Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume? Empty
MesazhTitulli: Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?   Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume? EmptySat Jan 09, 2010 7:33 pm

Cfar do veqoni nje vend qe ju keni vizitu. qe ju ka len shum mbres?
Dhe deshira juaj ku do e kalon ket pjes te jetes qe ju ka mbete?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?   Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume? EmptySun Jan 10, 2010 12:18 am

Mbrese ma te veqante beje dallimin e jetes se shqiptareve dhe perendimit dhe qaje vuajtjet e ketij popullit tim qe kurr nuk e pa driten e lirise!Shetita tere europen e azin,por si atedheu i te pareve nuk ma ngine shpirtin qiejt e te huajve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?   Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume? EmptyWed Jan 13, 2010 7:44 pm

Tirana,Prishtina,Struga,Ohri,Dibra,pastaj Berati,Fieri,Durresi etj etj ...nga vendet e huaja Parisi.....

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?   Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: