” – “Po e vėrtet ėshtė”!
- Po a ėshtė kush nė familjen tėnde qė interesohet pėr femra”?
- Po, more, ėshtė motra ime!
Ja kėshtu na do Evropa!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

JA KĖSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KĖSHTU NA DO EVROPA!   JA KĖSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 1:52 pm

Se paku e paskemi kuptuar se si te ecim drejt Evropes!!.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

JA KĖSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KĖSHTU NA DO EVROPA!   JA KĖSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 6:41 pm

homoseksualizmi,dhe mos te stermadhohet se nuk esht edhe aq tragjike ne krahasim me disa vese te tjera qe i kan shqiptaret si pershembull -tadhtia ndaj kombit dhe vetes kjo esht shum shum ma tragjike.

Sepse nga homoseksualet skem pas kurr tragjeti e katrahura e nga disa vese tjera po,homoseksualet jan nji pakic shum e vogel esht nji smundje qe skan shka benj as ata vet zoti jav qon at!100% dhe se fundi ata po thuj se zhduken vetvetiu duke mos mujt u shumu ne menyr evulucionare dhe zhduken vetvetiu,mos brengosi dhe aq, dhe nese vij nji shumim enorm i tyre mundet shteti te marra masa adekutate ne raste te caktuera,pasi zoti i ka fal edhe kta ne duhet jetojn dhe ti akseptojm.

zoti i ka fal edhe dhe shkit e grekt dhe po na masakrojn qdo 10 vjet dhe po jav falim,...!?
ndersa kta qe shkatojn vetes katrahura dhe aj qe don vet ne at menyr ta alivons biren e vet,nuk shok kurrfar problemi ktu.dhe kta jan krijes e zotit...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

JA KĖSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KĖSHTU NA DO EVROPA!   JA KĖSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 8:47 pm

Sikur te nisemi nga ai parim qe ka edhe me keq...ne gjithemon do ia benim vetes rrafsh!!Une s'kam asgje kunder tyre,vetem se me duken te shpifur!! Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

JA KĖSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KĖSHTU NA DO EVROPA!   JA KĖSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 9:07 pm

E kam ndegju ket humor-joke ketu ne UK disa her, pak me ndryshe...!

Evropa, evropa, evropa Razz

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

JA KĖSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KĖSHTU NA DO EVROPA!   JA KĖSHTU NA DO EVROPA! EmptyThu Jan 03, 2013 10:58 pm

shumica e politikaneve ne evrope jane homo keshtu e duan edhe kosoven dhe shqiperine
evrop behesh duke punuar duke luftuar korrupcionin te rrespektu ligjin duke hap vende pune zhvillim ndertim dhe sta vyn evropa
Zvicrra nuk eshte ne evrop po i ka punet me mire se evropa e shume shtete tjera
evropa ende pa hy ne do te shkaterrohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
JA KĖSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KĖSHTU NA DO EVROPA!   JA KĖSHTU NA DO EVROPA! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
JA KĖSHTU NA DO EVROPA!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: