Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 a eshte forum i gazetave apo forum idesh!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty
MesazhTitulli: a eshte forum i gazetave apo forum idesh!   a eshte forum i gazetave apo forum idesh! EmptyWed Apr 22, 2009 4:41 pm

Eshte interesant se ky fare Agim-Bajra!
ky Agim bajra naj mushi forumin me gazeta shkrime me propagand te farkisteve qe per qellim kishin shkaterrimin e UCK-se dhe ardhjen ne pushtet me ndihmen eMillosheviqit..
Po Ju deshtoi siq kan me deshtue gjithmone siq deshtoi Ahmet Zogu dhe hesat pash TOptani!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ramizi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Ramizi

Male
Numri i postimeve : 158
Age : 41
Vendi : Tirona
Registration date : 23/02/2009

a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte forum i gazetave apo forum idesh!   a eshte forum i gazetave apo forum idesh! EmptyThu Apr 23, 2009 11:41 pm

po me duket shum çudi me kete forum me gjith rrespektin qe kam patur per kete forum , por une qenkam zhgenjyer
se ketu po shof shume indiferenc dhe shum dadhime ne mes Antarve qe kjo nuk ndoll ne asnje forum tjeter ketu sikur nuk ka staf fare , ketu fyrjet dhe sharjet qenkan te modes , po si munde ta fyesh tjetrin kur ai jep mendimin e tij
dhe ka pikpamjet e'tij dhe ne qofte se dikujt nuk i pelqejn ai shan dhe fyen , dhe keshtu nuk eshte mir , se asnje nga ata qe shajne dhe fyejn nuk jane te zotet ta bejne kete ne realitet , por kapen pas virtualitetit qe nuk i njef askush turp te kene ,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 58
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte forum i gazetave apo forum idesh!   a eshte forum i gazetave apo forum idesh! EmptyThu Apr 23, 2009 11:54 pm

po nuk eshte cudi udbashet punojn urdheres e kan te perqajn kombin tone dhe ti njollosin deshmoret tane une si agim dua te mesoi se kush ishte atdhetare dhe kush tradhetare gjiqka me intereson te mesoi dhe te spjegoi ju mbetet juve te vlersoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 92
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte forum i gazetave apo forum idesh!   a eshte forum i gazetave apo forum idesh! EmptyFri Apr 24, 2009 1:15 am

Nganjëherë duhen sjelluar edhe artikuj të plotë dhe kopjuar (nese ia vlenë)por duke mos harru kurr burimin apo vendin nga e keni marrur shkaku i te drejtave te autoreve. Asnjë sjemi te perkryer por ky forum eshte ngulfatur nga COPY/PASTE!

une i lexoj idetë personale te atyre qe shkruajne por "copy°paste"-artikuj gazetash kurr!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte forum i gazetave apo forum idesh!   a eshte forum i gazetave apo forum idesh! EmptyFri Apr 24, 2009 10:45 am

Agim bajra-jo qellimi i udbasheve dhe i yti eshte qe me nje thes ti shtish edhe patriotet edhe tradhtaret.PO zoteri nuk eshte perqaqrje ne qoftese kritikon tradhtaret po kjo fjale e jotja eshte pjelle serbe.
SE kinse perqarje dhe mos bani dallim thoshte komunizmi dhe argat e tyre a eshte tradhtare a patriot te gjithe njesoj.
Jo jo nuk eshte nje soje nuk eshte perqarje tja qjerresh masken anti shqiptareve qe skan te ndalur.Kjo eshte parulla e juve qe luftuat kinse e naj prut bashkim vllaznimin si ne kohen e titos bile hala me keq.
Edhe shum shok qe ishin ne lufte tashe ne pozita thojne te gjithe jemi nje soj si shkau si shpijuni si udbashi skena dallim ma se lufta u sos..
Qellimi eshte qe me kete propagand te jesin ne pushtet ,qe se kan fare shtetesin dhe votat ti marrin nga udbashet e ata qe punuan dhe punojne prap me kumaret e tyre serbe -nje je edhe ti..
Bile keta politikan e udheheqes komunash bejne tregti me shkije kontraband e qka mos..
PO kombin e tradhtuan,po nje dite dota paguani shum shum shtrejt ,sepse nuk jeni ne pushtet me votat e popullit po te huajve dhe serbise..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 58
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte forum i gazetave apo forum idesh!   a eshte forum i gazetave apo forum idesh! EmptyFri Apr 24, 2009 5:21 pm

o klloshari plak ti ase nuk je ka e din se me ken je ka shkruan a mos je be komandant qe po ki drejt me fol ne emer te AKSHse o pis hup pjella e shkines plak bere ADN e gjeje vehten se nga cili qytet i serbis je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte forum i gazetave apo forum idesh!   a eshte forum i gazetave apo forum idesh! EmptyFri Apr 24, 2009 9:04 pm

Pjell e shikenes a je ti qe perkrahe tradhtaret partit politike aune qe perkrahi bashkimin kombetare!
Po ske faj se ju ka humb rruga ne oborre !
SE jeni turre mas bashkim bllaznimit!
O Kosovar shkije!
Mos folni me shqiptare se duhet me shperla gojen! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte forum i gazetave apo forum idesh!   a eshte forum i gazetave apo forum idesh! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
a eshte forum i gazetave apo forum idesh!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: