Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Hologram

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kastriot_mehmeti
Fillestar/e
Fillestar/e
kastriot_mehmeti


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 32
Vendi : Ferizaj
Profesioni/Hobi : ---
Registration date : 01/05/2009

Hologram Empty
MesazhTitulli: Hologram   Hologram EmptySat May 23, 2009 3:12 am

Pamja virtuale e objektit ne 3 dimenzione quhet Hologram. Kombinim i Robotikes dhe fizikes.

Eshte fillimi i nje te ardhme te shumpritur, dhe shum te nevojshme per jeten e njeriut

Ne ket Video me posht mund ta shihni Hologramin e par i cili eshte prezantuar per her te par ne CNN.
Nuk eshte montim kompjuterik, por me ne fund kemi Hologramin

https://www.youtube.com/watch?v=thOxW19vsTg


Qka mendoni ? zbulim mahnites apo ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hologram
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: