Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut

Shko poshtë 
+11
tina
Delia
xhavo_
Blerti_Gashi
ngadhenjimi
Xili
Sofra
murturi
anila
Tigrina
foxteam
15 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
foxteam
Fillestar/e
Fillestar/e
foxteam


Male
Numri i postimeve : 43
Age : 52
Vendi : TROJET SHQIPTARE
Profesioni/Hobi : USHTARAK
Registration date : 22/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySat Jan 03, 2009 11:35 am

Çdo jave nga nje here ne mbremje duke sulmuar me snajper,,mendimi im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tigrina
Fillestar/e
Fillestar/e
Tigrina


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 34
Vendi : Ne hene!
Registration date : 11/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySat Jan 03, 2009 12:09 pm

Cdo jave??? Strateget e mire te luftes sulmojne kur me se paku e pret armiku, pa i treguar asnjehere atij detajet e operacionit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
foxteam
Fillestar/e
Fillestar/e
foxteam


Male
Numri i postimeve : 43
Age : 52
Vendi : TROJET SHQIPTARE
Profesioni/Hobi : USHTARAK
Registration date : 22/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySat Jan 03, 2009 12:26 pm

e kam fjalen ne mbremje qdo jave kur ta sulmojsh ja shtish pak ethet se skan forc shkijet per me sulmu vetem jan tu mbrojtur nga KFORI sdi sa e ke te kjarte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySat Jan 03, 2009 12:41 pm

Te katshem per lufte...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
foxteam
Fillestar/e
Fillestar/e
foxteam


Male
Numri i postimeve : 43
Age : 52
Vendi : TROJET SHQIPTARE
Profesioni/Hobi : USHTARAK
Registration date : 22/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySat Jan 03, 2009 12:58 pm

anila aje gatshem per sulmime ne mit.veriut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySat Jan 03, 2009 2:15 pm

Sigurisht..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi


Male
Numri i postimeve : 517
Age : 48
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySat Jan 03, 2009 8:42 pm

Do ta kisha perdor nje plan minzor siq e kan perdorur serbet dikur qe na i sjellshin serbet prej serbis ne kosov dhe ju garantonin pun dhe nga nej banes -soe shtepija me dok dhe mjete bujqsije,por keto i kan pas dhurat vetem trimat serb qe vin e jetojn ne kosovè.

Un nè mitrovic do ta kisha perdor ket sistem sa i kendshem aq i hidhur per serbet,tè gjith banoret qe jetojn ne pjesen jugore te Qytetit te mitrovices do ju kisha garantuar nga nej shtepij sociali te bukur dhe nga nej vend pune e vetem e vetem qe tti shpernguli nga qyteti ne periferi dhe mas ca vjete do i kisha qit nga puna,dhe do ti jav kish amarrun shtemit kjo vlen edhe per ata shqiptar qe gjinden andej..arsyet ata i dijn pse.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySat Jan 03, 2009 9:49 pm

-Një mur Kinez mes Kosovës dhe Serbisë.

-24 orë ultimatum serbve që t'i dorzojnë armët, ata të cilët nuk e zbatojnë urdhërin për dorzim armësh, me ua siguru një pushim prej 5 deri në 10 vjetë për të thy gur, varsisht se sa armë u gjinden nëpër shtëpi.

-Pas 24 orëve në aksion.

Kaq ka punë për t'u bashkuar Mitrovica.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 12:23 am

Te Mobilizohemi prapë
sepse dasëm pa mish ska
dhe duhet te kemi kujdes
sepse te gjithe qetnikt jan te armatosur
dhe ne i dijm caqet ne ate pjese se na ka ndodh shume here me na sulmu nga ato vende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi


Male
Numri i postimeve : 198
Age : 43
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 3:05 am

hahaha sa straterg te medhnje gjarrprit nuk i meshohet ne bisht po ne koke dhe ju e dini ku eshte koka e gjarprit ...sulmi duhet ber ne serbi brenda e jo ta bejme luften ne kosove po brenda ne serbi se pasojat i pesojme ne sic po bejna ata ne vendin ton ktheja me te njejten monedhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi


Male
Numri i postimeve : 198
Age : 43
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 3:07 am

un them te fillohet te molla kuqe. te kerkojme jo me pak se ate qe na takon dhe atje duhet nis lufta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 6:09 am

Ngadhënjim nëse ke dëshirë me mat strategjinë byrum hajde në Mitrovicë Shoku im dhe atëherë e kupton se ka Shqipëtarë qe flijohet me zemër për atëdhe
une edhe pas Mbarimit të Luftes çdo herë ju kam përgjigj Vëllezëriv tanë në Pjesen Veriore të Mitrovices dhe çdo herë shkoj në Vizitë
sepse ikam do Shokë të Luftes qe si lëshojnë ato troje stergjyshore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 4:56 pm

ngadhenjimi shkruajti:
hahaha sa straterg te medhnje gjarrprit nuk i meshohet ne bisht po ne koke dhe ju e dini ku eshte koka e gjarprit ...sulmi duhet ber ne serbi brenda e jo ta bejme luften ne kosove po brenda ne serbi se pasojat i pesojme ne sic po bejna ata ne vendin ton ktheja me te njejten monedhe
Po hajde ti "strategu" shum vjeqar na trego se qfare te bejme, nuk po dijm ne. Po si te sulmohet ore serbia, a je ka e din se qfare po thua apo ja fut kot si shum here ??

Hajde "komandant" nisja se po vijme pas teje, po fillojme me airoplana njeher e pastaj hyjne ushtria me tenka e mjete tjera. Kur po e fillojme ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi


Male
Numri i postimeve : 198
Age : 43
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 9:32 pm

prap ti more buze qumsht po flet ik re na le rehat o blert gashi ik se kena mar vesh se ca luftetari ke qen dhe ku ke qen hajt shnet ik mos shit pordhe ketu trap
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi


Male
Numri i postimeve : 198
Age : 43
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 9:34 pm

xili cka me ardhe ne mitrovoc more vlla me honger naj pite me lakna a me pi naj qaj skam kohe per asi sene un lal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 11:43 pm

ngadhenjimi shkruajti:
prap ti more buze qumsht po flet ik re na le rehat o blert gashi ik se kena mar vesh se ca luftetari ke qen dhe ku ke qen hajt shnet ik mos shit pordhe ketu trap
Me vjen mir qe po me njeh hahaha, e more ngadhenjim larg nga realiteti je ore shoku me beso se kur shof njerez qe shkruajn e shprehen ne kete menyre sikur qe shprehesh ti me dhimsen shum. Kisha dashur me ju ndihmu por nuk e di sa si, kur ata/o kan probleme psiqike.

Te kam then mbrem se kisha pune me nje burim qumeshti dhe me ka mbetur qumeshti neper buze qumeshti, madje sonte dhe me shum kam pi qumesht pasi qe ka qelluar nje qumeshtore nga gjilani shum e mire. Very Happy

Nuk po shes as gje sepse nuk kam per te shitur, por te tregova se nuk je kerkeh me realitetin, veq ja fut kot e me kot qdo shkrim qe ben.

Pershendetje,
Blerti Gashi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptySun Jan 04, 2009 11:47 pm

Verejteje ....

Ngadhenjimi dhe ti Blerti Gashi, si duket nuk doni me kuptu dhe me ni per verejtejet qe iu ben stafi, kuptoni ju qe po dileni nga tema shume here, sikur qe keni be ne kete teme ??
Nese vazhdoni keshtu pa deshiren tone duhet me iu larguar nga forumi, keshtu qe tani mbetet te zgjidheni ju, ose te mos dileni nga temat, ose te perjashtoheni ??

Shpresoje te mirekuptohemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptyMon Jan 05, 2009 1:16 am

edhe nëse dote vdes nuk me dhimset jeta
vetem te bashkohet qyteti edhe pse skam asgje nga pasuria ne ate pjese çdo here ju kam pergjigjur Shokeve
dhe çdo here jam i gatshem te sakrifikohna per vendin tim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptyMon Jan 05, 2009 1:18 am

Xili shkruajti:
edhe nëse dote vdes nuk me dhimset jeta
vetem te bashkohet qyteti edhe pse skam asgje nga pasuria ne ate pjese çdo here ju kam pergjigjur Shokeve
dhe çdo here jam i gatshem te sakrifikohna per vendin tim
E more Xili, po sikur te kqyrim nese kemi pasuri apo jo ne ate pjese ateher as kush nuk duhet te luftohe, mos more logjiko pak me shum se qfare thua. Kemi pasuri te gjithe ne te gjithe Trojet Shqiptare, per qe nuk kemi shtepi apo toka ne ate pjese tani mos me luftu per te ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptyMon Jan 05, 2009 1:21 am

o djalosh lexo mire dhe kuptohesh
te lutrem mos hi punes pa pune
kqyri punet tuaja
me duket nuk me njeh as nuk te njoh
keshtu qe ske nevoj me kon percjells ne cdo tema qe postoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptyMon Jan 05, 2009 1:23 am

O Xili e lexova shum mire, por menyra se si je shprehe nuk me pelqej as pak. Aty ku the edhe pse nuk kam pasuri ne ate pjes, por u jam pergjigjur shokeve. Kjo ish ajo qe me beri te te them ato fjale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptyMon Jan 05, 2009 1:24 am

ani o shok hajde ne Mitrovice e dalim se bashku ne ate pjese e mbatim trimerin une dhe ti
une edhe pse kam qene ne Lufte
prap jam ne lufte shoku po pate deshire hajde ketu dhe tani e tregojm burrerine ka shkiet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptyMon Jan 05, 2009 1:28 am

Nuk jam ka beje lufte ketu me ty, ne Mitrovice nuk shkohet vetem une dhe ti, kur ka qene nevoja dhe jam vizatuar ne ate pjese e pse jo dhe do vizatohem prap. Mos u ngut se nuk te thash qe jam trim apo diqka , jam ky qe jam dhe krenohem me veten time.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptyMon Jan 05, 2009 1:38 am

o shoku jem ka plote ketu Shoke te mi qe jemi aktiv ne ate pjese sepse ne armet si kemi rrok ne dore per ti dorezu
por per ta luftu shkaun
por masi sme njeh
skam çka te flas
me njohin te tjeret dhe e gjithe Mitrovica me njeh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut EmptyMon Jan 05, 2009 1:42 am

Mir shpresoje te takohemi se shpejti ne Mitrovice dhe ndoshta do jem krenar qe do te njoh .

Me fjale nuk mund te behet as gje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Sponsored content





Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pse largohen intelekualet nga Shqiperia?
» Shqiptarët vs. Serbët
» DEMONSTRATA PËR FYERJE TË MUSLIMANËVE NË IRLANDËN E VERIUT
» Mitrovicë: Serbët sulmuan shqiptarët
» ILIRET E VERIUT I BESONIN DIELLIT DHE ATA TE JUGUT GJARPERIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: