Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 VRIMAT E ZEZA

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyThu Oct 14, 2010 11:51 am

[img][/img]VRIMAT E ZEZA Blackholl
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyThu Oct 14, 2010 1:55 pm

gjate rrotullimit te shpejte planetet jane shformuar ne grimca te vogla e cila ka qene edhe baza fryesore per formimn e unazes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyThu Oct 14, 2010 5:22 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img87/71/blackholl.png
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyThu Oct 14, 2010 5:28 pm

VRIMAT E ZEZA Blackholl
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyThu Oct 14, 2010 7:13 pm

cka jane diejt dhe planetet per vrimat e zeza ato jane vetem brusha sikur qe gjeneratori i perdor per te krijuar elektricitet dhe pastaj e humbin ate elektricitet me shkarkime ne kosmos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 52
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyThu Oct 14, 2010 7:20 pm

Ju lumt per kto materjale shum te mira dhe besoj shum kujt do i hyn ne pun .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyThu Oct 14, 2010 7:22 pm

flm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyThu Oct 14, 2010 7:22 pm

falemenderit edhe per durimin e stafit tuaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptyTue Oct 19, 2010 7:19 pm

pra vrimate e zeza i krijijne vete galaktikat e nuk formohen ne ndonje menure tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA EmptySat Oct 23, 2010 8:56 pm

cka mund te perfitojme nga vrimat e zeza sistemin e formimit te motorit elektromagnetik me fuqi te madhe per anijet kozmike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

VRIMAT E ZEZA Empty
MesazhTitulli: Re: VRIMAT E ZEZA   VRIMAT E ZEZA Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
VRIMAT E ZEZA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: