Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .

Shko poshtë 
+36
Mysafir
Xili
shqip0nja
tina
echo
Leka i Madh
rroni
E_Bukura
murturi
idol
luan mreti
nardlushnja
loredana
Guximi
rolling
Gjuetari
Ani
Albea
GocPejone
Sofra
**Embelsira**
meli
Lea_uk
azzurra
anjesa
rrebelja
Beton
shaban cakolli
Sy kaltri
Kosovarja
alissa
Hana
tom sojer
silvi
Sara
Anna
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 4:18 pm

eh shamab edhe une kam shoqeri te zgjeruare mjafte keshtu kur nuk dal hyj ne forum dhe si pensioniste me pelqen te lexoj dhe ta le edhe kohen per forume edhe per shoqeri e kam te ndare .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 4:45 pm

Asyeja ime e futjes në forum është shkëmbim mendimesh, edhe është një pikëtakimi me mbar shqiptarët kudo që janë që nga vendlindja në Evropë dhe deri në Amerikë.

Pos tjerash është mundësija më e lehtë për të shkruajtur poezi drejt në këtë forum ku i shkruan i korigjon aty për aty dhe mbesin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 5:38 pm

Kam shum arsye nje nder arsyet eshte qe hy per tu argtu ,msoi shum gjana ,lexoi shum mendime,hy edhe relaksohem pak a shum ktu .


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitor
avatar



Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 5:39 pm

une hy per arsye tjera ,

me e njofte najkon
me u argtu mbi te gjitha
me kalu merzijen

kanihere edhe me u perla, jo per shtati por me fjalë menovaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 7:53 pm

forumi mbet forum ,por dije nji gje qe me te kalue virusi i tij ne trup ne koke sun largohesh me aq leht nga forumet ,eshte mire qe mos te beht njeriu i mvaruru nga forumi se dhe gjumin si gjum se ben me ,keshtu personalishte shum here hyj te bej edhe gallat ,shum here j fus kot dikun ,dikun ,me shkrep nej fjal .dhe koha ime mosha ime ben te hyj se humb kohe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 11:23 pm

Ka lloj lloj forumesh,ne disa kenaqesh dhe meson shume gjera,ne disa nuk ia vlene te kontribosh fare,sepse te shkon mundi kot!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GocPejone
Anëtar
Anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 104
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 11:29 pm

per me gjet fatin hauhauahuahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitor
avatar



Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 11:32 pm

po a, si une

edhe une hi qato, por so sen me gjet

kon pe ves a e gjete fatin, po me thojne e kam gjet, edhe ky fati, po nuk o veq fati, ka fatime, fatlum, fatmit, fatma....

qfar Fatiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptySat Dec 15, 2007 12:08 am

arsyeja ime esht se ketu relaksohna me replikat e Shoqeris tonë dhe ketu lidhemi me bashkatëdhetarët tanë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptySat Dec 15, 2007 2:37 pm

hyne foum se me pelqejn se si ketu komunikojm ne mes veti madje edhe me ata qe jan me mijra kilometra larg po qe ky forum na ofron shum duke na ber qe te ndihemi me mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptySat Dec 15, 2007 2:39 pm

Ne forum hyje me mate trurin sa kilo me peshon ha ha ha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptySat Dec 15, 2007 3:19 pm

ne forum hyj te kaloj kohe,kur skam se cfar te bej ,at kohe qe mbete e hap forumin dhe lexoj mendimet qe japin ketu .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyMon Dec 17, 2007 9:37 am

Ne forum hyra,edhe ne mos paste far arsye,se paku telexoj qfare qenka punuar mbreme ketu,pas mesnates!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyMon Dec 17, 2007 12:06 pm

Arsye më e mirë se sa të jesh në mesin e të të rinjëve por edhe të të moshuarve në forum për të shkëmbyer mendime nuk ka.


Edituar për herë të fundit nga në Mon Dec 17, 2007 1:48 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyMon Dec 17, 2007 1:31 pm

Porosia e cila eshte qe duhet ta kuptoim,aksioni i cili duhet ta ndermarrim,Forumi eshte unaza e rethit i cili paraqet publikun qe mun t'ju informoim.

Prandaj ja vlen te jemi gjithmon aktive e me seriozitet.


...by to beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guest
Vizitor
avatar



Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 3:38 am

perfundimisht kam ardhur ne perfundim se forumet krijojne moskuptime, perqarje, armiqesi etj, shume pak ka ngrohtesi!!!

ne forume duhet te jete gjuha e tolerances e jo gjuha e cenzures, cenzura i ka ngjitë dhe ishalla nuk rikthehet me kurrrrrrrrrrrrrrrr, kush eshte i etur per te, le ta dine se eshte i vetem.

Kam pasur deshire te jam ne kete forum por mos te replikoj me 3 persona, dhe 10 prej te gjitheve qe jane te jene aktive, po dominojne temat e zones se lire dhe ska ndonje gje që me motivon te jam ne forume .

do ju kthehem forumeve te huaja sepse ketu ne gjuhen e nanes nuk kuptohemi shpesh, fajtori dihet, nuk eshte jetim por jeton derisa te jetoj komunisti i fundit ne sistemin pluralist te botes demokratike e qe ne sikur e lexojme fjalen demokraci por qka permbledh ne vete ende mjerisht spo e kuptojmë.

Ne forum hy t'i pershendes, Anen, shabanin, anjesen, melin, rrebelen, xhaxha Ademin, Rikin e Kosovaren e pastaj betonin, per fund Azuren dhe mikun tim Aquila.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 3:52 am

jam_buli

je gabim nese mendon se per dikon jeton komunizmi,edhe nese jeton nuk ka te keqe ''dikush'' eshte komunist,''dikush''demokrat,republikan Nazist etj etj,,ka nga ata qe e preferoin Hitlerin nga ata Enverin nga ata Rugoven por duhet te respektur te gjith siç jane.

Dikushe eshte Interist,dikushe Milanist,dikushe Flamurtari ,,shkendia etj etj..kjo eshte bota njerzore.

Nese ti e lexon fjalen demokraci dikushe e lexon fjalen komuniste e dikushe tjeter republikan eshte e drejta e tyre te lexoin ate fjal qe ju pelqen apo jo??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guest
Vizitor
avatar



Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 4:01 am

jo jo, une ne hy ne forumete beje replika me komunista sepse ata jane infektues, edi se kane te drejten por te ndihen me superiore se te tjeret nuk ia vlene shoki.

Sa te jetoj komunisti i fundit ne kosove, ska rahatllek, por e njejta eshte kudo ku komunistat kundermojne bashk me idetë e tyre



une hy ne forumeme u qlodhur por jo me u lodhur me ide te quditshme sa qe shpesh qeshem deri ne pakufij, ne ushtri me thoshte vllau nese i ka thane "tetari" se ngjyra e bardhe eshte e zezë, ashtu duhet than edhe ushtaret pas tij, ne ato kohera i kemi percjell me viktima, te vrare e tmer dhe dhashte zoti kurrrrrrrrrrrrrrrrr fjalen komunist tmos e ndegjoj.

Ti je i ri Beton, me dhimbsesh, une jam nja 7 vite me i vjeter se ti, e vellezerit, xhaxhai me jane dergje (2 ne burgje te shkaut, 4 dhe 12 vite, dajtë, farefisi, e tera ishte ide komuniste) pra pervoja me ka mesu se une kur i ngjiti komunizmi isha i ri!!!

prandaj hy ne forume per miqe e mikesha , shiqeri te re e kursesi per kumonizemt fatkeq qe shqipetaret e paguan shume shtrenjte.
(mos thuani se dola nga tema, seshte chit chat por tu pergjegja ty ne ate qe e shkrove beton shteti)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 4:08 am

ne forum hyj e kam shkrue shum here arsyen time ,dhe ne fund secili jep mendinim e vet dhe mendoj duhet te jet krejt i lire me perjashtim te fjalev banele mos te perdoren ,keshtu une shkrova tek enveri qe lehet kohet e fundit si qen ,dhe mu shplye per fjalen si qen ,ckishte kjo te keqe ,ketu une kam te drejt kryeminstrin zvicrran ta shaj nese une e shikoj se eshte idiot ti thom dhe ska ligj qe me denon ,per ket e ketu qe une nuk ja mvesha ket fjal ,bile per te ishte nji fjal uruese se ashtu e beri smuja e tije ,e jo e imja e zuri mallkimi i popllit te vet ,dhe shlyhet tema por sme beht vone fare ,tjeter merzi mos paqa kjo kofte e fundit ne jeten time ,hyj ne forum eshte nji larmi mendimesh ketu .ku njerzit e lire kalojn kohen ,por mire thot buli ,jan edhe forume behet perqarja pse ndryshojn idet ndaj nji personi ,o njerz kulti i individt me renjen e komunizmit ka vdek ,kulti indeividit me renjen e socializmit ka vdek mbeti i pazbyrthyer ne jet ky lloj sistemi ,gjithekund sistem i deshtura dhe aj sistem kurr ,kurr nuk do te rikthehet ,forumi duhet te jet krejt sishte i lire .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 4:09 am

Arsiya qe hy ne forum jam_buli eshte qe te jap mendimin tim..!!

Por,respektoi te tjert siç jane nuk kemi ligje ketu te bejem si kushe dhe çka eshte eshte e drejta e tyre .!!!

Me mirkuptim

..by beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guest
Vizitor
avatar



Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 4:14 am

patjeter beton, kush me respekton ne kete forum, ia kthej 5 here mbrapa 100%

te kunderten, ia kthej ne gjuhen e atij apo asaj 101%


ja u bene 740 postime dhe spo rri kot ne ora 2 .15 pas mesnate

gjume te embel Beton
paq shendetin shoki.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 4:29 am

do te hyj deri sa te kem deshire ne forume vetem ,e vetm te lexoj shum here ,qesh ,shum her mendoj sa bukur eshte .me hyj forume ,ku shikojm nga njiher se cka flet njeri dhe tjetri ,besa me ju then drejt ne fund ,per kot fare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 7:03 am

Arsyeja është ;

Të jap dhe të marr diçka për mes diskutimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 6:26 pm

Sinqerisht me eshte bere si droge tani forumi nuk mundem asgje te bej as te hyj askund pa e hapur faqen e forumit....
Sikurse shume te tjere te shkembej mendime,dhe te mesoj shume gjera cfare kam arritur deri me tani,dhe normal shoqeria qe eshte e mrekullueshme ketu Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 EmptyTue Dec 18, 2007 10:43 pm

pajtohem me kosovaren ,hy se kjo me ben ta largoj merzin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» E vërteta - cila është ajo?
» Cila eshte moto e jetes suaj?
» Cila eshte e meta e juaj?
» Është mëkat mos të funksionojë ky forum
» Anetar i dalluar me postime cilesore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: