Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 veshket e njeriut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ballshi5
Fillestar/e
Fillestar/e
Ballshi5

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 56
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : Lexues, vetem lexues
Registration date : 03/09/2009

veshket e njeriut Empty
MesazhTitulli: veshket e njeriut   veshket e njeriut EmptyThu Oct 01, 2009 7:44 pm

A ka mundesi qe njeriu te kete te dy veshket ne nje ane te trupi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
veshket e njeriut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shëndeti-
Kërce tek: