Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Partija LDDne krye me Nexhat Dacin

Shko poshtë 
+18
Gjura
zeriatdheut
njomeza
Riki30
mirandi
Genti
leopardi
drenusha
besa-bese
Kosovarja
Kosovari
Sofra
Sy kaltri
ani_ta
kingXa
fatlum
Beton
Anna
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyWed Sep 26, 2007 2:13 am

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Dd

Per her te pare kemi edhe nje parti te re qe ju bashkangjitet ketyre zgjedhjeve te nentorit ju lutem jepni komentet e juaja kjo parti doli nga gjiri i partis se Ldk-se dhe ka nje platforme me te revanshume dhe ka objektiva me nje progres me te larte se Ldk-ja .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyWed Sep 26, 2007 2:26 am

Nexhta Daci për mendimin tim është një njeri ka përvoj politike si dhe i shef gjërat pak më ndrishe se disa prandaj nuk asht befasi dhe mendoj se do te ket suksese në zgjedhej së paku më shum se Ldk që ka mbetur si hije ashtu e shof unë ndoshta jam gabim , si dhe pas vete ka njerz të zgjuar fat ,më i miri let fiton.Populli e vlerson sejcilin me votën e vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyWed Sep 26, 2007 2:47 am

Nexhat Daci ka lindur më 26 Korrik 1944 në Tërnoc. Politikan kosovar nga Lidhja Demokratike e Dardanisë (LDD). Kryetar i Kuvendit të Kosovës gjatë periudhës 2001-2006, profesor i kimisë, doktor i shkencave të kimisë nga Universiteti i Zagrebit. Anëtar i Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës, Akademisë Evropiane për çështje mjedisi dhe American Chemical Society.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
fatlum
Anëtar
Anëtar
fatlum


Male
Numri i postimeve : 272
Vendi : Prishtina/MEdvEgJë
Registration date : 01/09/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyWed Sep 26, 2007 3:52 pm

DAci sipas mendimit tim eshte nje njeri me pervoj ne politiken e kosoves,ka pregaditjen e mir akademike,nje njeri i vnedoset per qeshtje kombetare dhe si i till nuk i pelqen bashkesis nderkombetare.Sepse ata duan te luajn si me lodra me politikanet e Kosoves e me Dacin ashtu nuk munden dhe e hoqen nga detyrat qe i kishte ne IPVQ -te te Kosoves.

Mendoj qe do ket sukses ne keto zgjedhje edhe pse shumic apsolute ne Kosove nuk do te ket askush,andaj partija qe do i ,,fitoj '' zgjedhjet patjeter duhet te hyj ne koalicion me ndonje parti tjeter per ta kriju qeverin e re te Kosoves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.medvegjaonline.com
Guest
Vizitor
avatar



Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyWed Sep 26, 2007 11:08 pm

Nexhat Daci ka lindur më 26 Korrik 1944 në Tërnoc. Politikan kosovar nga Lidhja Demokratike e Dardanisë (LDD). Kryetar i Kuvendit të Kosovës gjatë periudhës 2001-2006, profesor i kimisë, doktor i shkencave të kimisë nga Universiteti i Zagrebit. Anëtar i Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës, Akademisë Evropiane për çështje mjedisi dhe American Chemical Society prandaj sdo komente eshte me teper se trim, e cmoj per ate se nuk ka ndjenje te frikes kurrrr,
largimin e tij e beri armiku(unmiku) se u habita, vetem e vetem nuk iu shkoj pershtati atyne, po te ishte i korruptuar kurrrrrrrrr skishte hu ne politike.

te arriturat e Dacit nuk i kane te gjithe delegatet e parlamentit te Kosoves se bashku!!!

i deshiroj fat dhe shendet, po tisha ne vend te tij kish abere te arritura tjera e kurr ne politike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyThu Sep 27, 2007 1:00 am

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Dardanisë, Akademik Nexhat Daci



Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Dd Të dhëna personale:

· I lindur më 26.07.1944 në Tërnoc
· I martuar, baba i tre fëmijëve

Arsimimi
•1962-1966-Universiteti i Beogradit, FSHMN-e - kimist i diplomuar;
•1966-1968-Universiteti i Beogradit, Studimet postdiplomike,magjister i kimisë;
•1969-1973-Universiteti i Zagrebit,Studimet e doktorantures, doktor i shkencave të kimisë
•1971 - Shkolla e gjuhës angleze, Foilkestone, (Angli);
•1972 - Studimet e posmagjistraturës, Liege , (Belgjikë);
•1973 - HidroProjekt, Brno, (Çekosllovaki), qëndrim studimor;
•1974-1975 - Universiteti i Bradfortit, (Angli), studime pasdoktoranture.

Aktivitete dhe funksione, shkencore
- 1985- American Chemical Society- anetar i rregullt;
- 1987- Akademia Evropiane për çështje te mjedisit,Tybingen,(Gjermani), anëtar i rregullt;
- 1994- Akademia e Shkencave dhe e Arteve të Kosovës (ASHAK), anëtar i rregullt;
- Pjesëmarrja në kongrese, konferenca, simpoziume në: SHBA, Angli, Gjermani, Itali, Turqi, Hungari, Slloveni, Kroaci, Serbi, Shqipëri, Kosovë.

Botime
- Tekste të shkollës fillore, të mesme dhe universitare - 10;
- Punimet shkencore - 120.
- Shpërblimi "Sami Frashëri" për librin universitar "Kimia Organike" si tekst më i mirë i vitit 1981



Funksione të tjera:
- 1970-1972 - Udhëheqës i Seksionit te Kimisë;
- 1992-2001 - Deputet i Parlamentit të Republikës së Kosovës;
-1992 - 2006 Anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së që nga themelimi gjer me 12.12.2006;
- 1994-1998- Sekretar Gjeneral i ASHAK-së
- 1998-2002- Kryetar i ASHAK-së;
- 2001-gjer tani, deputet i Parlamentit të Kosovës
- 2001-2004- Kryetar i Parlamentit të Kosovës.
- 2004-2006- Kryetar i Parlamentit të Kosovës.
- 17.02.2007- Kryetar i Lidhjes Demokratike të Dardanisë;

Gjuhë tjetër përveç amtares
· • Anglisht (aktiv)
· • Serbisht (aktiv)
· • Kroatisht (aktiv)
· • Gjermanisht (pasiv)
· • Sllovenisht (pasiv)
· • Maqedonisht (pasiv)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyThu Sep 27, 2007 4:26 pm

Eh Nexhat Daci moshatar me nane teme koka .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyThu Sep 27, 2007 8:16 pm

Ehë Anna mosha po por edhe përvoja besa po në të gjitha mnyrat i ka arrmitur gjat rrugtimit të tijë ppër deri sa ka arritur në kët mosh por besoj ende ka fuqi që të arrij akoma mendoj se as Bexhet Pacolli nuk asht shum më i tij se ky .si dhe më kujtohet gjat viteve të 1980 në se mos gabohem kur ishte profesor i imi ne gjimnazin Sezai Surroi në Bujanovc nuk më shkuar mendja senji ditë do te bëhet aq njohur pra veten puna e pa lodhëshme eka sjell deri ktu e ashtu do të vazhdoj edhe më tutje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kingXa
Fillestar/e
Fillestar/e
kingXa


Male
Numri i postimeve : 3
Profesioni/Hobi : student/music
Registration date : 20/09/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyFri Sep 28, 2007 6:00 pm

Ke hapur nje teme te qelluar Anna!

Nexhat Daci eshte nje politikane i qete dhe i matur me nje kapacitet te mjaftueshem per politike mirepo mendoj se kimia eshte me terheqese dhe sukses me i madh per te.
Pasi qe ai eshte propozaur direkt nga ish presidenti i ndjer Rugova si kryetare i pare i pare i parlamentit te Kosoves,atehere mund te konkludojme se Daci eshte njeri i zoti sepse presidenti Rugova nuk bente gabime dhe nuk emeronte njerez te pa afte,neper detyra te rendesishme.
Sa i perket partis se tij LDD,besoj se nuk do te kete numer aqe te madhe votash ne zgjedhjet e sivjeme pasi qe ne mesin e saj nuk ka aqe njerez te afte per te udhehequr.

Ne fund te pergezoje per temen Anna dhe te uroj suksese, e gjithashtu i uroj Akademik N. Dacit suksese ne zgjedhjet e 17
nentorit.

...from kingX...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ani_ta
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar


Numri i postimeve : 6
Registration date : 09/09/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyFri Sep 28, 2007 9:55 pm

E anna, i moqum po veq ku te prek nexhati ska met dal gjaki

hahahhahahahah

Nexhat Daci osht ylllllll dhe e respektoj pa kufij, a e pate sa vend ka zane ne forum veq me te arriturat e tina moj Anna, e biografijen e Hashimit , tu kosoves jakup Krasniqit e do patriotave me baterija e shkrun me ni sms ne telefon!!!!!!!!!

I diplomum mas luftes
ish ushtar i uqkes
edhe u kryyyyyyyyyyyyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyFri Sep 28, 2007 10:01 pm

Une nuk kam as gje kunder vetem kam hapur ket tem per Nexhat Dacin nji forumist u shpreh se njerzit qe ka daci ne parti si ka te mire me disa nga ata jam takue personalisht dhe mendoj se daci ka marr njerz me kualitet ne partin e tij dhe te gjithe i ka jo me diploma fallso por te merituara dhe jav lejm tash mujit nendore te zgjedhe per ke do te votoj ket her kujt do ja besoj qeverisjen tash me dihet se jan ter me fytyra te shpluara jo te maskuara nuk ka vot si parti por si njeri .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyFri Sep 28, 2007 11:56 pm

Cilët Njerëz ishin të Parët me Adem Jashari n Në UÇK
D.m.th -- Ushtria Çlirimtare e Kosoves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptySat Sep 29, 2007 12:20 am

Ishte tër populli mendoj unë ashtu sepse kishte shumë edhe para Adem Jasharit të cilët luftuan edhe me lapse shum varianta tjera që sod nuk i njef më kush për fat të keq .Kuptohet edhe sakrifika e familjes Jashari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptySat Sep 29, 2007 3:04 am

Nexhat Daci nuk është asgjë më shumë e më pak se një pacifist i brumosur nga Ibrahim Rugova.
edhe të tjerët vargoj si Hashim Thaqi, Veton Surroi, Ramush Haradinaje radhazi e bëjnë politikën përulëse. Të gjithë këta janë që pranuan rezolutën 1244, Decentralizimin, Multietnicitetin lëshuan në Parlament më shumë ulëse për serbet... se sa që duhej të ishin në realitet.... janë edhe shumë gjëra të tjera që këta zotri pranuan nga mosdija duke sjellur Kosovën afër greminës... që luftëtarët dhe gjaku i derdhur për liri e nxorri nga aty.Sot po rrezikojnë këta politikaj ta fusin Kosovën nën kthetrat e serbisë.


Edituar për herë të fundit nga në Mon Oct 01, 2007 12:25 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kingXa
Fillestar/e
Fillestar/e
kingXa


Male
Numri i postimeve : 3
Profesioni/Hobi : student/music
Registration date : 20/09/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptySat Sep 29, 2007 11:43 am

Sofra

Te gjithe ata politikane te lartpermendur tha se e kane ndjekur poltiken perulese te Ibrahim Rugoves.Nuk e ke komplet gabim mirepo me trego te lutem se si e konsideron ti politiken e te ndjerit Rugova?
Nese nuk do te perdorte ai politike te tille,cfare lloji te politikes duhet te perdorte?Cfare pasoja do te kishte nese ai do ta radikalizonte qeshtjen e Kosoves?

Miqesisht:
...kingX...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptySun Sep 30, 2007 2:09 am

I nderuari kingX Kosovës i është dashtur politika e luftës, ashtu si e bënë Sllovenia dhe Kroacia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovari
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 12
Registration date : 10/09/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyMon Oct 01, 2007 3:06 pm

ne kosove jetojn 2milion banor e kan 20 parti qfar partia jan kto vetem per me fitu te holla nga populli dhe me u mar me korrupcion se per tjeter skan mbet nexhat daci sa ke kryeparlamentar vjedhi boll por spo i duken mjaft e tash pe parti ndoshta vjedh ma shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyWed Oct 03, 2007 3:36 am

Por ne sna mbei njeri pa hani nuk dij kush mbeti i paster krejt kreret vodhen dhe do te vjedhin se mungon ligji i drejtesis ter jan ber merr njerin dhe mesho tjtrit keshu nga 20parti sa jan dhe OQMJ dikush duhet ta dejtoj ket shtet pa qeveri sun rrijm duhet me ja then dikujt voten une mendoj si njeri nuk eshte i papregaditur eshte i afte edhe pse perkrah filozofin pacifiste edhe ky .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyWed Oct 03, 2007 5:31 am

Sa më parë të braktiset kjo klasë politikë dhe opsionin politik që e përfaqësojnë këta politikaj, aq më shpejt do të zgjidhet problemi i yn gjithëkombëtar .

Duhet të mos humbet kohë me opsione parciale dhe të parealizueshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptySun Oct 28, 2007 2:52 pm

Mesazh per Kosovaret,ju lutem shikoni kete link
www.youtube.com/watch?v=s7shx3SlKfE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptySun Oct 28, 2007 3:05 pm

nëse zgjidhet daci kryetar edhe 200000 miljon vite mbrapa do te jesim
se ky deri sa te flet nje fjal une arrij ne gjermani mna shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptySun Oct 28, 2007 3:27 pm

Sejcili gezon te drejten per te shkruar nje fjale, nje mendim, qofte i drejte apo jo i drejte por te shkruhet dhe te mos argumentohet eshte sikur t'ja fusesh KOTTTT.

Tema qenka "PARTIA LDD NE KRYE ME NEXHAT DACIN"

e jo ndonje ore e gjuhes shqipe XILI, askush nuk po kerkon te shkruash fjali deshirore apo edhe quditese ketu!

Qe ne te kemi nje kryetar te denje te nje partie, nje politikan te mire qe do ta perlqenin te gjithe shqiptaret, kjo eshte pamundesi por nese e themi at qe eshte reale, zoteriu Nexhat Daci ka shume merita qofshin ato ne lemite shkencore e njeashtu edhe ato ne vijen e politikes se tij.

Une e cmoj vetem se nuk eshte frigacak, kete e ka deshmuar kur te huajt e suspenduan nga posti i Kryeparlamentarit per ta zevendsuar me nje njeri te pershtatshem (per ta) , me nje njeri pikture, pasiv dhe qe e zen vetem vendin ne at parlament!

Daci bazuar ne dy fushatat parazgjedhore qe i prezantoj, deshmoi se ka nje mase te madhe te adhuruesve pas tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptySun Oct 28, 2007 5:16 pm

Nexhat Daci është edhe politikan i zgjuar edhe trim dhei shef gjëra më ndrise se dis atë tjer nuk ja bën qefin kush si don por etregon realitetin ,prandaj kam dëshir që të fitoj ne kto zgjedhje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fatlum
Anëtar
Anëtar
fatlum


Male
Numri i postimeve : 272
Vendi : Prishtina/MEdvEgJë
Registration date : 01/09/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyFri Nov 02, 2007 9:31 pm

Bazuar ne ate se lokalizmi pombretron te shqiptaret Akademik Daci me gjith potencialin akademik qe ka ,ka shum pak gjasa qe te fitoj keto zgjedhje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.medvegjaonline.com
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin EmptyFri Nov 02, 2007 9:55 pm

Gabon lumi07

Akademik Daci i dha shume Kosoves, por fale aftesive dhe trimerise qe ka une mendoj se kesaj radhe u fut neketo zgjedhje "per inati" te LDK-së, e them kete sepse edhe pse kisha respekt per te dhe e mbaj edhe me tutje, mendoj se largepamesia e Dacit do te reflektohej edh ene menyra tjera duke iu shmangur ketyre zgjedhjeve te cilat po duket se procesin e mevetesise se Kosoves po e lene pak si te shmangur!

Perndryshe Daci ka autoritetin e njeriut qe ka edhe masen afer dhe pas vetes, kjo u deshmua ne te gjitha paraqitjet parazgjedhore qe i beri e po i bene ne qytetet e Kosoves.

pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty
MesazhTitulli: Re: Partija LDDne krye me Nexhat Dacin   Partija LDDne krye me Nexhat Dacin Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Partija LDDne krye me Nexhat Dacin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tekste Kengesh Shqiptare!
» Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !
» Ata shqiptar qe i sherbyen armikut sot i kemi ne krye te qev
» RRUGA E RAMIZ ALISË DREJT PUSHTETIT::: SI HIPI NË KRYE TË PI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: