Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ėshtė mėkat mos tė funksionojė ky forum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ademgashi_dk
Fillestar/e
Fillestar/e
ademgashi_dk

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 63
Vendi : Drenicė - Danimarkė
Registration date : 13/04/2009

Ėshtė mėkat mos tė funksionojė ky forum Empty
MesazhTitulli: Ėshtė mėkat mos tė funksionojė ky forum   Ėshtė mėkat mos tė funksionojė ky forum EmptyTue Jun 28, 2016 2:58 am

Ky Forum ka njė titull mjaft domethėnės.
Unė mendoj se administratorėt por edhe vetė anėtarėt duhet tė jenė mė aktivė.
Ky forum ka njė titull shumė simbolik dhe tė dashur pėr gjithė shqiptarėt.
e, pra ...
Rroftė "Bashkimi Kombėtar"!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ėshtė mėkat mos tė funksionojė ky forum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: