Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Xhelozi ne dashuri!!!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@


Female
Numri i postimeve : 204
Age : 33
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Xhelozi ne dashuri!!! Empty
MesazhTitulli: Xhelozi ne dashuri!!!   Xhelozi ne dashuri!!! EmptySat Jul 16, 2011 1:19 am

Nese ne nje lidhje dashurie,ekzistone Xhelozia,a do te kete nje fund te lumture a nje fund te trishtuare Shocked Jepeni mendimin tuaj ju lutem Please Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota


Female
Numri i postimeve : 219
Age : 27
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Xhelozi ne dashuri!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozi ne dashuri!!!   Xhelozi ne dashuri!!! EmptySat Jul 16, 2011 2:16 pm

E po nese do ishte "xhelozi",pse jo nje fund i lumtur......Por te jete "xhelozi e shendrruar ne semundje",nje fund i trishtuar.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 56
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Xhelozi ne dashuri!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozi ne dashuri!!!   Xhelozi ne dashuri!!! EmptySun Jul 17, 2011 11:27 pm

pa xhelozi nuk ka dhe dashuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Xhelozi ne dashuri!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozi ne dashuri!!!   Xhelozi ne dashuri!!! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Xhelozi ne dashuri!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I dashuri miku im...(E Dashura mikja ime )
» MILIONA HAXHINJ-MILIONA DASHURI...
» MILIONA HAXHINJ – MILIONA DASHURI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: