Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Amerika apo Iraku?

Shko poshtë 
+12
E_Bukura
anila
Veneta
Ago Muji
Fjona
zeriatdheut
MUHAMETII
Eva0506
nardlushnja
Guximi
Leka i Madh
forca1
16 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Amerika apo Iraku? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Amerika apo Iraku?   Amerika apo Iraku? - Faqe 4 EmptyMon Mar 02, 2009 10:44 pm

po un nuk e shajta,i thashe te verteten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus


Male
Numri i postimeve : 556
Age : 41
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Amerika apo Iraku? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Amerika apo Iraku?   Amerika apo Iraku? - Faqe 4 EmptyMon Mar 02, 2009 10:52 pm

Tungjatjeta

Ne regull nuk do e diskutoj kete, vlersimi juve ju takon me gjuhen tende mund te beshe cfar te duash.

Kend do e prkrahje ti Ameriken apo irakun?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Amerika apo Iraku? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Amerika apo Iraku?   Amerika apo Iraku? - Faqe 4 EmptyMon Mar 02, 2009 10:54 pm

socratus shkruajti:
Tungjatjeta

Ne regull nuk do e diskutoj kete, vlersimi juve ju takon me gjuhen tende mund te beshe cfar te duash.

Kend do e prkrahje ti Ameriken apo irakun?

un nuk perkrah asnjeren ,aq me pak ameriken qe i fut hundet gjithandej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus


Male
Numri i postimeve : 556
Age : 41
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Amerika apo Iraku? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Amerika apo Iraku?   Amerika apo Iraku? - Faqe 4 EmptyMon Mar 02, 2009 11:01 pm

Tungjatjeta

Keni qendrim neutral per te dyja palet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Amerika apo Iraku? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Amerika apo Iraku?   Amerika apo Iraku? - Faqe 4 EmptyMon Mar 02, 2009 11:15 pm

po,normalisht me intereson me shume bashkimi i shqiperise
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arditi
Fillestar/e
Fillestar/e
arditi


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 32
Vendi : shkoder
Registration date : 30/12/2009

Amerika apo Iraku? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Amerika apo Iraku?   Amerika apo Iraku? - Faqe 4 EmptyThu Dec 31, 2009 12:04 pm

Forca1 duhet te shikosh larg dhe jo vetem para syve,jo vetem cka te serviret,mendimet mos i jep me ego por mundohu te gjykosh drejt.Politika e amerikes ka startuar me vite dhe vatkeqsisht ajo ja ka arritur qellimit te saj.Eshte munduar te mbeshtes shqiperin dhe shum vende te tjera ne bot ne menyr qe te fitoj besim e tyre dhe ne raste kur ajo ben masakra.Pra kjo eshte e gjith historija qe ajo te ka mbeshtetur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Amerika apo Iraku? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Amerika apo Iraku?   Amerika apo Iraku? - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Amerika apo Iraku?
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Amerika vendos te furnizoje me arme Kosoven
» Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Bota-
Kërce tek: