Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 44
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi Empty
MesazhTitulli: Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi   Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi EmptyWed Feb 18, 2009 3:21 pm

Sllovenia do të ndërtojë 6 hidroelektrana në Shqipëri

02 18, 2009

Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi Thumbnail.php?file=voda_hidroelektrana_itapu_175239267

Presidenti i Sllovenisë Danilo Tirk sot do të marrë pjesë nën nënshkrimin e koncesioneve për ndërtimin e hidroelektranave në lumin Shala.
Në fillim të vizitës dy ditore në Shqipëri, Tirk sot do të takohet me presidentin, Bamir Topi, me të cilin pritet do të diskutohen përpjekjet e Shqipërisë për integrime euroatlantike. /rel/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo

Male
Numri i postimeve : 490
Age : 33
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi Empty
MesazhTitulli: Re: Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi   Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi EmptyWed Feb 18, 2009 9:14 pm

ishalla po e marim ne perqindjen me te larte te elektricitetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sllovnia do te ndertoje 6 Hidroelektrana nè Shqiperi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Ekonomia-
Kërce tek: