Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 JA KËSHTU NA DO EVROPA!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mexhid Yvejsi
Anëtar
Anëtar
Mexhid Yvejsi

Male
Numri i postimeve : 429
Age : 70
Vendi : Gjakovë, Kosovë
Registration date : 04/05/2009

JA KËSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: JA KËSHTU NA DO EVROPA!   JA KËSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 2:01 am


JA KËSHTU NA DO EVROPA!

E PYET AGIMI - BASHKIMIN

-Bashkim, bre, kam dëgjuar se je homoseksual. A është e vërtetë”?
-Po si të them, e vërtetë është” – i përgjigjet ky.
- JA KËSHTU NA DO EVROPA!E kam dëgjuar se edhe vëllai yt është”?
- Po , edhe ai është”?
- Kam dëgjuar se edhe djalin e axhës e ke homoseksual” – “Po e vërtet është”!
- Po a është kush në familjen tënde që interesohet për femra”?
- Po, more, është motra ime!
Ja kështu na do Evropa!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

JA KËSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KËSHTU NA DO EVROPA!   JA KËSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 1:52 pm

Se paku e paskemi kuptuar se si te ecim drejt Evropes!!.. Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

JA KËSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KËSHTU NA DO EVROPA!   JA KËSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 6:41 pm

homoseksualizmi,dhe mos te stermadhohet se nuk esht edhe aq tragjike ne krahasim me disa vese te tjera qe i kan shqiptaret si pershembull -tadhtia ndaj kombit dhe vetes kjo esht shum shum ma tragjike.

Sepse nga homoseksualet skem pas kurr tragjeti e katrahura e nga disa vese tjera po,homoseksualet jan nji pakic shum e vogel esht nji smundje qe skan shka benj as ata vet zoti jav qon at!100% dhe se fundi ata po thuj se zhduken vetvetiu duke mos mujt u shumu ne menyr evulucionare dhe zhduken vetvetiu,mos brengosi dhe aq, dhe nese vij nji shumim enorm i tyre mundet shteti te marra masa adekutate ne raste te caktuera,pasi zoti i ka fal edhe kta ne duhet jetojn dhe ti akseptojm.

zoti i ka fal edhe dhe shkit e grekt dhe po na masakrojn qdo 10 vjet dhe po jav falim,...!?
ndersa kta qe shkatojn vetes katrahura dhe aj qe don vet ne at menyr ta alivons biren e vet,nuk shok kurrfar problemi ktu.dhe kta jan krijes e zotit...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

JA KËSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KËSHTU NA DO EVROPA!   JA KËSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 8:47 pm

Sikur te nisemi nga ai parim qe ka edhe me keq...ne gjithemon do ia benim vetes rrafsh!!Une s'kam asgje kunder tyre,vetem se me duken te shpifur!! Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

JA KËSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KËSHTU NA DO EVROPA!   JA KËSHTU NA DO EVROPA! EmptyMon Dec 24, 2012 9:07 pm

E kam ndegju ket humor-joke ketu ne UK disa her, pak me ndryshe...!

Evropa, evropa, evropa Razz

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

JA KËSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KËSHTU NA DO EVROPA!   JA KËSHTU NA DO EVROPA! EmptyThu Jan 03, 2013 10:58 pm

shumica e politikaneve ne evrope jane homo keshtu e duan edhe kosoven dhe shqiperine
evrop behesh duke punuar duke luftuar korrupcionin te rrespektu ligjin duke hap vende pune zhvillim ndertim dhe sta vyn evropa
Zvicrra nuk eshte ne evrop po i ka punet me mire se evropa e shume shtete tjera
evropa ende pa hy ne do te shkaterrohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
JA KËSHTU NA DO EVROPA! Empty
MesazhTitulli: Re: JA KËSHTU NA DO EVROPA!   JA KËSHTU NA DO EVROPA! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
JA KËSHTU NA DO EVROPA!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: