Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
foxteam
Fillestar/e
Fillestar/e
foxteam

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 48
Vendi : TROJET SHQIPTARE
Profesioni/Hobi : USHTARAK
Registration date : 22/12/2008

E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse... Empty
MesazhTitulli: E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse...   E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse... EmptyMon Dec 22, 2008 7:50 am

pse nuk sherohen nga nje semundje qe ka gjasa te sherohet si shembull nga substancat narkotike......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse... Empty
MesazhTitulli: Re: E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse...   E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse... EmptyThu Jan 01, 2009 8:47 pm

sepse niveli i tyre moral, dhe karakteri eshte shume i ulet, kane boshllek ne personalitetin e tyre dhe kjo gje shkakton nje karakter te dobet, qe si jep mundesi trurit te veproj si duhet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shëndeti-
Kërce tek: