Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ç'mendoni per fashistin Silvio Berlusconi ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 110
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Ç'mendoni per fashistin Silvio Berlusconi ? Empty
MesazhTitulli: Ç'mendoni per fashistin Silvio Berlusconi ?   Ç'mendoni per fashistin Silvio Berlusconi ? EmptyWed May 27, 2009 9:48 pm

Pershendetje antare te BshK , dua te di mendimet tuaja rreth fashistit Silvio Berlusconi ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ç'mendoni per fashistin Silvio Berlusconi ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Bota-
Kërce tek: