Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kush eshte krenar qe eshte shiptare

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Aug 21, 2011 9:43 pm

Mire e ke........ne kurre nuk shikojm anet pozitive te njeri-tjetrit,vetem ato negativet.....te mirat i harrojm shpejt,te kqijat i mbajm mend gjithmone.....!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Aug 28, 2011 5:20 pm

Mos me jepni kompliment se po merrite mendja,hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Aug 28, 2011 10:51 pm

Hahahahhahahah se besoj....por ne rregull ndoshta ndonjeher te gjithe duam te jemi te llastuar.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Sep 04, 2011 2:47 pm

Poaaaaaaaaaaaaa e kush qenka ky R. Qosja qe pedika qe ka ma zi......

kush eshte R.Qosja Shocked Mad ,nji tru-cpuar ,qe ben Kasandren......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Sep 04, 2011 3:17 pm

Cito :
Kush eshte krenar qe eshte shiptare

loj e re esht e kjo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Sep 04, 2011 9:25 pm

Per te gjithe ata qe luajn.....din te luajn.......duan te luajn dhe i din rregullat e lojes!!!!Ndoshta po!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptyMon Sep 05, 2011 2:38 pm

Cito :
Per te gjithe ata qe luajn.....din te luajn.......duan te luajn dhe i din rregullat e lojes!!!!Ndoshta po!!!
Po pra e shikon se loj eshte e tera( E THUA EDHE TI SI HAPS I TEMES)


TE JESHE ATDHETAR DUHET TE JESHE REALIST DHE TE BALLAFAQOHESHE ME SFIDTA E JO TE BESH LOJRA FATI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptyMon Sep 05, 2011 8:40 pm

Une jam krenar edhe me Atdhetart realista, ne veqanti me ata qe dine rregullat e lojes,. Vet jeta eshte loje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptyTue Sep 06, 2011 12:57 pm

E po une jam shume optimiste..........jam atdhetare......por mbi te gjitha e luaj lojen!!!!.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptyFri Oct 17, 2014 9:30 pm

http://sport.albeu.com/kombetarja/serbi-shqiperi-gazetarja-shqiptare-i-tregon-vendin-zedheneses-se-asht/173971/

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush eshte krenar qe eshte shiptare
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: