Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kanceri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Kanceri Empty
MesazhTitulli: Kanceri   Kanceri EmptyTue Aug 17, 2010 10:06 pm

Kanceri esshte nje semundje e rende dhe e pasherueshme .Dhe dihet boterisht se i sulmon te gjitha organet e trupit dhe vete trungun e trupit ne menyra te ndryshme .Por eshte nje e vertete e madhe se ne historine e njerezimit dhe mjekesise kanceri nuk e ka sulmuar kurre organin e zemres .prandaj mendoj qe zemra duhet te behet objekt studimi ne te ardhmen se per cfare arsye nuk atakohet nga kanceri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arbermurati
Fillestar/e
Fillestar/e
arbermurati

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Vendi : Prishtine
Registration date : 22/07/2013

Kanceri Empty
MesazhTitulli: Re: Kanceri   Kanceri EmptyMon Jul 22, 2013 1:55 pm

Një ilaç që kuron kancerin dhe jo vetëm atë por edhe një varg sëmundjesh të tjera, pa bujë, por plot efekt pozitiv dhe pa asnjë efekt anësor dhe 100% natyral pa asnje permbajtje artificiale,eco dhe organik,jane te pakten 15 te semure qe jane sheruar plotesisht shumica e tyre vetem per nje muaj perdorim,nder tyre edhe me shume gjendje te rende te cilet sot vazhdojne jeten normale

Nuk ka semundje qe nuk ka sherim !

Kontaktoni :
+377 45 527 564
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kanceri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shëndeti-
Kërce tek: