Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon  Empty
MesazhTitulli: Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon    Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon  EmptySat May 07, 2011 12:57 am

Prishtina konsiderohet si kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon për sa i përket shitblerjes së pronave të patundshme.
Çmimi për metër katror për blerjen e një shtëpie është nga 900 – 1.300 euro, ndërsa për zyrat, lokalet apo aktivitetet tregtare mesatarja është 3.000 euro.

Pavarësisht se ka rënie të fuqisë blerëse, çmimet në kryeqytetin e Kosovës për shitjen dhe blerjen e pronave të patundshme vazhdojnë të jenë të larta krahasuar me ato të rajonit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon  Empty
MesazhTitulli: Re: Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon    Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon  EmptySat May 07, 2011 1:15 am

he pse mos na eshte metropol Prishtin, qytet i mbeturinav eshte shendrru
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon  Empty
MesazhTitulli: Re: Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon    Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon  EmptySun May 08, 2011 10:50 pm

iii po nese esht ma i shtrejti pra mos e blej, pa tjeter se ke hahha!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon  Empty
MesazhTitulli: Re: Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon    Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon  Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prishtina kryeqyteti më i shtrenjtë në rajon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Ekonomia-
Kërce tek: