Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

  NDERTIMI I PIRAMIDAVE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

 NDERTIMI I PIRAMIDAVE Empty
MesazhTitulli: NDERTIMI I PIRAMIDAVE    NDERTIMI I PIRAMIDAVE EmptyThu Oct 14, 2010 6:54 pm

 NDERTIMI I PIRAMIDAVE Piramidat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

 NDERTIMI I PIRAMIDAVE Empty
MesazhTitulli: Re: NDERTIMI I PIRAMIDAVE    NDERTIMI I PIRAMIDAVE EmptyTue Oct 19, 2010 7:22 pm

ndertimi i piramidave eshte e vertete qe kane zgjtur shume te ndertohen sepse me rendesi ka qene transporti i lendes se pare neper lumin nil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

 NDERTIMI I PIRAMIDAVE Empty
MesazhTitulli: Re: NDERTIMI I PIRAMIDAVE    NDERTIMI I PIRAMIDAVE EmptyThu Oct 21, 2010 10:25 pm

faraonet e kane shuguruar veten si perandor apo zotera dhe kane dashur te mbesin te gjalle se dikur do tju kthehet shpirti por ne te vertete perveq qe jane shnderruar ne figura karizmatike dhe objekte per filma per te qeshur bota me ta asgje nuk kane arritur tjeter krijuesi ju ka tregu vendin se ku e kane ne cirk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

 NDERTIMI I PIRAMIDAVE Empty
MesazhTitulli: Re: NDERTIMI I PIRAMIDAVE    NDERTIMI I PIRAMIDAVE EmptySat Oct 23, 2010 9:01 pm

asnje nuk mund te mbisundoje natyren edhe pse ka tendenca te tilla mund tu bindemi ligjeve te natures sepse keto jane nenligje te universit dhe secili planet ika nenligjet e veta dhe ndryshojne prej njera tjetres nuk jane te njejta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

 NDERTIMI I PIRAMIDAVE Empty
MesazhTitulli: Re: NDERTIMI I PIRAMIDAVE    NDERTIMI I PIRAMIDAVE Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
NDERTIMI I PIRAMIDAVE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndertimi i Katedrales ne PRISHTINE
» Ndertimi i katedrales ne Tirane
» PETICION - Ndertimi i sheshit Artim Jashari ne Mitrovice

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: