Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 probleme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bigirlbigworld
Fillestar/e
Fillestar/e
bigirlbigworld


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 31
Vendi : durres
Registration date : 18/09/2010

probleme Empty
MesazhTitulli: probleme   probleme EmptyMon Sep 20, 2010 5:48 pm

ne nje klase 70 % e nxenesve pelqejne anglisht,60 % italisht,9 nxenese pelqejne italisht dhe anglisht.Sa nxenes ka klasa?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bigirlbigworld
Fillestar/e
Fillestar/e
bigirlbigworld


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 31
Vendi : durres
Registration date : 18/09/2010

probleme Empty
MesazhTitulli: Re: probleme   probleme EmptyMon Oct 04, 2010 7:26 pm

Kur e pyeten Pitagoren sa nxenes kishte klasa ai u pergjigj:gjysma mesonin matematike,cereku mesonin muzike,4\21 e nxenesve qe mesojne matematike dhe muzike rrine ne heshtje si dhe ne klase ndodhen gjithashtu 3 gra.Sa nxenes kishte Pitagora?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
probleme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: