Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Harrove mojin e shkuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Filip Boga
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Age : 68
Vendi : Gjirokaster
Profesioni/Hobi : Inxhinier
Registration date : 29/12/2008

MesazhTitulli: Harrove mojin e shkuar   Sat Apr 03, 2010 10:50 pm

Harrove
mojin e shkuarNga Filip Boga

Kėngė
lunxhiote


Berluskon - Berisha

- I ndaluam skafet-o,


Berluskon-o...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Filip Boga
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Age : 68
Vendi : Gjirokaster
Profesioni/Hobi : Inxhinier
Registration date : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: Harrove mojin e shkuar   Sat Apr 03, 2010 10:50 pm

-Kush u tha qė t’i ndaloni,


rrallė e tek ju t’i lejoni,


Bukuroshet m’i dėrgoni...

- O mashkull, more Sali,


ē’i do bukuroshet ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Filip Boga
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Age : 68
Vendi : Gjirokaster
Profesioni/Hobi : Inxhinier
Registration date : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: Harrove mojin e shkuar   Sat Apr 03, 2010 10:51 pm

- Berluskon, o more plak,


njė shuplakė e ka hak.


Harrove mojin e shkuar,


me turinjtė e thėrmuar?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Harrove mojin e shkuar   Mon Apr 05, 2010 11:28 pm

Kush u tha qė t’i ndaloni,


rrallė e tek ju t’i lejoni,Bukuroshet m’i dėrgoni...

- O mashkull, more Sali,


ē’i do bukuroshet ti?


hahhha i ka fajet berluskon aje poo e nxite salen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Harrove mojin e shkuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Harrove mojin e shkuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: