Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kushe eshte Agim bajra

Shko poshtë 
+6
haxhiu
Driniiiii
feratkoca
xhiti
agim__barja
detektivi
10 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyMon Aug 10, 2009 5:15 pm

ka qen luftetar,por vetem per veten mundet te thote si ka luftue ?Mundet me tregue realitetin e shokeve a kan luftue apo dezertue,e hudhur armet e teshat e uçk ne dhe!Pse s'kallxon burri a kan ik e popullin e kan lan ne meshiren e shkive ?Sa here i ka sulmue shkijet ne pozicionet e tyre ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyMon Aug 10, 2009 6:37 pm

O Haxhi mjafte more zotri mbete duke shajte me nene e krejt po mjafte o zotri se nuk rihet me telefon ne dore sepse te njofe tani shume mire se kushe je dhe te kame takuar o bilbil ne nje mbeldhje te Lpk ne Zvicer dhe e dine mire qe kure te terhoqi verejtjen Rexhep Halimi te njofem mire o zotri po mose shaje keshtu se do vije dita ote takohehs nje dite nuk rine gjithnje ne France kalo mire haxhi ishte nje verejtje kjo po ske pse shane cdo ushtare te Uck shume gabim je duke bere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyTue Aug 11, 2009 10:22 pm

zeri
Kush po shan pse po me shpifesh ?
Une ne zvicerr jam takue ne aeroport me Xhafer shatrin dhe i bera nje pyetje çka ke ba per kosove qe te kan burgosur shkijet iku nuk dinte çka tjeter pos i kam thene stop serbise!



Une te gjithe uçk si shaje as qe i kam shajt,por kur shumica ka qen anti shqiptar,siq kur profeti Musa i tha perendise kur i permbyti popullin e LUTIT ;O perendi pse po i permbyte edhe njerezit qe te perkrahen ty ?Perendia ja priti ;Muso psi ne kete qytet shtet ishin prish me shumice nuk bera dallim edhe njerezit qe heceshin, rruges sime si hoqa nga ata se pritova!Por une them se Perendija ka gabue shumee nese ka qen perndija sepse nese nje eshte i mire shpetoje o Perendi e qijau nonen sa te keqinje ka!Por ata qe kan luftue a ske sy zeri ?


A ua hodhen shishet me benzin e granatat ne kuvend çka po don ma shume deshmi ?Ata qe luftuan po bredhin rrugeve a se ndegjove agim tugjarin se si me tha se Haxhiu me sy te palare,po se ai syt i lan me uj kolmone nga serbija se eshte shperblye nga ata per tradheti ndaj shqiptareve edhe une mbeta si ata disa te uçk,i takoj uçk sepse kam kontribue per qeshtjen shqiptare e jo per shkije,:Sepse

po tu kisha ba servil i shkive sot do te isha komkryq ne kry te KOSOVES !A kupton tani ?
A nuk a e vertete kjo ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyTue Aug 11, 2009 10:28 pm

Ti po te ishe nje person qe ke luftuar ose ke ndimuar se hape gojen ketu po ti je nje qe te vjen keq per shkijet se te kane prishe kumarine ne Samadraxhe apo peqan e mirushe ku ta dij une po te them o mbylle gojen se ishe ne liste numer 96 dhe mose me caj veshet me mjafte se ske ftyre lutetari ti je tamam ftyra e XHETO DORACIT TEK FILMI FLAKA E MALEVE QE VRAU NUH MARTININ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyTue Aug 11, 2009 10:28 pm

qite edhe foton e na tane ..dhe mos manipulo me foto te huaja qe ske lidhje fare se thager dreqi...
Ta kaan lujt naniqken hallku.
kapu edhe me te aksh se ke me pague shtrejt.
Ti tregon se je udba.
E udbashet e di ku e kan vendin.haaaaaaa lopa qe ishe.
tu kan perzie kabllat .
tashe ja ke nis mi sha edhe njerezit e pa fajshem se keni lujt psiqikishte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyTue Aug 11, 2009 10:32 pm

GJEJE TEMEN THYERJA E KUFIRIT ATY E KE FOTON TIME O DETEKTIVO KE MJAFTE FOTO TE MIJAT NE FAQE 3 DHE SA PER AKSH IKU PER ... MOSE TREGO PALLAVRA KETU SE NUK I HANE ZERI JO IKE SHIFE MIRE FOTON DHE RUAJE SHOKU OK TUNG
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyTue Aug 11, 2009 10:37 pm

Uniforma kan veshe plot qen e zagar shqiptare.
Qe qellim nuk kishin luften po hajnin,e ju analfabet primitive me gjuhen e juaj primitive tregoni se skeni qen asgje tjeter vetem nje hajn bandit kriminel bashkpunetore i ushtrise slavo maqedonase kunder uck te vertet.
Po do ta paguani tradhetine ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyTue Aug 11, 2009 10:40 pm

bjeri Detektivo mere foton dhe shikoje mire mbaje mend po presem qe moti me na be dicka por ja qe pushka nuk ju zen me vjen keq se ne cfare ruge jeni u mbytet duke kerku e askund nuk na gjetet te rezikshem pashe besen vertet Detektiv je hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 12:41 am

Zeriatedheut(Xhem Xhurra)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 12:06 pm

agim barja qe kush ashte qe shet azganllek
Mitrovicen e ndajti me shoket e vet dhe e dheu betimin e bashkimit


https://www.youtube.com/user/AgimBarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 12:06 pm

https://www.youtube.com/user/AgimBarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 12:16 pm

I dhashte Jete e shendet Djalit te Agim Bajres zoti dhe e ruajt nga cdo e lige u beft djal i mire e atdhetare si prindi i tij asgje si duhet Agim te te roje djali sa malet e nenes Shqiperi
e ti Haxhi cfare gje te keqe shef pse Agimi paska bere homazhe mbi deshmoret te duket dicka e keqe apo si e ke hallin na e nxjer ate videon tende duke bere cirk meshoket e tu te qeshim pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 1:34 pm

zeri gjurra

agim bajra ja ka nis me me etiketue tradhetare e genjeshtar!
Kush eshte fajtor po te beje pyetje ai qe ja nis i pari apo ai qe fiton ?
agim barja mos te shet filozofi me dal ne syrete me deshmoret ,nses i ke nderuar sa ka qen gjalle kjo eshte o vella dhe pasi i kan vdek shoket per madheshtin e shqiptarise a i ka shkue ndermend qe ti thote qeverise qe ti keqyrin femit e deshmoreve !!!!a
a shef o burr se sa jan te revoltum ushtaret qe kan luftue te gjallet nuk i respektoni qe kan luftue e po filozofoni me gjakun e te vrareve i knaqet bre!!!

Une kam thene do them se gjere sa nuk e shof bashkimin e shqiptareve ne nje shteeeeet,me nje flamur kuq e zi me nje ushtri te nje komande ,nuk kam me ndalue fshamen !
Mos te kikirizemi si gjela por tja themi popullit se gabuam,bile nese nuk dojna me u thene se e tradhetuam popullin shqiptar te mjerum:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 1:43 pm

Po pse qenka dashte te bijme Deshmore te gjithe per mendimin tend si qenka qe edhe nese je i gjalle mose te besh homazhe para shokut te luftes po ti haxhi me vjen keq seriozishte te them se nuk je mire mere si te duash por duhet pas parasyshe qe nuk munde ose se kemi pase gjithe ate fatin e deshmorit andaj mbylle haxhi mose u mer me Agimin po meru me vet veten hiqi nje mjekim kokes sepse keshtu nuk la gje pa share Agim bajra paska qen ushtare i lumte pse duhet te ja kemi zili, jo Haxhi duhet te krenohemi me njerez te tille jo te dalim te pallim si gomari i babastasit vetem pse ja kame inate, kesaj i thone per inat te vjerhes do iki me mullajxhine kishte then ajo nusja edhe ty per inate te UCK e done Milloshin apo serbine apo je duke share JASHARAJT eshte turp haxhi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 1:45 pm

o haxhi o manjak po une qysh ne fillim te kame treguar ty dhe te tjereve se jam me emer e mbiemer te vertet se skam dal ketu me pseodonime ase kurr skam dal, edhe ne ilegale kur ishim kamepase emer e kete mbiemer po per cfare te duash une jam ketu se nje gje po ta them sot qe i kame vetem ne fshatin tim jane 123 veteran te UCKse espo dua te te them asgje por kete dije se nuk ndijej per njeri te gjalle se nuk jam njeri qe me duhen me shume njerez keta i kam mjafton smeduhet me askush hiq e ti o manjak merre veten mete mire se ja paske marr veti inati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 1:49 pm

gjurro
a e shef veten qe po ja nisish meiherit me ngacmime,pse te djege kaq shume,nese paske kaq shok pse se çlironi shqiptarin e maqedonise bre burr ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 2:06 pm

xhiti
i ndruar nese ke fakte hape nje teme per agim barjen çka po pret?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 2:32 pm

o haxhi cka po kedeshir qetedijsh me shume per mua dhe veprimtarin time e per qe kame bere homazhe ne varrezat e deshmoreve une kete e bej shume shpesh se jane deshmoret e kombit tone shqiptare e ty nese nuk te pelqen kjo shko ne beograd ti dhe disa te tjere e vendosni lule te milloshi o haxhi.
se ne kosove ske vende er ty
se une isha jam dhe do jam ketu ne vendin e duhur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 3:45 pm

agim barja
qinja vorrin e Milloshit bre burr se spo ma kana kur ma permend emrin e keti dhe te tradhetareve!
Ti agim banju izaret femive te deshmoreve !Une nuk kam ne keto momente po te kam pasuri femive te deshmoreve do u kisha ndihmue si me mjete financiare edhe neper poste pooooo!

agim
i kam shfletue qe te gjitha shkrimet e tua me rend,dhe vete ke thene ne nje teme se na tradhetuan komandantet ne Rambuje dhe e ndajten Mitrovicen dhe nderruan flamurin ?Dhe ne pavaresimin e kosoves nuk ke dashte me marr pjese !,A e pranone ende kete thenjen tende a pendohesh per kete thenje kaq kisha nga ju!?
kalofsh mire dhe mos u nxe kur te shkruan mos e njollos karakterin nese ke qen luftetar i vertete i lirise ?

A pe shef qe njerezit qe shiten patriota i terheqin fjalet e veta dhe thone se tjeter kush flet ne emer timin ?Po quditna çka spaska me shqiptar ?Hajt tani kujt ti beson ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 6:37 pm

Agim Barja
është një trim i cili asnjehere nuk ju perkul as frigu Armikut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 58
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 6:42 pm

Shoqata për Identitet dhe Bashkim Kombëtarë!



K O M U N I K A T

Dje, më “11.08. 2009, Prof. Xhavit Dalloshi, koordinatori i (SHAIBK) për Evropë, si dhe kryesia në Gjermani mbajtën një mbledhje konsultative me kryesin e (SHAIBK-ut) .



Në këtë mbledhje ishin të parapara dy pika të rendit të ditës:



1. Shqyrtimi i situatës aktuale në Kosovë, si dhe në të gjitha trojet e Shqipërisë Etnike.

2. Aderimi i Leonora Greiqevci (Juriste nga Prishtina) në Kryesinë e ,,SHAIBK” dega për Gjermani!

Te ndryshme.



Poashtu në këtë mbledhje të SHAIBK, u mur vendim që, për opinionin e gjerë të dalim me këtë Njoftim.

Kryesinë e ,,SHAIBK-ut” Ne Gjermani Gjerësisht e njoftoi Koordinatori i ,,SHAIBK” për Evropë si dhe sekretarë i Përgjithshëm i ,,SHAIBK” dega në Gjermani .

Prof .Xhavit Dalloshi, pas vizitës qe ky i fundit i beri selisë se ,,SHAIBK” në Prishtinë.

Dalloshi ceku se kënaqësi ishte lajmi se ,,SHAIBK” në Kosovë ka hapur një zyrë të veten,ku për çdo ditë këtë zyrë vizitojnë Intelektual ,gazetarë ,Politikan ,lëvizje qytetarë të ndryshëm ku edhe anëtarësohen anëtarë të rijnë në këtë shoqatë.

Ky ceku se ishte kënaqësi e veçanet kurë u takova më Kryetarin e ,,SHAIBK” për Kosovë Zotëri Ibush Hetemin -Ferat Imerin Sekretarë -Cen Pushkollin -Azem Bogiqin Bajrush Xhemajlin berat Luzhen -

Anetarin e ri Mus Bajraktari e shumö atdhetarë tjerë!

Hizri Saliun - Kastriot Bushin e shumë intelektual Akademik të cilët kishin ardhur që të më takojnë mua posaçërisht.

Kryesia e ,,SHAIBK” dega e përgjithshme në Gjermani dënon dhe gjykon sharjet ofendimet që ju bëhen këtyre patriotëve atdhetarëve qe punojnë për çështjen shqiptare dhe bashkimin Kombëtarë e që këto sharje vijnë nga individ të caktuar ( Tradhtar dezertor bashkëpunëtorë te regjimeve Sllavo Maqedonase) që fare skan të bëjnë me bashkimin Kombëtarë po qëllimi i tyre është që të deskriditohen njerëzit më të devotshëm që nuk lodhen duke punuar edhe në kushte shumë të vështira për qeshjen kombëtare.

Njëherit kërkojmë nga Kryesia e ,,SHAIBK” ne Kosovë dhe trojet tjera etnike shqiptare që të jen më aktivë në punën e tyre të pa lodhshme për çështjen kombëtare.

Lëshojmë këtë Njoftim për Qytetarë!

Njoftohen të gjithë Simpatizantët anëtarët ,kryesit e ,,SHAIBK” për Evropë ( Diasporë)

Se është marrë vendim që te gjithë ata të cilët ishin dhe janë anëtarë të ,,SHAIBK” –kut në Evropë duhet të evidentohen te Koordinatori i SHAIBK për Evropë te Prof.Xhavit Dalloshi qe të vazhdojnë aktivitetet e tyre më tutje.

Ata të cilët nuk regjistrohen dhe evidentohen te Koordinatori nuk mund të jen anëtarë as në Kosovë as në trojet ku jetojnë në vendlindje as në diasporë.

Ata qe nuk paraqiten të regjistrohen te Koordinatori i ,,SHAIBK” për Evropë ,ata nuk mund të jen anëtarë po vetëm mashtrojnë vetveten

Kështu i ikim manipulimeve nga disa njerëz keqdashës që thirren në emër të ,,SHAIBK” a nuk janë anëtarë fare!

Pra të gjithë ata që dëshirojnë që të anëtarësohen të lajmërohen!

E Mail Adresa : xhdall@t-online.de



Pra të gjithë ata që dëshirojnë që të anëtarësohen të lajmërohen!

E Mail Adresa : xhdall@t-online.de

Për Kryesinë:

Kordinatori i ,,SHAIBK“për Evropë

Prof.Xhavit Dalloshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 58
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 7:00 pm

agim-bajra a ke pas fjalen per ket xhavit dalloshin qe polimizuam para ca dite .ky nuk asht detektivi as xhiti dhe ky njeri ka bashk punu me Rexh iberdemajn dhe sabri kiqmarin qe sabiriun e ke ambasador ne austri pra dhe bashk puntor i Limes dhe asht ne pdk: KLM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 8:07 pm

Xhurra =tatoo

Une nuk ja kam inatin njeriut qe e thote vetem te verteten por jo ti mbron spiunet!
Ne nje video qe e kam inqizue biseden me te e iu jam paraqitur me emer si Hetemi ky agimiyt me thote se jam tradhetar!
Po jam tradhetar i madhe,sepse tradhetaret i tradhetoi !!!!
A ta kapi tani truri dhe flladitu tani!

Lufta e juaja po shifet fjalori i ndyre me pas kon luftetar ndryshe kishit me fole,por ju dy kurr nuk keni sulmue shkije sipas fjalorit pa koment!
Edhe gjyshes sime mundem me ja vesh teshat e uçk dhe nje arme e me thane qe a e vertetum ?
A e din ku jan prere teshat e uçk es hahaaaaa,hajde tani me jep pergjigje nese je rrote same ?Nuk guxoni me thene te verteten ????Hahahaaaaaaa une nuk e tregoj se tutna !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 9:00 pm

keta dy zeri i mutit dhe agim bajra skan lidhje me ishe ushtare te uck/se.Per keta flet vet gjuha e tyre qe vjellin nga goja ere e vner.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 EmptyWed Aug 12, 2009 9:08 pm

te lumte Prof.Xhavit dalloshi!
Qe shembulli se si punohet,e jo si Agim bajra e zeri qe shajne ofendojne patriot atdhetare.
vete tregojne se sa servil bashkpunetore te udbes jane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kushe eshte Agim bajra   Kushe eshte Agim bajra - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kushe eshte Agim bajra
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kushe mendon vuan
» Ku është Ukshin HOTI, është gjallë apo jo ??
» Kush eshte krenar qe eshte shiptare
» Udbashët që vepruan në Kosovë
» Agim Ramadani - nga eposet e Karadakut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Art dhe Kulturë-
Kërce tek: