Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ku është Osama Bin Laden?

Shko poshtë 
+13
......
jusa
Ann@
amir
albaninr1
lindikoretini
BashKom
bledselimi
MUHAMETII
haxhiu
Gentleman
Agrone
arberkyqyku
17 posters
AutoriMesazh
arberkyqyku
Fillestar/e
Fillestar/e
arberkyqyku


Male
Numri i postimeve : 32
Age : 30
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : Futbollist,IT Computer
Registration date : 21/09/2008

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyThu Mar 26, 2009 2:25 am

Kush është Osama Bin Laden?
Ç'farë po ndodh me të?
Ku është ai?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ajaxitc.com
Agrone
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Agrone


Male
Numri i postimeve : 609
Age : 38
Vendi : jasht
Registration date : 28/01/2009

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyThu Mar 26, 2009 3:57 am

ate si kur e paten vrar nje her...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gentleman
Fillestar/e
Fillestar/e
Gentleman


Male
Numri i postimeve : 17
Age : 35
Vendi : Shqiperia e Bashkuar
Registration date : 27/12/2008

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyFri Mar 27, 2009 7:11 am

te dreqi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-world.ch
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptySun Mar 29, 2009 12:39 am

Osama Bin Ladeni eshte vete Buchi!Ate e vrajn shume here dhe qohet lugat per me ndjek e me vrare njerez te pafaje sikurse ne kosove e gjetiu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII


Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptySun Mar 29, 2009 11:55 am

Po c'na intereson ku eshte Bin Ladeni! I kemi hallet tona, ai i ka te vetat!
Edhe pse une e di, por nuk po tregoj se mos po e zbulon CIA, ahhaha!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyMon Mar 30, 2009 5:21 pm

MUHAMETII
Thojne, sa i ke jarganin shtrihi kembet.Mire e thua se e hajna buken thate e e bejna gajlen e tjereve a per vete lug e gropa te humneres,as vendlindje as azilanta ne atedheun ton !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bledselimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
bledselimi


Male
Numri i postimeve : 147
Age : 29
Vendi : Greme\Ferizaj\Kosov
Profesioni/Hobi : Nëxëns
Registration date : 12/02/2010

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyTue Feb 23, 2010 11:57 pm

po amerika vet e lyp edhe vet e mshef po ato jan politika te PENTAGONIT se din ku eshte ai bile edhe e mbrojn se ai di shum sekrete qe jan ne dem te shba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 52
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyWed Feb 24, 2010 12:49 am

Allahile edhe qati pasni shku po ta ndreqim nji her shpin ton e tani te mirremi me te tjeret .
Po lene njerin ne hall te vete se edhe aji ka nje qellim ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lindikoretini
Fillestar/e
Fillestar/e
lindikoretini


Male
Numri i postimeve : 17
Age : 32
Vendi : Koretin
Registration date : 24/11/2009

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptySat Mar 20, 2010 1:23 am

O njerez lereni Osama Bin Ladenin se kemi edhe ne Bin Ladena te tjere qe duhet te kapen si Ratko Mladiq e shum e shum qene te tjere si ai.Qeshtja e Bin Ladenit nuk na takon ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
albaninr1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
albaninr1


Male
Numri i postimeve : 78
Age : 37
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyWed Mar 24, 2010 1:22 am

esht duke i ruajt derrat ne bjesht te aufganistanit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
amir
Fillestar/e
Fillestar/e
amir


Male
Numri i postimeve : 9
Age : 58
Vendi : Gjermani
Registration date : 26/09/2010

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyMon Oct 04, 2010 2:52 pm

Ky person eshte ne ate vend ku sherbimet sekrete amerikano-izraelite deshirojne qe ai te jete. Nuk me besohet qe ndodhet ne Afganistan apo Pakistan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@


Female
Numri i postimeve : 204
Age : 34
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptySun May 22, 2011 12:19 am

Ky mashkulle me sa po flitet e kane ''vra''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jusa
Fillestar/e
Fillestar/e
jusa


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 48
Vendi : drenas
Registration date : 17/09/2011

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptySat Sep 17, 2011 12:04 pm

une nuk edi se ku gjindet osama bin ladeni por nje gje po me interson tek ju pse po e fyeni ameriken po mos te ishte amerika ne ishim te vdekur nga dora e shkaut
po ALL-LLAHU na ka mbrojt nga armiku serb bashk me ameriken por ALL-LLAHU ESHTE MBI TE GJITHA krijesat e botes e sa per osama bin ladenin as qe po me intereson fare hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptySun Sep 18, 2011 10:42 pm

Cito :
une nuk edi se ku gjindet osama bin ladeni por nje gje po me interson tek ju pse po e fyeni ameriken po mos te ishte amerika ne ishim te vdekur nga dora e shkaut
po ALL-LLAHU na ka mbrojt nga armiku serb bashk me ameriken por ALL-LLAHU ESHTE MBI TE GJITHA krijesat e botes e sa per osama bin ladenin as qe po me intereson fare hiq

nese te intereson ta gjejm add e ti, e te lajmrojm. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
loredana
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
loredana


Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyThu Sep 29, 2011 2:51 pm

osama bin laden asht nen tok edhe po han rraj te lisave haha...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 43
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyThu Sep 29, 2011 8:41 pm

eshte tu pi kafe dhe po ban llaf,tu tregue histori....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jakup bytyqi
Fillestar/e
Fillestar/e
jakup bytyqi


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 56
Vendi : kosov
Registration date : 04/02/2013

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyTue Feb 12, 2013 12:54 am

pershendetje te xhithve, Mu pom intereson Kush esht kjo qeveri e jona Ku jan qeveritart tan Ku do te dalum me kta qeveritar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota


Female
Numri i postimeve : 219
Age : 27
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? EmptyTue Feb 12, 2013 9:43 pm

Dikun duhet te jetë,por ku nuk e kam iden?!!Edhe lereni te gjorin rehat...e shikon ku mbeten keta qeveritaret tane qe nuk po ndihen te gjalle!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Ku është Osama Bin Laden? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku është Osama Bin Laden?   Ku është Osama Bin Laden? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ku është Osama Bin Laden?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vritet Osama Bin Laden
» OBAMA - OSAMA?
» Kush eshte krenar qe eshte shiptare
» Ku është Ukshin HOTI, është gjallë apo jo ??
» C'fare eshte degjenerimi dhe c'fare eshte progresi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Bota-
Kërce tek: