Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !

Shko poshtë 
+79
aksh
shahini
arberia
kasapi
Luki
Argent
NIPIIXHAXHIT
play
xhema
kastriot_mehmeti
haxhiu
Vuthjani
Tatoo
rrimtaf
valmir9
xhiti
LindaShqipe
Burdushi
detektivi
Driniiiii
murturi
an-di
morena
ILTA
MARY
Shejh
Ramizi
ngadhenjimi
Agrone
Ipamposhtur
Psikologu
paioni
Ada_Kondi
Medalim
PeriiKeputur
Himalaja
Muja e Halili
Aktiv
Xili
klodian
Delia
Clarence
Liisi
feneri
Eagle Eye
Mirushe
Ago Muji
rroni
Labinot Drenica
E_Bukura
forca1
feratkoca
lilly
ss1
Ajet
agim__barja
katunariplak
Gjura
Orfe@
Pirro i Epirit
istogalia
petritkola
Euridika
tom sojer
cristal
Sofra
MUHAMETII
njonidrenica
Mergimtari
Nezir Myrta
lilu
Guximi
**Lumi_
Eva0506
Beton
Martina
rolling
Leka i Madh
zeriatdheut
83 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutoriMesazh
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 34
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptyFri Nov 13, 2009 6:05 am

hm nuk po di per kto paditje por e di nje gje qe edi rama kto sene po i bon hmmmmm duhet ti mbuloj marret e veta








hmmmm po shkul e sllavit osht ky edi rama !!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptyFri Nov 13, 2009 6:31 am

tosybell,

Cfare deshiron te thuash?

C'fare nuk asht e vertet?

Une ju pyes juve se c'fare don Fazllici edhe sot ne Ministrine e mbrojtjes, me ministrin gjeneral i grekut i 1997, Arben Imamin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptyFri Nov 13, 2009 6:33 am

Tosybell,

Une ju pyes juve se perse u bllokua tuneli?

Une ju pyes juve se a qe planifikuar vrrasja e Mero Bazes?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 58
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptyFri Nov 13, 2009 9:38 am








HORRAT COMPANY
Tragjedi Satirike



I nderuari klient shqiptar dhe veçmas ti ndërkombëtar. Na lejoni për pak sekonda t'ju njoftojmë me kompaninë tonë private eksport & import e njohur me emrin \"Horrat Company\". Siç e dini jemi themeluar në vitet e 90-a të shekullit të kaluar. Si çdo fillim që është i vështirë edhe ne në fillim patëm disa vështirësi, por falë përkushtimit të stafit tonë profesional, ne i tejkaluam ato dhe sot kompania jonë \"Horrat\" ka një renome jo vetëm kombëtare, sepse këtu jemi të pa konkurrencë, por nami i kompanisë sonë ka marr përmasa ndërkombëtare, duke na ftuar si ndërmjetësues. Pa iu lodhur shumë duam që t'ju njoftomë edhe një herë se me çka merremi ne.

Kompania jonë \"Horrat\" aktualisht merret me këto punë dhe ofron me çmime të volitshme këto oferta:

Shesim troje shqiptare (Greqisë, Maqedonisë, Malit të Zi, Serbisë ).
Shesim kulturën shqiptare (Skënderbeun, Ismail Qemalin, Nënë Terezën, Azem Bejtë Galicën).
Shesim pasurin kombëtare( korporatave multinacionale botërore).


Në të kaluarën por edhe sot, sukseset e kompanisë sonë me siguri i keni përjetuar edhe ju bashkatdhetar tanë shqiptar,duke shpresuar se keni mbetur jashtëzakonisht të kënaqur, kudo që gjendeni. T'ua kujtojmë edhe një herë sukseset tona më të njohura:

Ne dhe vetëm ne, kemi përçarë popullin shqiptarë në shumë parti.
Ne dhe vetëm ne, kemi shkatërruar Shqipërinë në luftë vëllavrasëse më 1997.
Ne dhe vetëm ne, kemi bojkotuar luftën e UÇK-ës.
Ne dhe vetëm ne, kemi luftuar dhe luftojmë për me u integruar në Beograd.
Ne dhe vetëm ne, kemi luftuar dhe luftojmë me mbrojt integritetin e Maqedonisë. Ne dhe vetëm ne, kemi krijuar kombin kosovar dhe të luginës.
Ne dhe vetëm ne, shtrembërojmë historinë e shqiptarëve.
Ne dhe vetëm ne, kemi prodhuar edhe një flamur për kombin kosovar( madje le të mbetet sekret, e kemi në plan edhe një flamur për të ashtuquajturën Luginë pas formimit të Këshillit Nacional).
Ne dhe vetëm ne, shkatërrojmë gjuhën e njësuar në dialekte.
Ne dhe vetëm ne, kemi shkatërruar ushtritë shqiptare.
Ne dhe vetëm ne, kemi në dorë tërë mediat shqiptare dhe ato rrejnë si duam ne. Ne dhe vetëm ne, jemi autor të sloganit '' Bac u Kry''
Ne dhe vetëm ne, për 20 vite kemi eksportuar (nxjerr jashtë vendit) mbi 1 milion shqiptarë nëpër botë.
Ne dhe vetëm ne, për 20 vite kemi importuar (sjell në vend) administratë të huaj, ushtri të huaja dhe kulturë të huaj.
Ne dhe vetëm ne, për tërë këto akte të tradhtisë,laureojmë njëri tjetrin me tituj: Qytetar Nderi, Honore Causa, Hero i Lirisë, Tradhtar i Merituar.


Por, suksesi më i madh i joni , specialitet i kompanisë sonë, në të kaluarën, të tashmen dhe në të ardhmen madje me një angazhim edhe më të madh, është luftimi i atdhetarëve shqiptar. Me këta nuk kemi kompromis, madje në luftimin e tyre bashkëpunojmë me shumë kompani botërore siç janë: OKB, UNMIK, BE, EULEX, OSBE, NATO.

Paramendo, i shumë nderuari klient shqiptar, atdhetarët e sodit kanë dalë me parullën duam ''Ribashkim Kombëtar''. E çka na duhet neve të jetojmë në një shtet? Tek e fundit kush na garanton neve se kompania jonë do të punojë me një afarizëm aq të suksesshëm po u ribashkuan shqiptarët? Fiton populli na thonë. E çka na intereson neve populli! Me rëndësi është të kemi ne, e populli le të gjendet ashtu si mundet.

Ne jemi të hapur për çdo bashkëpunim, nëse ju klient vendas e të huaj, keni ndonjë ide si t'i shkatërrojmë shqiptarët, ne nuk e kundërshtojmë fare, vetëm a na mbetet ndonjë leverdi.

Ku mund të na gjeni? Nuk e keni vështirë! Puna jonë është supertransparente. Zyrat e kompanisë sonë \"Horrat\" i keni në trojet etnike shqiptare. Për çdo bashkëpunim kundërshqiptar personat kontaktues janë këta:

Në Tiranë- Sali Berisha, Fatos Nano e Edi Rama.
Në Prishtinë- Ibrahim Rugova, Hashim Thaçi e Ramush Haradinaj
Në Shkup-Ali Ahmeti, Menduh Thaçi dhe Arbër Xhaferi
Në Preshevë-Riza Halimi, Shaip Kamberi, Jonuz Musliu, Nagip Arifi, Ragmi Mustafa.


Për këto të arritura jemi krenar dhe nuk kemi pse të turpërohemi. Jeni ju ''popull ynë'' i dashur që po na VOTONI dhe po na jepni LEGJITIMITET. Ju jeni të mrekullishëm, vetëm edhe disa vite të na votoni, dhe së bashku do të bëjmë mrekullinë - DO T'JU FSHIJMË NGA FAQJA E DHEUT. Ju lumtë ore, sa bujarë e paqësorë që jeni!

Dhe mos harroni kemi përvojë 20 vjeçare. Nuk iu kemi zhgënjyer e as që do t'ju zhgënjejmë. Me ne, si me askënd tjetër. Jo që jemi më të mirët por edhe më të lirët. Mbani mend kompania \"Horrat\" garanci e shkatërrimit të popullit shqiptar. HORRAT... HORRAT... HORRAT COOMPPANYYY.

Besnik HYSA
Bujanoc,1878.

Ky shkrim në “ALBANIAPress” publikohet me lejen e autorit.



Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 58
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptyFri Nov 13, 2009 2:55 pm

po e dergoj ne kto dy tema ket shkrim sepse mune keto dy tema gjinden dhet kta horra.njerz pa kurrizor!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini


Male
Numri i postimeve : 195
Age : 43
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptyFri Nov 13, 2009 3:21 pm

Ne dhe vetëm ne, kemi përçarë popullin shqiptarë në shumë parti.
Ne dhe vetëm ne, kemi shkatërruar Shqipërinë në luftë vëllavrasëse më 1997.
Ne dhe vetëm ne, kemi bojkotuar luftën e UÇK-ës.
Ne dhe vetëm ne, kemi luftuar dhe luftojmë për me u integruar në Beograd.
Ne dhe vetëm ne, kemi luftuar dhe luftojmë me mbrojt integritetin e Maqedonisë. Ne dhe vetëm ne, kemi krijuar kombin kosovar dhe të luginës.
Ne dhe vetëm ne, shtrembërojmë historinë e shqiptarëve.
Ne dhe vetëm ne, kemi prodhuar edhe një flamur për kombin kosovar( madje le të mbetet sekret, e kemi në plan edhe një flamur për të ashtuquajturën Luginë pas formimit të Këshillit Nacional).
Ne dhe vetëm ne, shkatërrojmë gjuhën e njësuar në dialekte.
Ne dhe vetëm ne, kemi shkatërruar ushtritë shqiptare.
Ne dhe vetëm ne, kemi në dorë tërë mediat shqiptare dhe ato rrejnë si duam ne. Ne dhe vetëm ne, jemi autor të sloganit '' Bac u Kry''
Ne dhe vetëm ne, për 20 vite kemi eksportuar (nxjerr jashtë vendit) mbi 1 milion shqiptarë nëpër botë.
Ne dhe vetëm ne, për 20 vite kemi importuar (sjell në vend) administratë të huaj, ushtri të huaja dhe kulturë të huaj.
Ne dhe vetëm ne, për tërë këto akte të tradhtisë,laureojmë njëri tjetrin me tituj: Qytetar Nderi, Honore Causa, Hero i Lirisë, Tradhtar i Merituar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 1:22 am

Mitingu në Vlorë, Spartak Ngjela përmend Avni Rustemin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 54
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 1:26 am

Luja Shahin luja dhe mos fol më se të gjitha jan me vend
se të gjtiha i kemi bër vetë për ti a bër qefin tjerve ,dhe pastaj o ku ku se që na gjeti .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 1:29 am

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Spacer



Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Spacer




Jeta në mjerim e 20 anëtarëve të familjes Gashi
Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Spacer
\"Kam frikë të flej në kasolle,se mos shkatërrohet dhe na zë brenda“-rrëfen për tv NEWS24 njëri prej fëmijëve të familjes Gashi. Familja përbëhet prej 20 personash dhe prej 16 vitesh jeton në varfëri të tejskajshme në qytetin e Mamurrasit.



Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 1:56 am

Familjarët e ‘Gërdecit’ çojnë Mediun në Strasburg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 2:26 am

Avni Rustemi ka marre shume mungesa...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 2:41 pm

Arka e shtetit bosh, qeveria nxjerr pronat publike në ankand


Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Berisha%20ne%20dritare2

Projektligji i ri i jep të drejtë qeverisë që të shesë pronën publike...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 3:04 pm

Mendime nga Petrit Kola

1-
Disa persona u habiten qe Spartak Ngjela permendi emrin e Avni Rustemit ne mitingun e zhvilluar ne Vloren historike dhe heroike.
Une jam shume i cudituar me mungesat e medha qe ka Avni Rustemi.
2-
Ilir Meta eshte me i pabese se i pabesi. Kete gje ai e provoi me levizjen e fundit dhe bashkimin e perkoheshem me Sali Berishen. Ilir Meta eshte i vetmi person qe ka arrestuar Sali Berishen dhe i vetmi person qe sipas peshperimave te Klosit, ka sygjeruar likujdimin e tij fizik.
Situata do te ndryshoje shpejt dhe fuqishem. Do te jete krye i pabesi Ilir Meta qe ka per t'ja shtyre karriken Sali Berishes menjehere sa po te vije nje moment i tille. Sali Berishen mos ta genje mendja se e futi Ilir Meten ne xhep.
2-
Keto 20 vjete kane provuar se pasi te perdorin, politikanet ose te vrasin ose te fusin ne burg. Kosta Trebicka pasi i pasuroi, e cuan per gjahe diku ne nje podrum afer "partizanit te panjohur" ne Tirane.
Tentativa e shtetit per te likujduar fizikisht Dritan Dajtin eshte nje prove tjeter, se pasi te perdorin te vrasin.
Mendoje se edhe Rezart Taci eshte i denuar me vdekje. Takimi "rastesor" i Rezart Tacit me Mero Bazen nuk duhet te kish qene rastesor. Ai qe ka pase mundesine dhe fuqine te organizoje ate takim "miqesor" ka pasur plane te tjera. Mero Baze duhej likujduar fizikisht, dhe Rezart Taci perfundonte ne burge per gjithe jeten. Atje ne burg Rezart taci mund te gjendej i "vetvarur" pasi kish kaluar ne depresion. Me nje gur vriten dy zogje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 3:33 pm


Mendime nga Petrit Kola

1-Disa persona u habiten qe Spartak Ngjela permendi emrin e Avni Rustemit ne mitingun e zhvilluar ne Vloren historike dhe heroike.
Une jam shume i cudituar me mungesat e medha qe ka Avni Rustemi.
2-Ilir Meta eshte me i pabese se i pabesi. Kete gje ai e provoi me levizjen e fundit dhe bashkimin e perkoheshem me Sali Berishen. Ilir Meta eshte i vetmi person qe ka arrestuar Sali Berishen dhe i vetmi person qe sipas peshperimave te Klosit, ka sygjeruar likujdimin e tij fizik.
Situata do te ndryshoje shpejt dhe fuqishem. Do te jete krye i pabesi Ilir Meta qe ka per t'ja shtyre karriken Sali Berishes menjehere sa po te vije nje moment i tille. Sali Berishen mos ta genje mendja se e futi Ilir Meten ne xhep.
3-Keto 20 vjete kane provuar se pasi te perdorin, politikanet ose te vrasin ose te fusin ne burg. Kosta Trebicka pasi i pasuroi, e cuan per gjahe diku ne nje podrum afer "partizanit te panjohur" ne Tirane.
Tentativa e shtetit per te likujduar fizikisht Dritan Dajtin eshte nje prove tjeter, se pasi te perdorin te vrasin.
Mendoje se edhe Rezart Taci eshte i denuar me vdekje. Takimi "rastesor" i Rezart Tacit me Mero Bazen nuk duhet te kish qene rastesor. Ai qe ka pase mundesine dhe fuqine te organizoje ate takim "miqesor" ka pasur plane te tjera. Mero Baze duhej likujduar fizikisht, dhe Rezart Taci perfundonte ne burge per gjithe jeten. Atje ne burg Rezart Taci mund te gjendej i "vetvarur" pasi kish kaluar ne depresion. Me nje gur vriten dy zogje.
4-Ne 20 Nentor neve duhet te rrethojme godinen ku gjenden kutite e votimit. Votat jane tonat dhe ne jemi pronaret e vetem. Pronare te atyre votave nuk jane as BE dhe as Amerika. Neve nuk duhet te largohemi deri sa te numerohet edhe vota e fundit. Kjo eshte e drejta jone me themelore dhe nuk duhet te terhiqemi as edhe nje cm nga kjo e drejte.
5-Priten levizje te fuqishme. Arsyeja strategjike se perse u mbull tuneli i Thirres eshte qe te ndalohen shqiptaret e krahines shqiptare te Dradanise te vine ne Tirane e tyre e te kontribojne ne levizjet gjithe shqiptare.
6-E paralajmeroje spiunin, ish shefin e armatimit te Deges se Puneve te Brendeshme qe e kane vendos te me pergjoje mua te mos beje ndonje veprim te gabuar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 4:01 pm

Koment tek Koha Jone

JAM GATI TE BEJ GJITHCKA... PERVEC.CKA DUHET BERE .. !? - Gjykatesi Suprem nuk ben gjykaten ... - Kerkoni cfare te doni... Larg duart nga froni! - Lala Krosi nga Patosi A e degjuat Kryeministrin Berisha. Si burrat dhe para Kuvendit te pergjysmuar, para Kuvendit te sakatuar, para Kuvendit te percudnuar te Shqiperise deklaroi se jam gati te bej gjithcka. Gjithcka qe ju vellezerit e opozites kerkoni. Jam gati te bej gjithcka... gjithcka pervec asaj qe duhet te bej, pervec asaj qe eshte me e kollajta, pervec asaj qe eshte me e shpejta, pervec asaj qe eshte me e aresyeshmja- hapjes se kutive te votimit dhe rinumerimit te votave te sovranit me 28 qershor, Jam gati te bej gjithcka pervec hapjes se kutive te votave, pervec ri- numerimit te votave …. jo ne nje te treten e votave te vena ne dyshim e te kontestuara edhe nga nderkombetaret, por ne nje te dhjeten e atyre qe kerkon opozita. Opozitare por vellezer!. Ato kurrsesi nuk mund ti rihapi! Kurrsesi sepse une nuk jam gjykata. Une nuk jam gjykata. Kurrsesi.... une jam kryetari suprem i gjykates. Gjykata eshte ligji. Une nuk jam gjykata. Jo kurrsesi une jam vete ligji. Kur ndryshoj ligjin themeltar te shtetit Kushtetuten per 24 ore sipas Maliqit si mund te dal une mbi ligjin. Gjykata eshte ligji! Une nuk jam Gjykata. Gjykata ben cfare i them une edhe pa folur, por une nuk jam gjykata... Gjykata eshte krejt e pavarur! Une nuk bej gjykaten. Kurrsesi. Gjykata ben cfare i thote qofte edhe e shkelura ime e syrit por...por... Une nuk jam Gjykata. Gjykata eshte e pavarur! Une nuk bej Gjykaten. Gjykata ben cfare dua une por une nuk jam Gjykata. Gjykata eshte e pavarur! Une bej edhe shiun edhe Diellin, edhe ligjin edhe Maliqin. Por jo kurren e kurres une nuk mund te bej Gjykaten. Gjykata eshte e pavarur! Une nuk jam Gjykata.... Megjithese de fakto une jam gjykatesi suprem, por une nuk mund te bej Gjykaten. Si mund ta beje Gjykatesi Suprem Gjykaten. Ajo vec zbaton urdherat, porosite dhe deshirat e tij, por une kurre nuk mund te bej Gjykaten! Gjykaten e bejne arkitektet, tekniket, ndertuesit.... kurrsesi une! Nuk eshte faji im pse Gjykata ben cfare urdheroj e cfare dua une. Nuk eshte faji im. Faji eshte i Gjykates! Ajo eshte krejt e pavarur! Betohem per Toke e per Qiell qe une kurre nuk e kam bere Gjykaten! As dje as sot as neser e as sa te jete jeta! Une jam gati te bej cfare te kerkoni, cfare te doni por jo ate qe duhet, qe mund dhe qe e kam me lehte ta bej. Kerkoni, kerkoni cfare te doni…. Hajde vec hapni gojen! Vec kuti votash mos kerkoni te hapni...Vec vota mos mendoni te ri- numeroni! Jam gati te bej gjithcka … pervec cka duhet bere … Nuk merrem une me gjera te vogla, me cikerrima …. me kutira e rinumerim votash... Ate e ben edhe nxenesi i nje shkolle fillore. Jo une! Kurren e kurres! Une merrem vetem me gjera madhore te kombit e demokracise! E c’lidhje ka vota, numerimi i votave apo kutite e votave me demokracine!? Kurren e kurres... kerkoni, kerkoni, por mos tentoni e mos guxoni te me dilni andej nga froni! Mbi gjithcka eshte poltroni! …. Jeni te mirepritur! Jam gati te bej gjithcka qe ju doni vec jo cfare ju kerkoni! - Kerkoni e kerkoni cfare te doni por jo cka me heq nga poltroni… Jeta ime eshte froni…!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 4:14 pm

Prof.Xhavit Dalloshi

Anëtarë i CDU Gjermani!



VOTONI PER KOSOVARIZMIN!

VOTONI PER MULTIETNICITETIN!



Për çdo dite nga Politikanet Kosovare President e Qeveri Lider te partive politike dëgjojmë thirrjet dilni ne zgjedhje!



Dilni ne zgjedhje votoni për ne !

Votoni për ne qe ishim dhe jena ne pushtet ,ne ju ,,sjellim mrekullia”!

Po këta janë Lider te partive politike qe me çdo kusht duan pushtetin!

Këta sa here qe afrohen zgjedhjet bëjnë premtime marramendëse ,premtime boshe rrena mashtrime!

Ju sjellim ketë ,bëjmë ketë ne ,,te mirë te qytetareve ne te mirë të Kosovës”.

Po fare të mire na sollën deri tash ! Premtojnë rryme 24 ore pune mirëqenie sociale te mira të tjera

Po qe 10 vite nuk pame as një rezultat konkret!

Këta kane sjell mirëqenie për veten e tyre për familjen e tyre po për qytetaret asgjë .

.

PO behet pyetja si mund ete sjellin te mira ata qe nuk ju sollën te mira qytetareve qe 10 vite qe ishin ne pushtet.

Si mund ti ndryshojnë gjerat ata qe nuk i ndryshuan qe 10 vjet e disa qe 20 vjet!

Ata janë prapë ata !

Këta rrejnë mashtrojnë manipulojnë votat prapë që të fitojnë.

Qytetare dole apo nuk dole ne votim ata kane fitoren te sigurt!

Edhe në zdgedhjet e kaluara këta ju premtuan ju mashtruan !Shumica e qytetarëve i thane jo zgjedhjeve atëherë po ata prapë edhe pa votën e juaj fituan.
Edhe në këto zgjedhje nuk do te votojnë mbi 70 % e qytetareve!


Fitorja e tyre është e sigurt se ata prapë vjedhin votat !

Për këta pushtetarë qe për çdo dite shkatërrojnë gjithçka që është shqiptare e votojnë edhe te vdekurit.

Këta mburren me te ,,arriturat e tyre antishqiptare” .

Këta na thonë se mos dalja ne zgjedhje i tregon botes se ne nuk jemi për ,,Demokraci” ,,Liri” .

Dëmtojnë imazhin e Kosovës Multietnike etj!

Dëmtojnë ,,Shtetin e Kosovës” kështu thoshte edhe Rrahman Morina Ali Shukriu etj që sot janë ne pushtet po nuk kane kontrolle ne te gjithë vendin!

Këta Lider te partive politike Kosovare *te cilët kanë hequr dorë me dëshirën e tyre prej identitetit shqiptare nuk ju vjen turp fare dhe këta thonë se Kosova është Multietnike !

Këtyre nuk ju vjen turp qe ne zyrat e tyre ne kuvend parlament ne për komuna te valon flamuri Multietnik ! E jo ai Kombëtare shqiptare!

Këtyre nuk ju vjen turp ta quajnë veten dhe popullin kosovare një term serbe!

Ne jemi shqiptare të Kosovës jemi shqiptare kemi një gjak shqiptari si ne Shqipëri Ilirid mal të zi Çamëri Preshevë e Bujanovc po jo kosovarë!

Këta me dëshire dhe mburren kurë veten e quajnë Ministrat kosovare politika kosovare TV kosovare shkollat kosovare spitalet kosovare Kali Kosovar Gomari kosovare e çka jo kosovare.

Po te dalësh ne zgjedhje çka fiton qytetari !

Asgjë nuk përfiton ti qytetarë!,Po me votën tënde përfitojnë partitë politike dhe liderët e saje.

Ata pasurohen edhe me shumë!

Me daljen ne zgjedhje qytetaret i tregojnë botes se ne përkrahim korrupsionin hajninë mashtrimin!

Me daljen ne zgjedhje i tregojmë botës se ne i shkojmë mbrapa Liderëve politik qe shkatërrojnë qenien shqiptare qe 20 vjet ,tregojmë se i shkojmë mbrapa mbrapa komunisteve Titisteve qe prej LKJ LKK vetëm emrin kane ndërruarën dhe prapë ata janë.

Ata te bashkim Vllaznimit.

Ku këtyre ju kane bashkëngjit edhe ata Lider te UCK qe kishin luftua për Bashkimin Kombëtare po tash lakmia, interesi ja ka bërë mendjen kos kështu që edhe këta janë bë si ata Komunistët e kuq te Titos e Millosheviqit.

Të dalësh në zgjedhje do të thotë se ty qytetare po pranon Kosovën Multietnike !

Do te thotë se ty qytetare po pranon ,,pavarësinë e Kosovës “ sipas planit te Ahtisarit një plan

antishqiptarë dhe sipas Rez : 1244 që donë të thotë se Kosova ka Emrin,, Republikë” po nën sovranitetin serbe!

Pra ,,shtet “ pa sovranitet pa ushtri !

Te dalësh në zgjedhje donë të thotë se ne vete po pranojmë Flamurin Multietnikë që me dëshire pranuan këta Qeveritare dhe Politikan ne pushtet pa shtet!

Te Dalësh në zgjedhje donë të thotë se ju ne përkrahim Enklavat serbe brenda Kosovës!

Të dalësh në zgjedhje dhe të japësh votën tënde do të thotë se këtyre Politikaneve qe hiqen çka ka shqiptare po ja zgjasim pushtetin.!

Të dalësh ne zgjedhje donë të thotë se ti po pranon varfërinë skamjen mjerimin anarkinë hajninë mashtrimin!

Të dalësh në zgjedhje donë të thotë se ne ju po pranojmë Kosovën pa sovranitet pa ushtri pa identitet kombëtare,po pranojmë flamurin Multietnike po pranojmë Bashkim Vllaznimit e ri si në kohën e Titos prapë Tito!



Qytetare Mos dil ne zgjedhje!

Po te mos dalësh ne zgjedhje dhe te mos votosh çka do të fitoshë!

Mos dalja ne zgjedhje do të thotë se ti je i vetëdijshëm ,se ne ju po i kuptojmë gjerat mashtrimet manipulimet qe j kanë bere këta politikan qe 20 vjet.

Po mos të dalësh ne zgjedhje i tregon botes se askush nuk mund të luan me ty me ne!

Po tregon se je i vetëdijshëm dhe i thua jo Flamurit Multietnik i thua jo bashkim Vllaznimit te ri!

Ku dihet se nuk mund te quhemi Multietnikë se ne jemi etnik dhe jemi mbi 92% shqiptare dhe kemi gjak shqiptari !

I thua botes dhe këtyre mashtruesve se ne nuk jemi Kosovare *ju politikan jeni Kosovare dhe quani veten si te doni se ju nuk ju vjen turp se nuk keni Gjak shqiptari po gjak servilesh!

I thuani jo Decentralizimit ne baza etnike ,jo enklavave serbe si ne Bosnje!

JU qytetare me mos daljen në zgjedhje i tregoni botës dhe këtyre Liderëve Politik qe ju Qytetarë të dashur duani atdheun kombin më shumë se partitë politike kosovare , se ju duani vetëm një Flamur një Komb se ju duani vetëm Flamurin kuq e zi qe me shekuj u la me gjak shqiptari!

E tash po done me na pështjellë me Gjak të përzier te lloj llojshem!

Me gjak qe nuk është i yni ,me gjak te huaj!

Me mos daljen në zgjedhje tregoni se doni atdheun fëmijët e juve ,doni kombin bashkimin kombëtare.

Duam atë që na takon si të gjithë popujve tjerë ne boten Demokratike.

Qytetare te dashur me mos daljen në zgjedhje i tregojmë botes demokratike se askush nuk mundet te manipuloi me ne .

Se ne dijme dhe jemi të aftë te logjikojmë me kokat tona e jo me imponime të të tjerëve.

Tregojmë se duam atdheun kombin fëmijët tone më shumë se gjithçka.

Duam lirin e vërtet e jo fallso ,duam shqiptarizmin e jo Kosovarizmin e imponuar një komb ë i ri i krijuar nga njerëz gjak përzier.

Tregojmë se nuk përzihet gjaku i shqiptarit qe u krijua me shekuj u krijua me grykën e pushkës e nuk u zhduk kurrë nga armiq e as tradhtare!

Qytetare mos të dalësh ne zgjedhje ju thua këtyre Politikaneve kosovare dhe te huaj se askush nuk mundet te manipulon me ty .

Qytetare me mos daljen ne zgjedhje i thua jo Rezolutës 1244 i thua jo Kosovës Multietnike!

Po ne duam një shtet një kombe një flamurë ,ne duam një referendum gjithë popullore ku populli vete te vendos për fatin e vet se si do të jeton.

E jo me imponime pazarllëqe në kurriz tëndin!

Kjo e drejtë për një referendum gjithë popullorë ju lejua te gjitha shteteve fqinje pse mos te na takon edhe neve.

Rrofsh sa malet o populli shqiptarë mos u përkul, mos u bjerë ne gjunjë Sahanlëpirësve armiqve tonë shekullorë qëndroi shtrëngatave, po qëndro i fortë në këmbët e tua,mos u përkulë shqiptarë!.

SHQIPTARE MOS RRI PO DUKU SHQIPTARE!





Gjermani më 14.11.2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 5:55 pm

Pjerin Ndreu*
Dikush mu afrua një ditë dhe më thotë që ti ke mik filan deputet. Po, i them. - A mund të bisedojmë me të, do jetë mirë dhe për ty nëse realizohet”. Po mirë, ma thuaj si është puna, - i them. - Janë 2 milionë euro në dispozicion nëse ai pranon të ikë nga PS-ja. Ku të shkojë, - i them? - Po tek PD-ja, LSI-ja apo te grupi i kundërshtarëve të Ramës. E pashë me habi. E kam shok, në fakt. Po pse më ke zgjedhur mua për këtë ti, - e pyes. - Po se ti mund ta thyesh atë. Kurrë nuk kam për ta bërë, - i them. Dhe, nëse ai do ta bëjë këtë nuk do jetë më shoku im. Po ku i gjeni ju gjithë këta lekë dhe këtë kurajë që të bëni biznes të pistë me mandate deputetësh? Ehu, - më thotë, - me këto mend që ke ti nuk ecet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 6:06 pm

me syte tone po shofim se si po shkaterrohet kombi atdheu nga vservilet politikan tradhtarte dhe disa ende pa turp i perkrahin.
ky eshte mentaliteti yne servilesh,qe nuk shofin meshume se hunden e vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 6:09 pm

Ekspertët për Reuters: Shqipëria në BE, jo përpara vitit 2020





Lodhja nga zgjerimi mes vendeve anëtare të Bashkimit Evropian do të thotë që do të duhet disa kohë përpara se...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia


Female
Numri i postimeve : 814
Age : 44
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 10:16 pm

TY,PETJA KOLEVICI(PETRIT KOLA),ME SIGURI TE IKEN TRURI KUR DEGJON PER PERKRAHJEN E MADHE QE KA SHQIPERIA NGA NDERKOMBETARET PER TE GJITHA REFORMAT DHE ECJEN NE RRUGE TE MBARE TE SAJ.ASGJE NUK SHEH TI ME ATO SYZE ME XHAM TE ZI.MJERE TI DHE ATA QE TE LEXOJNE TY.MEGJITHATE ,AI HELMI YT ,NUK DO TE MUND TE ARRIJE E TE HELMOJE MENDJEN E PASTER TE SHQIPTARIT QE SHIKON DHE I DEGJON TE GJITHA SA BEHEN PER VAJTJEN SA ME PARE NE B.E.
UNE TE THEM MOS SHIKO VETEM ZI.YLBERI KA NJE MORI NGJYRASH SHUME TE BUKURA
Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySat Nov 14, 2009 10:45 pm

po leje moj lavire pro serbe rugoviqjane mos na trego prralla serbe..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySun Nov 15, 2009 12:43 am

Arberia,

E para e punes, tema nuk eshte per mua. Ne se keni per te thene, ju sygjroje te hapni nje teme per mua.

E dyta, punet e shqiptareve jane te shqiptareve. Halabaket antishqiptar Fazllo-Berishjan jane shitur tek serbi e greku dhe nuk kuptojne gjuhe tjeter por vec asaj. Ata kujtojne se cdo kush duhet te jete i shitur.

E treta, une jam ata nderkomebtaret dhe ne kemi vendosur qe halabaket e Fazllo-Berishes ti qerrojme dhe shqiptareve ti japim te drejtat e mohurara, Bashkimin e trojeve te tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySun Nov 15, 2009 12:44 am

1-Desha te shtoje se une kam hapur edhe nje teme per ndarjene Greqise...

2-Vojvodina merre pavarsine dhe i bashkohet Hungarise
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySun Nov 15, 2009 1:13 am

o ptrit ato femra qe jane shkerdhye me arkanindhe shkerdhehen me fazliqa e mbrojne saloviq berishoviqet..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 EmptySun Nov 15, 2009 1:25 am

xhiti,

Kjo pune ka marre fund. Kjo pune nuk ka ngel ne duart e kurvave apo kurvareve.

Kjo pune ka marre fund. Do te realizohet Bashkimi i trojeve shqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !   Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj  Shqiperisë ! - Faqe 39 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !
Mbrapsht në krye 
Faqja 39 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !
» Janullatos dhe politika e tij hegjemoniste ndaj Shqipërisë
» SALI BERISHA MREKULLIT E TI PER SHQIPTARET
» Sali Berisha Dhenderr i Serbise
» Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: