Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Sun Jan 17, 2010 1:29 am

Te nderuare antare te forumit,Tani me boten e shkeli kemba e Shqiptarit .dhe mbase 81/82 ne nje mase shum me te madhe .pore kemi raste ku jo cdo kun jan te mirpritu Shqiptaret,

Si mendon ju a diskriminohen shqiptaret jashe vendi??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Sun Jan 17, 2010 11:37 am

Veteveten e diskriminoin shqiptaret ska nevoj as shkau as maqedoni as greku mes vedi duke spiunue njeri tjetrin !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Wed Jan 20, 2010 2:47 am

po vetum per aq sa nuk permbush shteti yn detyrimet e veta ndaj nesh vetum ne at aspekt. se ketu edhe nese te behet epa drejt ka kush te qet ne vend drejtsin,e tek ne askushi,as avukat as dreqi.por ktu zbatohet drejtsia,dhe lirisht mun te them se ketu jem ne ndisa raste dhe ma te previligjuar, per arsyse duke u bazuar se jem jo vendas leshojn pej per te mos ju kundervuar se po ma ban te pa drejt, se nuk jam vendas, bile shum shpesh ndodh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Wed Jan 20, 2010 4:29 am

Diskriminim me i madhe qe eshte duke ju ber popullit ton, eshte ne veqanti ne Kosov, e pastaj vine viset tjera, te ndara nga Shqiperia.
Shqiptaret jetoin ne ter boten, e ne shum vende te botes gezoin edhe shum respekt si shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Wed Jan 20, 2010 1:28 pm

PS-qe mbas luftes qe shkojm ne vendin ton ma shpesh jam i diskriminur ne atdhe, se jo ne shtetin Am!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Wed Jan 20, 2010 8:20 pm

Shqiptaret kudo qe shkoin e jetoin jan te diskriminuar per arsye se i shohin se si shqiptaret spiunoin ndaj njeri tjetrit dhe neve qe jemi te pastert nuk na marrin ne pulle,si qenje njerezore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Fri Jan 22, 2010 8:03 pm

Shqiptaret nuk diskriminohen por lejojne te diskriminohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Fri Jan 22, 2010 11:41 pm

Kur diskriminohen nuk bejn ze duke mendue se do ken meshire me tutje dhe drejte humneres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Sat Jan 23, 2010 2:38 am

Shqiptaret nuk diskriminohen por lejojne te diskriminohen. Asht ėshtė rrimtaf shum gjėra i lejojm vet tė na imponoj tjerėt dhe nga kjo pastaj e fajsojm tjetrin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Sun Jan 24, 2010 1:18 am

Shqiptaret gufoin kur tu dhemb ,me vones ja rrok truri dhe pesoin per here.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Wed Jan 27, 2010 12:15 pm

ne vendet ku jetojne shqiptaret kushe hesap si bene.
Ku nuk je per atdhe ste njef kerkushe ,se shumica jane hajna kriminel dhe nuk luftojne per kombe ,po ishin kunder uck.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   Wed Jan 27, 2010 2:25 pm

Detektivi
Pa u vrare mes vedi udbashet shqiptar,ne pastaj do e nisim vallen e shqiponjave/
Uąk ka qen e ketyre udbashave ndersa individet qe e kan dashtun kosoven e viset tjera me shqiptar i kan vrare o detektivi!
Por mos ta rrejn veten keta udbash qe kan fitue,pos jan ne humneren e kofrit,e xhibrilit .
uēk e vertete tani e ka radhen o detektiv se po i dim mire se kush na udhehoqi luften kinse per bashkim a qe ku na lan bre qeni ate ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: