Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Next
AutoriMesazh
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyTue Nov 04, 2008 1:27 pm

Pse nuk martoheni me femra qe kan pasur mardhenje seksuale me dike tjeter para juve??
hajt kisha than qe mu kan ju "engjuj" qe sboni sen, beqara krejt, po kjo dihet qe nuk asht e vertet...
me konkretisht pytja:
Pse nuk pranoni mu martu me ni femer qe ka pas mardhenje seksuale me dike para juve edhe pse ju keni pasur???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyTue Nov 04, 2008 1:59 pm

Fjona shkruajti:
Pse nuk martoheni me femra qe kan pasur mardhenje seksuale me dike tjeter para juve??
hajt kisha than qe mu kan ju "engjuj" qe sboni sen, beqara krejt, po kjo dihet qe nuk asht e vertet...
me konkretisht pytja:
Pse nuk pranoni mu martu me ni femer qe ka pas mardhenje seksuale me dike para juve edhe pse ju keni pasur???

Ja mendimi im: Nuk eshte qeshtja e nje cipe te holle qe e deshmon se femra nuk ka pasur maredhenie me dike tjeter, por frika se neser ne rruge do dal ish partneri i gruas suaj te bej me gisht drejt jush duke ju perqeshur dhe duke thene se ai e ka pasur para jush!! Kjo nuk ndodhe me femrat te cilat kane qene me ndonje mashkull! Perndyshe gjurmet tek femra mbeten per nje kohe te gjate (dhe jo vetem ato fizike) sepse ato duan me zemer dhe me shpirt, derisa meshkujt jane pakes me siperfaqesor (per shumicen mendoj)!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyTue Nov 04, 2008 2:06 pm

Parapsikologu shkruajti:
Fjona shkruajti:
Pse nuk martoheni me femra qe kan pasur mardhenje seksuale me dike tjeter para juve??
hajt kisha than qe mu kan ju "engjuj" qe sboni sen, beqara krejt, po kjo dihet qe nuk asht e vertet...
me konkretisht pytja:
Pse nuk pranoni mu martu me ni femer qe ka pas mardhenje seksuale me dike para juve edhe pse ju keni pasur???

Ja mendimi im: Nuk eshte qeshtja e nje cipe te holle qe e deshmon se femra nuk ka pasur maredhenie me dike tjeter, por frika se neser ne rruge do dal ish partneri i gruas suaj te bej me gisht drejt jush duke ju perqeshur dhe duke thene se ai e ka pasur para jush!! Kjo nuk ndodhe me femrat te cilat kane qene me ndonje mashkull! Perndyshe gjurmet tek femra mbeten per nje kohe te gjate (dhe jo vetem ato fizike) sepse ato duan me zemer dhe me shpirt, derisa meshkujt jane pakes me siperfaqesor (per shumicen mendoj)!

ncncnc apsolutisht nuk e pranoj!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyTue Nov 04, 2008 11:47 pm

Hahaha Fjona, une e dhash mendimin tim e ti si te duash!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyWed Nov 05, 2008 5:38 pm

Fjona shkruajti:
Pse nuk martoheni me femra qe kan pasur mardhenje seksuale me dike tjeter para juve??
hajt kisha than qe mu kan ju "engjuj" qe sboni sen, beqara krejt, po kjo dihet qe nuk asht e vertet...
me konkretisht pytja:
Pse nuk pranoni mu martu me ni femer qe ka pas mardhenje seksuale me dike para juve edhe pse ju keni pasur???

Une PO. Vetem mos te jete prej atyre qe ka pasur mardhenje me numer dy shiferore, perndryshe PO. Sepse, nese e shikojme aq shume kete pune..., atehere do duhej qe te beheshim shumica e meshkujve Prifta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyThu Nov 13, 2008 10:29 pm

Cila eshte fjala e pare qe ia thuani nje femre qe ju pelqen ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyThu Nov 13, 2008 11:09 pm

elisa shkruajti:
Cila eshte fjala e pare qe ia thuani nje femre qe ju pelqen ??
Kjo me shum m'varet se me cfare syri e shikon ate femer dhe se cfare te pelqen me shum tek ajo femer. Por si do qe t'jete nje fjale ia kisha thene, normal pa hy ketu pershendetja. I kisha dhene nje kompliment per ate qe me pelqen tek ajo femer, p.sh nje kompliment per per syt.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Teutaa
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Teutaa

Female
Numri i postimeve : 84
Age : 36
Vendi : Gjermani
Registration date : 12/11/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyThu Nov 13, 2008 11:13 pm

Per cfare hezitojne dhe ngurrojne me se shumti te flasin meshkujt?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyThu Nov 13, 2008 11:17 pm

Pėr Luleborė !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyThu Nov 13, 2008 11:43 pm

elisa shkruajti:
Cila eshte fjala e pare qe ia thuani nje femre qe ju pelqen ??

Elisa, me nejt shtremt e me fol drejt i kisha thene, hajde shkojme ne banes se pasha zotin s'te preki, ahahahahah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 12:02 am

Teutaa shkruajti:
Per cfare hezitojne dhe ngurrojne me se shumti te flasin meshkujt?

Meshkujt pergjithsisht nuk e di! Une per vete ka raste kur ngurroje te flas per te kaluaren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 3:08 pm

Pse eshte e veshtire ti thyhet egoja nje mashkulli? A do te ishte kjo fatale per te?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 3:10 pm

sepse vet mashkujt jon kshtu tfshtir, spo di qysh me ta spjegu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 3:13 pm

Ago Muji shkruajti:
sepse vet mashkujt jon kshtu tfshtir, spo di qysh me ta spjegu Razz
Nuk jam e kenaqur me pergjigjen. Mos me thuaj qe nuk e di, sepse nuk te besoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 3:16 pm

Ndoshta osht ni sekret qe mashkujt nsdojn me e zbulu, e sidomos mi tregu ni femre, hahahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 3:16 pm

Akoma me e pakenaqur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 3:18 pm

Perderisa tek ti paknaqsia rritet, un jam shum i kenaqur me kete reaksion hahahhahahaha Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 3:29 pm

Veneta shkruajti:
Pse eshte e veshtire ti thyhet egoja nje mashkulli? A do te ishte kjo fatale per te?

Sepse nuk kan lindur femra te atilla qe ta realizojne kete. Jo fatale nuk do ishte, sepse jo gjithnje gjerat e veshtira shperblehen me diqka te madhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 3:48 pm

Premtimi shkruajti:
Veneta shkruajti:
Pse eshte e veshtire ti thyhet egoja nje mashkulli? A do te ishte kjo fatale per te?

Sepse nuk kan lindur femra te atilla qe ta realizojne kete. Jo fatale nuk do ishte, sepse jo gjithnje gjerat e veshtira shperblehen me diqka te madhe.

Premtim i nderuar, je i sigurte per kete statistike? Qe nuk kame lindur femra te atilla?...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 4:24 pm

Ago Muji shkruajti:
Perderisa tek ti paknaqsia rritet, un jam shum i kenaqur me kete reaksion hahahhahahaha Razz Razz
Kur nje femer eshte e pakenaqur me nje mashkull, ai duhet te ndjehet keq dhe jo e kunderta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 4:25 pm

Premtimi shkruajti:
Veneta shkruajti:
Pse eshte e veshtire ti thyhet egoja nje mashkulli? A do te ishte kjo fatale per te?

Sepse nuk kan lindur femra te atilla qe ta realizojne kete. Jo fatale nuk do ishte, sepse jo gjithnje gjerat e veshtira shperblehen me diqka te madhe.
Femra te tilla ka, mjaft shume madje. Por nje mashkulli mund ti thyhet egoja edhe nga nje mashkull tjeter. Cfare ndodh pastaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 4:31 pm

Eva0506 shkruajti:
Premtimi shkruajti:
Veneta shkruajti:
Pse eshte e veshtire ti thyhet egoja nje mashkulli? A do te ishte kjo fatale per te?

Sepse nuk kan lindur femra te atilla qe ta realizojne kete. Jo fatale nuk do ishte, sepse jo gjithnje gjerat e veshtira shperblehen me diqka te madhe.

Premtim i nderuar, je i sigurte per kete statistike? Qe nuk kame lindur femra te atilla?...

I sigurt jam vetem ne nje gje: qe po mendoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 4:32 pm

Veneta shkruajti:
Premtimi shkruajti:
Veneta shkruajti:
Pse eshte e veshtire ti thyhet egoja nje mashkulli? A do te ishte kjo fatale per te?

Sepse nuk kan lindur femra te atilla qe ta realizojne kete. Jo fatale nuk do ishte, sepse jo gjithnje gjerat e veshtira shperblehen me diqka te madhe.
Femra te tilla ka, mjaft shume madje. Por nje mashkulli mund ti thyhet egoja edhe nga nje mashkull tjeter. Cfare ndodh pastaj?

Gezohem nese ka femra te atilla. Une, megjithse kam menduar se po, nuk kam njohur deri me sot! Ne raste se ndodhe kjo nga nje mashkull, te jame pergjigjur ne pjesen e dyte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 4:36 pm

Cila eshte pika e dobet qe i karakterizon meshkujt?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 EmptyFri Nov 14, 2008 4:39 pm

Veneta shkruajti:
Cila eshte pika e dobet qe i karakterizon meshkujt?

Femrat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 27 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 27 e 30Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: